شهر متروکه Kolmanskop نامیبیا کراکوف، ایتالیا تایوان سان زی


شهر ارواح معمولا در فیلم ها و داستان ها دیده می شود. این شهرها معمولا الهام بخش داستان های جالب و سرگرمی های روزانه هستند. در این مقاله قصد داریم تعدادی از جالب ترین مناطق متروکه کره زمین را معرفی کنیم.

شهر کویری

شهرهای زیادی در دنیا وجود دارند که به طور ناگهانی خالی از سکنه می شوند و دیگر کسی در آنها زندگی نمی کند. اگرچه بسیاری از افراد اعتقاد به وجود ارواح و ارواح سرگردان را امری عادی می دانند، اما حتی در کشورهای پیشرفته دنیا نیز افراد زیادی این باورها را عادی نمی دانند. آنها با شنیدن صداها و حرکات اجسام و حیوانات در نقاط مختلف به دنبال اثبات ادعای خود هستند. شهر کویری این یکی از مهم ترین مکان هایی است که به غیر از کاخ ها و معابد قدیمی، اعتقاد بر این است که ارواح در آن زندگی می کنند و به Bhoot Nagar معروف هستند. در این مقاله مجله دلتا ما تعدادی از معروف ترین شهرهای ارواح در جهان را معرفی می کنیم.

کلمنسکوپ، نامیبیا

شهر ارواح در جنوب نامیبیا در سال ۱۹۰۸ به دلیل تب الماس و چشم انداز پول آسان ظهور کرد. در عرض ۲ سال، یک شهر کامل با کازینو، مدرسه، بیمارستان و ساختمان‌های مسکونی منحصربه‌فرد در بیابان برهوت ایجاد شد.

کلمنسکوپ نامیبیا

اما همه اینها بلافاصله پس از کاهش فروش الماس پس از جنگ جهانی اول به پایان رسید. همه شهر را ترک کردند و شن روان جای جمعیت را گرفت. این شهر به دلیل صداهای عجیب و غریب به شهر ارواح معروف است و مردم محلی معتقدند این شهر مملو از ارواح سرگردان است. برای اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری، رازهای جالب درباره هفت عجایب که نمی دانستید را بخوانید.

سان شی، تایوان

دهکده گردشگری در شمال تایوان با ایده دنیای آینده در حال ساخت بود که چندین حادثه از یک سو و کمبود منابع مالی از سوی دیگر به اجرای شوم این طرح کمک کرد.

تایوان سون شی

تا اینکه ساخت این پروژه توریستی به طور کامل متوقف شد و تایوانی ها معتقدند ارواح همچنان از این شهر دیدن می کنند.

کراکوف، ایتالیا

یکی دیگر از شهرهای ناشناخته شهر متروکه کراکوف ایتالیا است که امروزه به مرکز جذب گردشگران سیاه پوست از نقاط مختلف جهان تبدیل شده است، یکی از متروک ترین و عجیب ترین شهرهای جهان با حضور ارواح.

این شهر نیز مانند سایر شهرهای قرون وسطایی ایتالیا دارای خانه هایی است که بر روی تپه ها ساخته شده اند. تا پایان قرن نوزدهم حدود دو هزار نفر جمعیت داشت. قبل از شروع جنگ جهانی اول، تا سال ۱۹۶۳ نیمی از جمعیت شهر خانه های خود را ترک کرده و به روستای مجاور نقل مکان کردند. مورخان زلزله های فراوان، ریزش کوه ها و فقر کشاورزان را از دلایل اصلی این مهاجرت ها ذکر کرده اند.

کراکوف، ایتالیا

پروپوزال مطالعه: برای دانستن بیشتر در مورد گردشگری وحشت، این ۳ مکان را بخوانید که ترس را در دل شما می اندازد.

اپلیکیشن مجله دلتا