شوخی بی ادبانه با همسر شوخی بی ادبانه با همسر


اگر این جوک ها را با همسرتان بازی می کنید، از او انتظار عشق، شادی و خانه ای گرم نداشته باشید.

شوخی کثیف با همسر

برخی شوخی ها ممکن است عادی به نظر برسند و دردسر زیادی در زندگی ایجاد نکنند. گاهی برخی شوخی ها مشکلات بزرگی را بین زن و مرد ایجاد می کند. در این مقاله از مجله دلتا عنوان کردن شوخی کثیف با همسر ما پرداخت می کنیم

شوخی کثیف با همسر

مسائل بسیار کوچکی در زندگی وجود دارد که اگر آنها را رعایت نکنیم کم کم رابطه ما را با همسرمان خراب می کند. پس بیایید این رفتارها را با هم بخوانیم و کنار بگذاریم.

شوخی های تهدید آمیز

مثلا همسرت میگه اگه یه ماه آشپزی نکنم چیکار میکنی؟ بدترین جواب این است: طلاقت می دهم! بعد از ته دل می خندی و در جواب ناراحتی همسرت می گویی: بابا شوخی کردم. همسرتان هم ناراحت می شود و او را بی ادب خطاب می کنید و یک شوخی ساده بهانه ای برای مشاجره می شود. خوب فرض کنید اگر مرد خیلی خوبی هستید به هر حال از همسرتان مراقبت می کنید، اما یک اتفاق خیلی بد می افتد، همسرتان نگران و بی قرار می شود، فکر می کند و ناراحت می شود. برای ایجاد رابطه خوب با همسرتان هرگز این سوال را از همسرتان نپرسید! بازدید کنید

شوخی کثیف با همسر

زن دوم از شوخی های کثیف با شوهرش

شب دیر به خانه می آیی، زنت می گوید: تا این شب کجا بودی؟ شما هم می گویید: در خانه دیگری بودم. خیلی شوخی جالبی بود، نه؟ یا مثلا بدون هیچ بهانه ای موضوع زن دوم را مطرح می کنید. مثلاً به فرزندان خود می گویید: می خواهم برای شما یک مادر جدید بیاورم. البته تجربه من نشان داده مردانی که این جوک ها را انجام می دهند، کسانی هستند که هرگز انجام نمی دهند. اما باز هم می گویم که این شوخی ها ریشه زندگی را بریده و همسرت مدام به فکر فرو می رود.

مرگ و زندان

مردی کمی سرما خورده است و به همسرش می گوید: خانم، آن قلم و کاغذ را بردارید و بگذارید آخرین وصیتم را بکنم. همچنین مردانی که در کارشان مشکل دارند می گویند: خانم، اجناس ما را جمع کنید، فردا با مامور دنبال شما می آیم. سعی کنید ماهی یک بار به من سر بزنید و کمپوت آناناس بیاورید. البته اینها مصداق است، اما اینها حرف هایی است که در زندگیم زیاد می بینم و هیچ مبنایی ندارد و مرد برای سرگرمی این حرف ها را می زند اما نمی داند که با این شوخی ها همسرش را احساساتی می کند. مثل جهنم درد میکنه و او را مضطرب و بی قرار می کند.

شوخی کثیف با همسر

از شوخی های کثیف با همسر گرفته تا شوخی های فیزیکی

یک سری شوخی هایی هست که ما در محیط دوستانه خود انجام می دهیم. مثلا با بیل به سر دوستمان زدیم و نیم ساعت با هم خندیدیم. یا دوستمان ما را سه متر جلو می اندازد. این رفتارها نشانه عشق و محبت در محیط مردانه است. اما هرگز این شوخی ها را با همسرتان بازی نکنید. زنان دارای احساسات بسیار قوی هستند. مثلاً وقتی همسرتان را دوست دارید برای او بسیار خوشایند است و بالعکس وقتی او را به شوخی می زنید به همان اندازه برای او دردناک و ناراحت کننده است.

شوخی فیزیکی

مطالعات پیشنهادی: مواد چرا همسرم مرا دوست ندارد؟ خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا