شکسته نشده ماراتن مهران در مرحله نیمه آخرین لیگ بسکتبال / اولین پیروزی اشمیدر مقابل گرگانگروه بسکتبال قم شمیدر همراه خود پیروزی در اولین دیدار شخصی برابر شهرداری گرگان امید شخصی را برای صعود به فینال محافظت کرد.

به گزارش ایسنا، سومین دیدار گروه های گرگان را انتخاب کنید و انتخاب کنید شمیدر قم عصر درست در این لحظه (سه شنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۱) در مرحله نیمه آخرین لیگ برتر بسکتبال پسرها ایران برگزار شد کدام ممکن است گروه شمیدر قم در اولین دیدار شخصی مقابل این گروه پیروز شد. این گروه کاهش یافته است.

همراه خود آغاز نیمه اول این دیدار شاگردان مهران شاهین طبا آغاز خوبی برای ماندن {در این} سری داشتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید مانع اجتناب کرده اند بردن آنها شدند با این حال در شکسته نشده گیمرها گرگان همراه خود براق شدن بتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اودراس کوارتر اول را به درآمد شخصی به نوک رساندند. .

با این حال در کوارتر دوم گروه شیمی قم برای جبران نتیجه به میدان سر خورد. دوایت پیکس، دروازه بان اشمیدر {در این} کوارتر خوش درخشید به همان اندازه تالاب شاهین بعد از همه کوارتر دوم را ۱۱ بر ۲۲ برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیمه اول ورزشی را همراه خود نتیجه ۳۱ بر ۳۶ به درآمد شخصی به نوک رساند.

این گروه هم مثل کوارتر زودتر قم بود کدام ممکن است همراه خود حاضر «دوچرخه» ضربان قلب ورزشی بود. شاگردان شاهین نیز در ساعت ۱۶:۲۵ این کوارتر همراه خود براق شدن گارد شخصی “بایک” را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوید رضافر به شیوع رسیدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود نتیجه ۴۷ بر ۶۱ اجتناب کرده اند حریفان شخصی پیش افتادند.

در کوارتر چهارم گیمرها شهرداری برای یادآور ورزشی امتحان شده کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید توانستند همراه خود نتیجه ۱۴ بر ۱۴ به پیروزی برسند با این حال همراه خود این وجود گروه شمیدر قم همراه خود نتیجه ۷۱ بر ۷۵ حریف شخصی را شکست داد.

مرحله نیمه آخرین لیگ بسکتبال پسرها ایران به صورت سه برد اجتناب کرده اند ۵ مسابقه برگزار تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر تیمی کدام ممکن است ۳ بار حریف شخصی را شکست دهد به فینال راه پیدا می تنبل. بدین انجمن مخلوط کردن این ۲ گروه به درآمد شهرداری گرگان شکسته نشده ممکن است داشته باشد.

نتایج دیدارهای ۲ گروه در مرحله نیمه آخرین (شهرداری گرگان ۲-۱ شمیدر قم):
ورزشی اول: شهرداری گرگان ۸۱-۷۲ شمیدر قم
ورزشی دوم: شهرداری گرگان ۸۵-۸۴ شمیدر قم
ورزشی سوم: شهرداری گرگان ۷۱-۷۵ شمیدر قم

انتهای پیام/

تأمین

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر