شکم بزرگ | لباس مناسب برای شکم بزرگ نقص اندام | متاسف


بزرگی شکم یکی از عجیب ترین دغدغه های خانم هاست اما انتخاب مدل لباس مناسب این مشکل را حل می کند.

شکم بزرگ

اکثر خانم ها چربی شکمی دارند و سعی می کنند تا حد امکان آن را پنهان کنند. اما نگران نباشید، در درس امروز سعی می کنیم توضیح دهیم پوشش مناسب برای خانم هایی با شکم بزرگ برای کمک به خرید کت و سایر لباس ها. پس با مجله دلتا همراه باشید.

شکم بزرگ یعنی نپوشیدن لباس تنگ

لباس های تنگ توجه را به سمت شکم جلب می کند و آن را کاملاً نمایان می کند. تا حد امکان از کت، تی شرت و بلوز گشاد استفاده کنید تا حواس خود را از شکم پرت کنید.

خیلی ها می گویند خانم هایی که شکم بزرگ دارند باید لباس مشکی بپوشند. این تا حدودی درست است، اما به این معنا نیست که شما حق استفاده از رنگ های روشن و پاستلی را ندارید.

می توانید از رنگ های بژ، کرم، پسته ای، صورتی کم رنگ و; شما همچنین می توانید از رنگ ها استفاده کنید. اما تا حد امکان سعی کنید لباس هایتان تک رنگ باشد.

ارتفاع زیر زانو یا ماکسی

اگر از آن دسته خانم های با شکم بزرگ هستید که همیشه باید ملحفه بپوشید، بسیار ساده است، هر چه چادر شما بالاتر باشد، قدتان بلندتر و شکمتان پایین تر به نظر می رسد. سعی کنید شلوارک زیر زانو نپوشید.

کت و شلوار لباس شکم بزرگ

مراقب طرح باشید

به طراحی لباس دقت کنید. از لباس های راه راه افقی، چهارخانه و گلدار خودداری کنید. در عوض، به سراغ کت های ساده، راه راه های عمودی یا گل های بزرگ بروید.

شلوار فاق بلند، برای شکم بزرگ

به نظر می رسد شلوارهای کمر بلند برای شما ساخته شده اند زیرا مانند اسلحه عمل می کنند و شکم را سفت می کنند.

شلوارهایی بپوشید که در قسمت کمر فاق دارند. به هیچ وجه شلوار جین فاق کوتاه نپوشید. البته می توانید از پاهای فاق نیز استفاده کنید. اگر به تیپ خود در تابستان اهمیت می دهید، مقاله چند ست زنانه ارزان و شیک در تابستان را بررسی کنید.

یک کت بپوش

برخلاف تصور بسیاری از افراد، مانتو می تواند شکم بزرگ شما را کوچکتر کند. خطوط عمودی که در دو طرف مانتو ایجاد می شود اندام را بلندتر می کند. پارچه های لباس نیز انتخابی عالی برای پاییز هستند. یک گزینه کت پاییزی می تواند کت یا کت لباس باشد.

اکسسوری برای ست کردن با شکم بزرگ

با استفاده از لوازم جانبی اطراف شکم، می توانید حواس خود را از آن پرت کنید. به عنوان مثال، می توانید یک روسری با کت مشکی بپوشید یا از گردنبند و گوشواره استفاده کنید. اگر پاهایتان زیبا هستند می توانید از شلوارهای تنگ و طرح دار استفاده کنید.

لباس های بزرگ

نکات مطالعه: جالب است بدانید کدام رنگ روسری و شال شما را زیباتر می کند؟ خواندن

برنامه را دانلود کنید