شیدایی هفته مد! ویتامین C لیپوزومیویتامین C چرب بهترین راز انرژی است که توسط طرفداران هفته مد نگهداری می شود.

سوکی واترهاوس بازیگر و مدل می‌گوید: “من می‌خواهم در هفته مد سالم باشم. بهترین چیزی که تا به حال برای سیستم ایمنی خود دیده‌ام، کیسه‌های ویتامین C از آلترینت است. طعم آن‌ها مانند پوسیدگی بز است، اما کاملاً حکومت می‌کنند.”

چه یک مدل، کارگر خرده‌فروشی، رقصنده، یا فقط می‌خواهید در شهر قدم بزنید تا به دنبال جدیدترین مد «باید» باشید، سرپا بودن در تمام طول روز می‌تواند به شما این حس را بدهد که دوشاخه‌تان را کشیده‌اید. ذخایر انرژی

چیزهای خود را محکم کنید

اگر چیزی وجود دارد که انرژی را از بدن شما می رباید – استرس است!

داشتن یک برنامه شلوغ، روشن کردن شمع در هر دو طرف و فقدان زمان کافی برای وعده های غذایی مناسب می تواند شما را با آدرنالین تحریک کند. بعد از مدتی، غدد آدرنال شما که آدرنالین و هورمون کورتیزول ترشح می‌کنند که شما را ثابت نگه می‌دارد، خسته و استرس می‌گیرند و خلق و خوی شما هم همینطور!

مشکل در این واقعیت است که بدن شما نمی تواند ویتامین C را ذخیره کند زیرا محلول در آب است. از آنجایی که غدد آدرنال شما با بار کردن سطل از آن استفاده می‌کنند تا هورمون‌های استرس شما را در حالت کامل نگه دارند، خیلی آسان است که به سرعت دچار کمبود شوید.

همچنین یک ضربه مضاعف وجود دارد زیرا ویتامین C برای سیستم ایمنی ضروری است، به این معنی که با شروع به تجزیه شدن بدن، عفونت بسیار محتمل است.

انرژی و سرزندگی خود را دوباره راه اندازی کنید

مکمل‌های حاوی فرم‌های لیپیدی ویتامین C مطمئناً می‌توانند به ردیابی سریع خروج پاسخ استرس کمک کنند و سیستم ایمنی را با حمایت بیشتری تأمین کنند. هنگامی که غدد فوق کلیوی بازسازی می شوند، ذخایر انرژی افزایش می یابد و احساس سرزندگی بازیابی می شود.

کاهش قند، کافئین و الکل نیز به احیای سیستم های انرژی شما کمک می کند. خوردن غذاهای غنی از کربوهیدرات های پیچیده (مانند خوردن جو برای صبحانه) به تغذیه غدد فوق کلیوی، تعادل قند خون و شروع مجدد سطح انرژی کمک می کند.

پاهای پلت فرم

کار در صنعتی که شما را ملزم می کند تمام روز روی پاهای خود باشید یا مراقب باشید، فشار زیادی به پاهای شما وارد می کند. علائم مشخص این بار فیزیکی می تواند شامل درد و درد، رگ های واریسی و وریدهای رشته ای باشد.

ویتامین C در اینجا نقش حمایتی مضاعفی را ایفا می کند، زیرا به عنوان یک آنتی اکسیدان قوی عمل می کند که روند التهابی را آرام می کند، به بهبودی کمک می کند و پاها و پاهای خسته و دردناک را تسکین می دهد.

قدم به جلو

شما باید در مورد نوع ویتامین C خریداری شده بسیار مراقب باشید. انتخاب یک قرص یا کپسول ارزان‌تر ویتامین C اسید اسکوربیک لزوما هوشمندانه‌ترین شکل ویتامین C برای سرمایه‌گذاری نیست زیرا نرخ جذب بسیار پایین است.

انتخاب ویتامین C باکیفیت از چربی به این معنی است که شما مقدار بیشتری جذب خواهید کرد زیرا این فناوری مواد مغذی را قادر می‌سازد تا فرآیند هضم را طی کنند، به طور موثر وارد جریان خون شوند و سلول‌های نیازمند را به سرعت و آسانی همراهی کنند. دقیقا همان چیزی که بدن هنگام بهبودی از استرس به آن نیاز دارد!

آلترینت C با سرعت و سرعت بیشتری در سلول های بدن شما ادغام می شود و بدن شما را یک قدم جلوتر می کند.

بنابراین، اگر می خواهید در هفته مد احساس کنید که یک سوپر مدل هستید، Altrient C قطعا سلاح مخفی انرژی شماست!

سوزی پری دبس

BSc Hons، Dip ION دانشمند مواد غذایی و درمانگر تغذیه

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر