صدای جیرجیر زیره کفش صدای کفش کفش جدید کفش چرمی


صدای آزاردهنده ای که از کف کفش هنگام راه رفتن می آید یکی از آزاردهنده ترین صداها در فضاهای داخلی است. با این راهکارهای ساده صدای جیرجیر زیره کفش خود را خاموش کنید.

صدای جیرجیر زیره کفش

هیچ چیز مانند کفش های پاشنه بلند نمی تواند بر اعصاب شما و اطرافیان شما تأثیر بگذارد. وقتی بهترین کفش‌های کتانی فصل را می‌خرید، با لباس‌هایتان هماهنگ می‌شوید، و حالا در راهروی ساکت قدم می‌زنید، و تنها چیزی که می‌شنوید این است که کفش‌هایتان جیرجیر یا جیرجیر می‌کنند، بدتر می‌شود! کفشی که تازه خریدی در این مقاله از مجله دلتا با ترفندهای اصلاح صدای جیرجیر زیره کفش شما آشنا می شوید

اما چه کاری می توانید انجام دهید؟

۱- اولین قدم پوشیدن کفش است. اگر کفش‌هایتان نو هستند، سعی کنید آن‌ها را کمی بیشتر بپوشید. کف ها هنگام راه رفتن می توانند پر سر و صدا باشند، بنابراین سعی کنید آنها را در اطراف خانه بپوشید تا قبل از ورود به سالن یا راهروی سرپوشیده از سقوط جلوگیری کنید.

۲- اگر کفش شما به تازگی خیس شده است، ممکن است مقداری رطوبت بین کف و زیره کفش باقی بماند. پس باید آن را از بین ببرید. می‌توانید کفی‌ها را بردارید و کفش‌هایتان را دراز بکشید تا خشک شوند، اما اگر عجله دارید، کف آن را با سشوار خشک کنید، مراقب باشید پلاستیک کفش‌ها با حرارت آب نشود.

۳- می توانید از پودر بچه هم استفاده کنید. کافی است مقداری پودر بین زیره و زیره کفش گذاشته و با دستمال پهن کنید. مقداری پودر به کف کفش اضافه کنید تا از شر جیرجیر خلاص شوید.

۴- استفاده از اسپری موی تافتی نیز روشی موثر است و صدای زیره کفش را خفه می کند.

۵- اگر سر و صدا از بین نمی رود، یک تکه سنباده را در قسمت زیرین کف لاستیکی قرار دهید. این باعث تغییر سطح تایر می شود که می تواند صدای مزاحم را از بین ببرد.

ترفند درست کردن کف کفش جیرجیر

مطالعات پیشنهادی: موجودی که مغز و قلب ندارد! خواندن به

برنامه را دانلود کنید