ضوابط کارآفرینی و نوآوری مرکز در وزارت علوم ابلاغ شد
ضوابط مرکز کارآفرینی و نوآوری از سوی معاونت آموزشی وزارت علوم به رؤسای دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و کلیه مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم ابلاغ شد.

بر این اساسدکتر علی خیرالدین در راستای توسعه، یکپارچگی و پایداری اکوسیستم فناوری و نوآوری و راه های ایجاد مرکز کارآفرین و نوآوری، واحد فناوری و مرکز توسعه پردیس های علم و فناوری است. مرکز کارآفرینی و نوآوری روسای دانشگاه ها، پارک های علم و فناوری و کلیه مراکز آموزش عالی وابسته به وزارت علوم را اعلام کرد.

این قوانین برای شناسایی و توانمندسازی افراد و تیم‌های خلاق، مبتکر، کارآفرین و تبدیل دستاوردهای علمی و فناوری آنها به فعالیت‌های کارآفرینانه و آموزش عالی، تحقیق و توسعه برای ایجاد مبنای تجاری‌سازی طراحی شده‌اند. فناوری مرکز

از دیگر اهداف تصویب این آیین نامه، ایجاد شبکه بین دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی، دولت و صنعت، ارتباط منابع داخلی و خارجی مخاطبان هدف با کارآفرینی و نوآوری و ارتقای نقش است. نوآوری و کارآفرینی در توسعه و اعتلای کشور. از طریق توسعه فناوری و کسب و کارهای دانش بنیان.

ترویج و توسعه فرهنگ مالکیت فکری، کارآفرینی و نوآوری در کشور، شناسایی و آموزش افراد خلاق، مبتکر، مبتکر و زمینه سازی برای تجاری سازی دستاوردهای علمی آنان طبق اعلام وزارت علوم، لذا تحول. آنها را به فعالیت های کارآفرینانه تبدیل کرده و برای تسریع و تسهیل تبدیل ایده ها به محصول، هدف دیگر وضع قوانین مرکز کارآفرینی و نوآوری است.

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


مربیگری کسب و کار و درآمد دلاری، مربیگری کسب و کار، مربیگری کسب و کار …