طراحی مبلمان منزل طرح های مبلمان در دکوراسیون طراحی مبلمان در منزل


مبلمان یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین مبلمان در دکوراسیون داخلی خانه است که وجود آن رنگ و حس خاصی به فضای خانه می بخشد.

طراحی مبلمان منزل

اگرچه وسایل تزئینی زیادی در اتاق نشیمن شما وجود دارد، اما هیچ چیز مهمتر و برجسته تر از مبلمان شما نیست. مبلمان یکی از بزرگترین عناصر تزئینی خانه شما است. از کوسن های تزیینی گرفته تا میز جلوی مبل می توانید به هر نحوی فضای خانه را برای طراحی مبلمان منزل تحت تاثیر قرار دهید. با طراحی مبلمان خود، می توانید دکوراسیون اتاق نشیمن خود را دوباره طراحی کنید. با مجله دلتا با من بمان

به رنگ مبل توجه کنید

قبل از شروع خرید یک محصول جدید برای مبل، به رنگ آن توجه کنید. بهترین مبلمان راحتی که می توان طراحی کرد مبلمان با رنگ خنثی است. اما این بدان معنا نیست که مبل های رنگ روشن زیبا نیستند. یک یا دو عکس از مبلمان خود بگیرید که در هنگام خرید دکوراسیون می توانید ببینید.

طرح مبل خاکستری

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید مبل های طوسی این روزها به عنوان یک رنگ خنثی بسیار جذاب و محبوب هستند. این مبل ها به خوبی با رنگ های روشن طراحی شده اند. اگر سبک دکوراسیون به شما اجازه می دهد از رنگ های شاخص با طرح ها و نقش های مدرن استفاده کنید. به عنوان مثال، رنگ زرد و فیروزه ای، تزیینی عالی برای مبل خاکستری هستند و مکملی عالی برای این رنگ خنثی هستند.

طراحی مبلمان در دکوراسیون

طرح مبل قهوه

برای مبل قهوه ای هم می توانید ترکیب ها و ست های زیبایی را در نظر بگیرید. مبل های قهوه ای تیره با رنگ های خنثی روشن به خوبی ست می شوند که بهترین گزینه نیز می باشد. ترکیبی از مبل قهوه ای و سایر دکورهای رنگارنگ مانند فرش و پرده های رنگی نیز می تواند مناسب و زیبا باشد. از طرف دیگر، در نظر بگیرید که رنگ قهوه ای با سبز و قرمز به خوبی ترکیب می شود. بنابراین می توانید از هر دوی این رنگ ها در کنار مبل قهوه ای استفاده کنید.

طراحی مبلمان در دکوراسیون

طرح مبل چرم مشکی

در حالی که رنگ مبل شما بسیار مهم است، جنس و ظاهر آن نیز می تواند جلوه خاصی به خانه شما ببخشد. چرم مشکی نیز می تواند فضای داخلی خانه را هیجان انگیز کند. همه رنگ ها به خوبی با مشکی هماهنگ می شوند. اما بهتر است بدانید کدام ماده برای پوست مناسب تر است. برای ایجاد تعادل، به جای محصولات براق و پر زرق و برق مبل های چرمی، محصولات مات را انتخاب کنید. برای طراحی مبلمان از دکورهای مات با طرح ها و نقش های زیاد استفاده کنید.

طراحی مبلمان در دکوراسیون

طراحی مبل و تزیین دیوار پشتی آن

با توجه به طراحی مبلمان خانه و فضای اطراف آن باید بگوییم که تزئین دیوار پشت مبل را فراموش نکنید. تزیین دیوار پشتی مبل با دکوراسیونی زیبا برای اتاق نشیمن فضایی زیبا ایجاد می کند. برای مثال می توانید از شیشه روی دیوار استفاده کنید تا فضا را روشن تر و بزرگتر کنید. تا چیدمان خانه زیباتر شود

این وسیله دکور خانه شما را تغییر می دهد.

طراحی مبلمان در دکوراسیون

نکات مطالعه: عناصر دکور دیوار تلویزیون با ایده های بسیار شیک خواندن

برنامه را دانلود کنید