عطایی: اگر صربستان را شکست دهیم جلو می رویم / بازی با اسلوونی موضوع مرگ و زندگی بود
سرمربی تیم والیبال ایران از عملکرد بازیکنانش راضی است.

به گزارش ایسنا، بهروز عطایی پس از پیروزی تیم ملی ایران مقابل اسلوونی گفت: خدا را شکر می کنم. بازی خوبی بود و بازیکنان عملکرد خوبی داشتند. ما موفق شدیم در این دیدار که در شرایط سختی برای ما جان خود را از دست می داد، پیروز شویم. از این بابت خدا را شکر می کنم و از بازیکنانم بابت عملکرد عالی شان تشکر می کنم.

عطایی افزود: بازیکنان من خیلی خوب بازی کردند و عملکرد آنها روی کیفیت تیم اسلوونی تاثیر گذاشت. طبیعی است که یک تیم با بازی خوب پیروز شود. برای ما مهمتر از همه این است که بازیکنان تیم ملی کیفیت بالایی از خود نشان دهند و خوب بازی کنند که مایه خوشحالی است و خوشحالم که تیم ایران روی این اصل خوب بازی می کند.

عطایی با بیان اینکه تمام هدف تیم ایران نمایش والیبال خوب و ارائه سطح بالایی از بازی است، گفت: اگر بتوانیم جلو برویم قطعا خوشحال خواهیم شد که مردم را خوشحال کنیم و ایران توانست از این تیم محافظت کند. “خب، در دنیای والیبال، استراتژی ما این است که بازی را بهبود بخشیم و کیفیت خود را از طریق بازی ارتقا دهیم. خوشبختانه ما هم همین کار را کردیم.

وی ادامه داد: چشم انداز توسعه ایران بسیار بالاست اما به سایر رشته های ورزشی نیز مرتبط است. بازی بعدی ایران مقابل صربستان تعیین کننده است، در صورت پیروزی صددرصد صعود می کنیم اما سعی می کنیم سرنوشت مسابقات را برای خود رقم بزنیم و بازی خوبی انجام دهیم.

بر این اساس، تیم والیبال مردان ایران فردا (شنبه ۶ تیرماه) در دوازدهمین و آخرین دیدار خود در افتتاحیه لیگ ملت ها از ساعت ۱۹:۳۰ به مصاف صربستان می رود و برای صعود به فینال باید این تیم را شکست دهد.

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


این تیم پس از سقوط به دسته دوم فوتبال ۴۵ میلیارد تومان بدهکار است …