علل حساسیت دندان بعد از لمینت


یکی از دلایل حساسیت دندان بعد از لمینت تراشیدن مینای دندان است زیرا در لمینت دندانپزشک باید لایه بسیار نازکی از مینای دندان را تراشیده تا سطح دندان زبری و نصب نشود.بعد از مخلوط کردن خودداری کنید. ، دندان به دما حساس می شود.

حساسیت دندان به مرور زمان کاهش یافته است و از آنجایی که لمینت زیبایی خاصی دارد، اکثر افراد ترجیح می دهند این حساسیت را در کوتاه مدت تحمل کنند. اگر بعد از دو هفته همچنان حساسیت دارید، حتما باید به پزشک مراجعه کنید، زیرا لمینت ها برای مدت طولانی روی دندان قرار می گیرند، در نتیجه حساسیت نیز باید به خوبی از بین برود.

علائم حساسیت دندان چیست؟

زیبایی دندان ها از نظر ظاهر امروزه به موضوعی مهم برای اکثر افراد تبدیل شده است که به همین دلیل افراد حاضرند هزینه های هنگفتی را برای زیباسازی دندان های خود صرف کنند، در نتیجه با توجه به پیشرفت روزافزون صنعت پزشکی، دکتر دکتر . راه‌حل‌های مختلف راه‌هایی هستند که می‌توانید به دندان‌هایی شگفت‌انگیز و زیبا و یکدست برسید.

یکی از روش های متداول لمینت این است که این روش طولانی مدت است، بنابراین زمانی که دندان های خود را لمینت می کنید، می توانید سال ها دندان را لمینت کنید، اما توجه داشته باشید که برای این کار به پزشک متخصص نیاز دارید. اطلاعات لازم و تجربه در این زمینه

علت حساسیت دندان بعد از لمینت به عوامل مختلفی بستگی دارد، یکی از علل حساسیت دندان بعد از لمینت وجود پوسیدگی در لثه و دندان است که به اعصاب و مشکلات بافتی نفوذ کرده است. دندان های بعد از لمینت به عوامل مختلفی حساس هستند.

از جمله می توان به بی توجهی به بهداشت دهان و دندان اشاره کرد.

دلایل حساسیت دندان بعد از لمینت چیست؟

از لمینت ها برای زیبایی دندان ها استفاده می شود که قابل برگشت نیست، بنابراین وقتی دندان های خود را لمینت می کنید، نمی توانید شکل دندان های خود را تغییر دهید.

برای کسانی که لمینت دندان انجام داده اند ممکن است یک سوال این باشد که چه چیزی باعث حساسیت دندان بعد از لمینت می شود؟ زیرا اکثر افراد پس از لمینت دندان نسبت به مایعات سرد و گرم بسیار حساس می شوند و دندان هایشان نیز هنگام خوردن غذاهای اسیدی حساس می شود در نتیجه این گونه افراد آن را مصرف می کنند.در بستن باید بسیار دقت شود. غذا و خیلی چیزهای دیگر

تراشیدن بیش از حد دندان ها در حین لمینت نیز می تواند باعث حساسیت بیش از حد دندان ها شود، زیرا استاندارد خاصی برای تراشیدن دندان برای لمینت وجود دارد که پزشک باید به آن توجه زیادی داشته باشد.

همچنین عدم استفاده از مواد خوب در حین لمینت می تواند این حساسیت ها را افزایش دهد.

آسیب عصب دندان پس از گاز گرفتن

از آنجایی که لمینت دندان بسیار ظریف است و باید با دقت بالایی انجام شود، اگر این کار با دقت بالا انجام نشود، دندان پس از لمینت حساس می شود. در برخی موارد، ساییدن بیش از حد دندان ها باعث آسیب شدید به اعصاب دندان می شود و این به نوبه خود باعث درد طولانی مدت و حساسیت بالا می شود، زیرا زمانی که دندان های شما بیش از حد تیز باشد، مینای دندان ثابت می شود. در نتیجه. .دندان به طور کامل از بین می رود و در نتیجه به اعصاب آسیب می زند و زمانی که مایعات بسیار گرم یا سرد می نوشید دندان ها به سرعت واکنش نشان می دهند و احساس درد خواهید کرد.

ساییدن باعث آسیب به عصب دندان می شود که عمر دندان شما را کوتاه می کند و نمی توانید دندانی زیبا و سالم بسازید، بنابراین بهتر است هر ناحیه و کارهای قبلی را از پزشک خود معاینه کنید. آی تی آن را نیز بررسی کنید و سپس اقدام به لمینت کنید.

دندان ها پس از نصب لمینت در یک راستا قرار نمی گیرند

یکی از دلایل حساسیت دندان بعد از لمینت دندان این است که بعد از نصب دندان ها روی هم قرار نمی گیرند، زیرا وقتی بعد از لمینت دندان ها روی هم قرار نمی گیرند، باعث چسبیدن غذا به دندان بعد از هر بار استفاده می شود، در نتیجه دچار خواهید شد. استفاده مداوم از نخ دندان که قطعا بسیار سخت و خسته کننده خواهد بود.

همچنین اگر دندان‌های شما در یک ردیف قرار نگیرند به مرور زمان لمینت‌های شما فرسوده می‌شوند و با توجه به اینکه بعد از لمینت دندان‌ها برعکس نمی‌شوند، زیبایی دندان‌های شما نیز از بین می‌رود و زمانی که آسیب به دندان‌های لمینت شما آسیب می‌بیند. مینای دندان و همچنین اعصاب و باعث ساییدگی و پارگی لثه می شود که می تواند منجر به خونریزی و عفونت شود.

دندان های بد

پوسیدگی دندان بعد از لمینت مشکل بزرگی است که باعث ایجاد درد و حساسیت در دندان‌های شما می‌شود، به همین دلیل افرادی که می‌خواهند دندان‌های خود را لمینت کنند، نگرانی‌های ویژه‌ای در مورد حساسیت دندان‌ها، متفاوت – در برابر عوامل مختلف و آگاهی از پاسخ آنها دارند. سوال: چرا دندان ها بعد از لمینت حساس می شوند؟ و لمینت دندان برای چه مواردی مناسب است؟ بسیار مهم خواهد بود.

علت ریزش دندان بعد از لمینت و حساسیت آن عدم رعایت یک سری نکات بعد از لمینت است. پوسیدگی دندان به دلیل رعایت نکردن بهداشت دندان مانند مسواک زدن، نخ دندان کشیدن و بسیاری موارد دیگر ایجاد می شود که باعث پوسیدگی و خراب شدن دندان ها به مرور زمان می شود.

برای دریافت مشاوره رایگان کافیست فرم موجود در سایت الو دندان را پر کنید و کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.