عملکرد عالی کاراته کا خراسان رضوی در مسابقات کشوری
ایسنا/ خراسان رضوی تیم کیوکوشین کاراته خراسان رضوی در مسابقات کشوری استان یزد به مقام دوم دست یافت.

با تلاش یزد، مسابقات کیوکوشین کاراته قهرمانی جوانان کشور برگزار شد و تیم خراسان رضوی با کسب ۶ مدال طلا، ۳ مدال نقره و ۷ مدال برنز مقام دوم کشور را قطعی کرد.

این تیم متشکل از باشگاه های منتخب مشهد، طرقبه، تربت حیدریه و … بود که به نمایندگی از خراسان رضوی در این مسابقات شرکت کردند. سعید اهرانه به عنوان سرمربی و بهروز زارعی به عنوان سرپرست تیم و احمد آصفی و سعید علی جاویدپور داوران خراسانی بودند که این مسابقات را قضاوت کردند.

الیاس نیشابوریان در وزن ۶۰ کیلوگرم کمربند جوانان در کاتا و کومیته طلا و طاها زارعی در کاتا و کومیته در وزن ۳۰ کیلوگرم برنز کسب کردند.

الیاس نیشابوریان در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: خوشبختانه تمریناتم زیر نظر مربیان نتیجه داد و ۲ مدال طلا کسب کردم. استاندارد مسابقات و اسکان در یزد خوب بود و در این مسابقات رقبای سرسختی داشتم.

وی افزود: امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و بتوانیم نماینده خوبی برای خراسان رضوی در مسابقات آینده باشیم.

نشابریان که سابقه کسب عناوین بین المللی در مسابقات ژاپن را در کارنامه دارد، درباره تداخل درس و ورزش گفت: عادت کرده ام و سعی می کنم به تمریناتم ادامه دهم و در تمرینات از همسالانم عقب نماند. . پدر و مادرم در این زمینه برای من زحمت می کشند و جا دارد از آنها هم تشکر کنم.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


خط مداخله در بحران خودکشی “ره آوا” به شماره ۵۴۴۶۷۰۰۰ حدود یک سال پیش…