فاصله گرفتن از آموزه های قرآنی عامل بسیاری از مشکلات در کشور استایسنا/ زنجان نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری گفت: فاصله گرفتن از آموزه های قرآنی عامل بسیاری از مشکلات در کشور است.

حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم دولابی شب گذشته (۱۵ اردیبهشت) در مراسم افتتاحیه کتاب نفیس سنت و قرآن که توسط فرهنگسرای امام خمینی (ره) خرمدره عرضه شده است، با بیان اینکه قرآن ما را به بهترین زندگی دعوت می کند، گفت: : این کتاب آسمانی الگویی از زندگی انسان را ارائه می دهد که از همه آسیب های الگوهای جایگزین در امان است. پس اگر زندگی بر اساس قرآن باشد، زندگی قوی و شکست ناپذیری را تجربه خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه مصداق بارز آن ازدواج هایی است که بر اساس معیارهای قرآنی شکل می گیرد و خانواده ای مستحکم و مستحکم ایجاد می کند، ادامه داد: ازدواج هایی که با معیارها و معیارهای دیگر انجام می شود بسیار ضعیف، ناپایدار و همیشه در خطر است.

حجت الاسلام و المسلمین دولابی با یادآوری اینکه جامعه هر چه دیندارتر باشد و به آموزه های قرآنی یقین بیشتری داشته باشد، خانواده مستحکمی دارد و آمار طلاق بسیار پایین است، گفت: ما حوزه هایی هستیم که فرهنگ غربی در آن تاثیرگذارتر است.

وی با بیان اینکه اگر ساختار اقتصادی بر اساس آموزه های قرآنی شکل بگیرد، اقتصاد قوی و مستحکمی شکل می گیرد، افزود: این نوع اقتصاد همان اقتصاد مقاومتی از تعبیر مقام معظم رهبری است که وابسته به دشمنان اسلام نیست. “

نماینده مردم استان زنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه نظام سیاسی اسلامی یک نظام سیاسی مستحکم و مستحکم است، ادامه داد: این نظام مبتنی بر ولایت است. ولایتی که به معنای دوستی و عشق است، عشقی مبتنی بر احساس نیست، عشقی مبتنی بر عقلانیت است.

وی با یادآوری اینکه نظام اسلامی نظامی است که امت و رهبری در آن پیوند ناگسستنی دارند و هیچ چیزی نمی تواند آن نظام را متلاشی کند، افزود: با توجه به این موضوع هر چه دشمنان سخت گیرتر باشند این رابطه قوی تر می شود.

حجت الاسلام و المسلمین دولابی با بیان اینکه دشمنان تلاش می کنند تا از ولایت و مردم فاصله بگیرند و از انواع ترفندها برای رسیدن به این مهم استفاده می کنند، افزود: دشمنان نمی دانند که نظام مبتنی بر اسلام یک نظام است. سیستم قوی.” و محکم است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه علیرغم همه صحبت ها و زمزمه ها مبنی بر اینکه دشمن بیشتر و بیشتر در تنور کار می کند، وضعیت کشور رو به بهبود است و ایران اسلامی در سال آینده وضعیت اقتصادی بهتری خواهد داشت، خاطرنشان کرد: نزدیک به ۴ درصد پیش بینی کرد؛ در حالی که در سال های متوالی این عدد صفر بود.

انتهای پیام

soreces