فعالیت های جهاد دانشگاهی بی نظیر استایسنا/ گیلان رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان گفت: فعالیت های جهاد دانشگاهی متنوع و کم نظیر است.

دکتر. حمیدرضا مسکنی امروز در مراسم ثبت نام هزارمین مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جامع جهاددانشگاهی فومن با ابراز خرسندی از حضور خود در شهرستان فومن اظهار داشت: مرکز آموزش های تخصصی کوتاه مدت فومن از سال ۱۳۷۸ آغاز به کار کرده است که ایجاد این مرکز مرکز توسط همکاران پیشنهاد شد و با شناختی که از شهرستان فرزانه فومن وجود داشت مورد استقبال جهاد دانشگاهی استان قرار گرفت.

وی با اشاره به موفقیت مرکز آموزش تخصصی کوتاه مدت جهاد دانشگاهی فومن، افزود: چنین دستاوردهایی مسئولیت ما را افزایش می دهد. در نظر داریم خدمات و امکانات بیشتری را برای این مراکز ارائه دهیم.

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان تصریح کرد: بخش مهارت محور بخش کوچکی از فعالیت های جهاد دانشگاهی است و این سازمان دارای پژوهشکده محیط زیست جهاد دانشگاهی است که در سراسر کشور فعالیت می کند. همچنین در بخش خون بند ناف که در رشت ادامه دارد باعث حفظ سلامت می شود.

مسکنی با بیان اینکه خدمات سازمان جهاد دانشگاهی گیلان در استان متنوع و کم نظیر است، بر ارتقای فعالیت مراکز جهاد دانشگاهی در شهرستان ها تاکید کرد و ادامه داد: این مراکز از پایگاه های مهم جهاد دانشگاهی در شهرستان ها هستند و خوشحالم که دارند. به موفقیت خوبی دست یافت.» آن را در سابقه کاری خود دارند.

چشم انداز ما این است که آموزش های جهاد دانشگاهی به ثروت تبدیل شود، مطمئناً برای ارائه خدمات بهتر به داوطلبان وارد شهرهای بیشتر و مراکز جامع تری خواهیم شد.

مسکنی در ادامه با بیان اینکه مشخص است که جهاد دانشگاهی یک مرکز فرهنگی است و حوزه فرهنگی در جهاد دانشگاهی بیش از سایر بخش ها مطرح است، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی همواره تلاش کرده است تا سد راه رسیدن به اهداف نظام را برطرف کند. .

رئیس سازمان جهاد دانشگاهی گیلان تصریح کرد: از مدیران مراکز آموزشی تخصصی جهاد دانشگاهی در شهرستان ها می خواهم مراقب باشند فردی که از این مراکز خارج می شود ذخایری داشته باشد که با استفاده از آن می توان گام های موثرتری در جهت رشد تعالی خود و جامعه بردارد. .

انتهای پیام

soreces