فواید در آغوش گرفتن مزایای آغوش کشیدن چیست؟


در آغوش گرفتن و در آغوش گرفتن از اعمال عاطفی انسان است که می توان آن را به گونه های مختلف تفسیر کرد.

فواید چسبیدن

اولین شنبه ماه جولای در تقویم جهانی روز جهانی صید نامگذاری شده است. روانشناسان این را به عنوان راهی برای نزدیک کردن زوج ها به یکدیگر پیشنهاد می کنند. به همین دلیل در این مقاله تصمیم گرفته ایم مجله دلتا به آنها فواید چسبیدن بیایید پرداخت کنیم

فواید چسبیدن

در آغوش گرفتن باعث تسکین و تسکین استرس می شود، اما فواید در آغوش گرفتن فقط برای آرامش روحی نیست و اثرات شگفت انگیزی برای زیبایی و تسکین برخی دردها خواهد داشت.

در آغوش گرفتن استرس را کاهش می دهد

وقتی یکی از دوستان یا اعضای خانواده با چیزی دردناک یا ناخوشایند سروکار دارد، او را در آغوش بگیرید. روانشناسان بر این باورند که حمایت از شخص دیگر از طریق لمس می تواند کمک زیادی به کاهش استرس کند.

فواید چسبیدن

در آغوش گرفتن از شما در برابر بیماری محافظت می کند

اثرات کاهش استرس در آغوش گرفتن نیز می تواند برای سلامتی شما مفید باشد. در مطالعه ای که بر روی بیش از ۴۰۰ بزرگسال در مورد فواید در آغوش گرفتن انجام شد، محققان دریافتند که در آغوش گرفتن شانس بیمار شدن افراد را کاهش می دهد. چگونه می توانیم در ایجاد روابط خوب با دیگران صبور باشیم؟ بازدید کنید

در آغوش گرفتن می تواند سلامت قلب شما را بهبود بخشد

روانشناسی در آغوش گرفتن تاکید زیادی بر سلامت جسمانی با در آغوش گرفتن دارد. در واقع یکی از فواید در آغوش گرفتن این است که می تواند برای سلامت قلب شما مفید باشد. این دقیقا به دلیل احساس آرامش و اعتماد به نفس بیشتری است که هنگام در آغوش گرفتن به دست می آورید.

فواید چسبیدن

در آغوش گرفتن می تواند شما را خوشحال کند

در آغوش گرفتن عاشقانه رابطه زوجین عمیق تر می شود و این به دلیل ترشح هورمون اکسی توسین است. اکسی توسین یک ماده شیمیایی در بدن است که دانشمندان گاهی آن را هورمون آغوش می نامند. هورمونی که باعث شادی می شود. در آغوش گرفتن یکدیگر باعث افزایش سطح اکسی توسین در بدن زوجین می شود.

در آغوش گرفتن به کاهش ترس شما کمک می کند

دانشمندان دریافته اند که لمس افراد با عزت نفس پایین می تواند اضطراب را کاهش دهد. جالب اینجاست که در آغوش گرفتن می تواند افرادی را که با مرگ یکی از عزیزانشان از هم جدا شده اند، بلند کند. آنها دریافتند که دست زدن به یک جسم بی جان، مانند خرس عروسکی، به کاهش ترس مردم در مورد وجود آنها کمک می کند.

  در آغوش گرفتن به کاهش ترس شما کمک می کند

در آغوش گرفتن به شما کمک می کند با دیگران ارتباط برقرار کنید

لمس کردن راه مهم دیگری است که افراد می توانند برای یکدیگر پیام ارسال کنند. دانشمندان دریافته‌اند که یک غریبه می‌توانست با لمس قسمت‌های مختلف بدن فرد دیگری، احساسات بسیاری را به او ابراز کند.

قوانین در آغوش گرفتن چیست؟

اولین قانون این است که همه را در آغوش نگیرید. آن را محرمانه نگه دارید و کسی را در آغوش نگیرید مگر اینکه به او نزدیک باشید. قانون دیگری که می تواند مفید باشد این است که افراد را بیش از حد در آغوش نگیرید، مگر اینکه اعضای خانواده یا رابطه عاشقانه داشته باشند.

قوانین در آغوش گرفتن چیست؟

مطالعات پیشنهادی: عناصر افراد موفق صبح شنبه خود را چگونه آغاز می کنند؟ آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید