قوانین ایمنی محصول مربوط به جنگ اقتصادی نیستایسنا/ پرشیا رئیس جمهور با اشاره به توانمندی های استان در حوزه های کشاورزی، صنعتی، گردشگری و پزشکی گفت: قوانین در حوزه تولیدات جانبی مختص جنگ اقتصادی نیست.

حجت الاسلام سیدکاظم موسوی شامگاه یکشنبه ۲۹ خردادماه در اولین کارگروه استانی اجرای توافقنامه قوه قضائیه و مقننه برای حمایت از واحدهای تولیدی با تاکید بر اینکه بررسی قوانین و مقررات نیاز به انجام دارد، افزود: ما باید قوانین و مقررات را بازنگری کنیم.» مشکلات واحدهای تولیدی باید با دقت بررسی شود.

وی از بی توجهی برخی دستگاه ها نسبت به تصویب تسهیلات تولیدی و ستادهای حمایتی و همچنین ستاد پیگیری سیاست های اقتصاد مقاومتی قوه قضائیه ابراز تاسف کرد و گفت: در این راستا موضوع در دستور کار قرار دارد.

این مقام قضایی گفت: برخی از دستگاه های مسئول به جای ارائه خدمات و حمایت از تولید، نقش مطالبه گری را دنبال می کنند و پیگیر تعطیلی این واحد هستند.

موسوی با انتقاد از این رویکرد و طرح این سوال که واحد تولیدی بیکار چگونه باید وام های بانکی و حق بیمه معوق خود را پرداخت کند، گفت: حمایت از تولید و کمک به صنعتگران وظیفه همه دستگاه هاست.

وی با تاکید بر اینکه وظیفه مدیریت است که شعار سال را محقق کند و همه عملکرد ما زیر ذره بین خواهد رفت و دوباره زیر سوال خواهد رفت، گفت: در شرایط سخت کنونی زمان و انرژی برای بهبود تلف نمی شود باید انجام شود. در ابتدای سال کارمندی و در تعیین دسترسی، سیاست های کلان مورد توجه کلیه کارکنان قرار خواهد گرفت.

موسوی در بخشی دیگر از سخنان خود به اقدامات قوه قضائیه فارس در حمایت از تولید پرداخت و گفت: امسال نیز مانند سال های گذشته به این موضوع جدی گرفته شده است.

رئیس جمهور فارس با اشاره به اینکه دستگاه قضایی استان در سال گذشته محدودیت تولید ۱۸۹ واحد صنعتی و تولیدی را رفع کرد، خاطرنشان کرد: در این میان ۵۲ واحد متعلق به بانک ها شناسایی و به چرخه تولید بازگشت و اقدامات قانونی انجام شد. .

موسوی همچنین از تمرکز قوه قضائیه در سال جاری بر روی واحدهای مستقر و نیمه ثابت دولتی و کمک حقوقی به آنها خبر داد و گفت: ۴ قاضی ارشد برای رسیدگی به امور تولیدی کشور منصوب شده و دادگستری تشکیل شده است. . در این رابطه. حوزه.

انتهای پیام/

زخم ها