قیام اباعبدالله علیه السلام مظهر انقلاب اسلامی استایسنا/قم استاد این سمینار با اشاره به اینکه این انقلاب مصادف با انقلاب اباعبدالله است و انقلاب اباعبدالله شامل پنج موضوع است که باید چشم انداز انقلاب ما باشد، گفت: رهبر ما در کنار مشکلات مردم باید گام های موثری برداشته شود. برای حل و فصل گرفته شده است جلساتی که انجام می شود وگرنه قبول مسئولیت خیانت به مردم و نظام است.

حجت الاسلام والمسلمین سید حسین مومنی شب گذشته هفتم شهریور با بیان اینکه این انقلاب و نظام مقدس مصادف با نهضت سیدالشهدا (ع) است، گفت: اگر این انقلاب اثرگذار بود. ، بر پایه تشکیل مجالس و مساجد با هدف آگاهی بخشی خواهد بود و در مبارزه با نظام طاغوت و طاغوت و با کلام مقدس این انقلاب بیش از پیش گام برداشتند و دست به دست هم دادند. انقلاب شد و استبداد به زمین افتاد.

وی با بیان اینکه متولیان امر اکنون و نسل جدید باید به گذشته نگاه کنند و از گذشته درس بگیرند و شکر این نعمت را داشته باشند، گفت: برخی افراد و جریانات در خارج از کشور و برخی در داخل کشور نا امیدی ایجاد می کنند. در کشور وقتی به حقیقت نگاه می کنیم می بینیم که در این ۴۰ سال با وجود موانع فراوان جنگ و تحریم به کجا رسیده ایم و کشورهایی که تحریم نداشتند و همه دنیا برای آنها کار کرده بودند کجا هستند. . اکنون

استاد حوزه علمیه با بیان اینکه مردم پشت این انقلاب هستند، گفت: باید ببینیم که ثروت ما چقدر است و چه برکاتی نصیب این چیزها شده است و از طرفی مراجع نیز از فرمایشات ائمه اطهار عدول نکنند. انقلاب که سیستم ما به هدفش برسد.

وی با تاکید بر اینکه هنوز به جامعه ایده آل خود نرسیده ایم، افزود: اصول و ریشه های انقلاب و نظام ما صحیح است اما در رسیدن به جایگاه آغازین نباید اصول صحیح این انقلاب را فراموش کنیم.

پروفسور علیمه حجه با بیان اینکه مردم پول خود را برای این انقلاب پرداخت کردند، گفت: مسئولین باید آنچه را که لیاقت این مردم را دارند فراهم کنند و زمینه پیشرفت آنها را فراهم کنند.

وی با اشاره به اینکه این انقلاب مصادف با انقلاب اباعبدالله است و انقلاب اباعبدالله پنج موضوع دارد که باید چشم انداز انقلاب ما نیز باشد، گفت: رهبر ما در کنار مشکلات مردم باید برای حل آن گام های موثری برداشت. . مشکلات مردم با قبول مسئولیت جلسات خود مردم و نظام را فریب داده است.

استاد حوزه علمیه با تاکید بر اینکه انقلاب ما انقلابی معنوی، دینی و مذهبی است، گفت: سیاست بدون تقوا تبدیل به سیاست معاویه می شود که نه تنها به شیعه بلکه به اهل سنت نیز خیانت کرد.

وی با اشاره به ویژگی های انقلاب اباعبدالله گفت: امام حسین(ع) قبل از قیام فرمودند هر که با ما باشد ارزشش را دارد و آماده شد تا با ما به دیدار خدا برود و این بیان امام بود. . حسین (ع) باید چشم‌انداز مسئولان نظام باشد.

وی با درخواست از مسئولان برای تبعیت از دستورات کشور، آمادگی جان، مال و ناموس خود را فدای نظام کنند و به فکر تجملات این دنیا و دنیا نباشند، گفت: شهید رجایی بهترین نمونه این صفات است. چون دستور امام را اطاعت کرد. حتی برای تبلیغاتش حاضر به استفاده از عبارات نادرست نبود و حتی بعد از ریاست جمهوری، خانه اش بسیار ساده و عاری از تجمل بود و واقعاً از دنیا منزوی بود.

وی تصریح کرد: تا زمانی که پرچم اباعبدالله(ع) و امیرالمومنین(ع) در این نظام و انقلاب برافراشته است، آسیبی به آن نمی رسد و پرچم اهل بیت علیهم السلام در جایی برافراشته نیست. رفته در جهان. همانطور که در کشور ما.

انتهای پیام/

زخم