لاغری سریع بلغمی ها در طب سنتی و اسلامی خیلی ساده و راحت-زیباشیم


در این مقاله ، شما را با انواع مختلف مزاج در طب سنتی آشنا می کنم. ما همچنین در مورد روش هایی صحبت کردیم که می تواند برای افراد مبتلا به بلغم بسیار مفید و م effectiveثر باشد. به عنوان مثال ، چای هایی مانند چای سیاه یا چای توت فرنگی می توانند به کاهش وزن زیادی کمک کنند. خلط برای کاهش سریع وزن باید از غذاهایی استفاده کند که طبیعت آنها گرم است. (زیرا نیاز به از بین بردن رطوبت بدن دارد). اگر ماهیت بلغمی دارید ، این مقاله را تا انتها بخوانید.

 لاغری سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

لاغری سریع بلغم در طب سنتی و اسلامی بسیار ساده و آسان است

در این مقاله ، من در مورد روش های لاغری سریع برای بلغم صحبت خواهم کرد:

1. ورزش کنید.
2. توصیه می کنم از روغن سیاه دانه ، شوید و بابونه استفاده کنید. این روغن ها را قبل از ورزش روی بدن خود بمالید و ماساژ دهید. این برای کاهش وزن بسیار مفید است.
3. ادویه جات طبیعی گرم (آویشن ، رازیانه ، زیره) می توانید این ادویه ها را به وعده های غذایی خود اضافه کنید.
4. استفاده از نوشیدنی هایی که ذکر کردم کمک زیادی به کاهش وزن می کند.
5. مخاط باید رژیم مناسبی برای از دست دادن رطوبت داشته باشد.
6. مصرف قرص بلغم به از دست دادن رطوبت بدن کمک می کند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

م effectiveثرترین رژیم کاهش وزن در ایران در سالهای 1997 و 1998 رای داد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و برجسته نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

مزاج و انواع انسان در طب سنتی

در این بخش ، در مورد مزاج افراد در طب سنتی صحبت کردم. طب سنتی افراد را از نظر مزاج و مزاج به چهار گروه تقسیم می کند:

 • گروه اول: خلط
 • گروه دوم: نسخه های نمایشی
 • گروه سوم: صفرا
 • گروه 4: سودان

در طب سنتی ، افراد با توجه به این چهار مزاج رفتار می شوند. اولین قدم برای اطمینان از سلامت ، آگاهی از خلق و خوی خود (از دیدگاه طب سنتی) است. زیرا اگر اطلاعات مفیدی در مورد روحیه خود داشته باشید ، بهترین راه برای داشتن یک زندگی سالم پیدا می شود.

به طور کلی ، می توانم حالات روحی افراد در این 9 دسته را بیان کنم:
1. متوسط
2. گرم
3. سرد
4. مرطوب (مرطوب)
5. خشک کنید
6. گرم و خشک
7. گرم و مرطوب
8. سرد و خشک
9. سرد و مرطوب

برخی ویژگی های ظاهری روحیه را ایجاد می کند

هر یک از مزاج ها ویژگی های خاصی دارند و ما می توانیم چند مورد از آنها را ذکر کنیم:
چه کسانی هستند روحیه شان کم شده است: لب ها ، صورت و قسمت بدن آنها بزرگ است و زیاد می خوابند.
چه کسانی هستند مزاج آنها گرم و مرطوب است.: صورت آنها قرمز است.
چه کسانی هستند مزاج آنها گرم و خشک است.: صورت زرد دارند.
چه کسانی هستند مزاج آنها خشک استموهای ضخیم و چربی دارند.
چه کسانی هستند مزاج آنها گرم است: حجم موها بیشتر است.
چه کسانی هستند مزاج آنها سرد است: موهای آنها کمتر رشد می کند و معمولاً انرژی زیادی ندارند.

چطور وزن را کم کنیم؟

چطور وزن را کم کنیم

همانطور که توضیح داده شد ، در این مقاله می خواهیم در مورد ضعیف شدن افراد مبتلا به بلغم صحبت کنیم. در حقیقت ، خلط باید این رطوبت را کاهش دهد زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است. بنابراین ، آنها باید از غذاهایی استفاده کنند که طبیعت آنها گرم است. سپس رژیم غذایی م toثر برای نازک شدن سریع بلغم را مرور کردم و به شما دادم.

لازم به ذکر است که افراد مبتلا به بلغم باید ورزش منظم را در برنامه روزانه خود قرار دهند.

در متن زیر ، من 4 مورد را ذکر کردم که می تواند به خلط لجنی کمک کند:

1. قرص های مخاطی برای کاهش وزن

قرص بلغم ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، زیره سیاه ، آلوئه ورا و …) است و معده را تقویت می کند. اگر به هر یک از اجزای دارو حساسیت دارید ، قرص مصرف نکنید. و مصرف قرص بلغم در دوران بارداری و شیردهی توصیه نمی شود.
قرص های مخاطی معده را تقویت می کنند ، بنابراین می توانند به کاهش وزن نیز کمک کنند.

آیا قرص های بلغم واقعا لاغر می شوند؟

در پاراگراف بالا ، من اشاره کردم که این قرص از چه چیزی ساخته شده است و به دلیل مواد تشکیل دهنده آن ، معده را تقویت می کند و می تواند به کاهش وزن کمک کند.حقیقت این است که وقتی معده تقویت می شود ، هضم بهتر است.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افرادی که دارای بلغم هستند مستعد چاقی هستند زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند.

قرص بلغم گزینه مناسبی برای کاهش رطوبت بدن است و همچنین برای کاهش وزن م andثر و مفید است.

2. چای لاغری برای خلط مزاج

2. چای لاغری برای خلط مزاج

در این بخش ، چای هایی را معرفی می کنم که برای مزاج های بلغمی مفید هستند و می توانند در روند لاغری سریع بلغم استفاده شوند:

 • چای سیاهمطالعات نشان داده است که چای سیاه برای کاهش وزن بسیار مفید است.

روش تهیه: آب سرد را در یک کتری بریزید و منتظر بمانید تا داغ شود. می توانید یک قاشق چای خوری برگ چای سیاه را داخل قوری بریزید و یک لیوان آب داغ به آن اضافه کنید و حدود پنج دقیقه صبر کنید تا دم بکشد.

 • چای نعنا
 • چای گیاهی میوه ای: می توانید با میوه هایی که من انبه ، توت یا گیلاس می نامم ، چای و میوه تهیه کنید.

طرز تهیه چای توت فرنگی: 20 گرم برگ توت فرنگی را در نیم لیتر آب بریزید و صبر کنید تا بجوشد. و سپس آن را برطرف کرده و لذت ببرید.

3. برای بلغم گردو بخورید

پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افراد مبتلا به بلغم مفید است. و ویژگی های زیادی دارد. Pecan همچنین می تواند به کاهش خلط کمک کند. البته باید پکن را در حد اعتدال مصرف کنید. لازم به ذکر است که میزان مصرف پیکان برای افراد مختلف متفاوت و متفاوت است.

رژیم غذایی برای لاغری سریع خلط در طب سنتی

4. رژیم غذایی برای لاغری سریع خلط در طب سنتی

در این بخش ، من در مورد رژیم غذایی بلغم به شما می گویم: برای کاهش سریع وزن ، کافی است ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (معمولاً ادویه های داغ) را به یک فنجان چای یا قهوه اضافه کنید.

زیرا هضم را تقویت می کند. وعده های غذایی خود را با ادویه جات ترشی جات کنید. سعی کنید غذا را به آرامی بجوید ، زیرا این امر به بهبود هضم غذا کمک می کند. سبزیجات گرم را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

سبزیجاتی مانند ریحان ، کرفس ، ترخون. زردچوبه می تواند به شما در سوزاندن چربی کمک کند. و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. دارچین همچنین اشتها را کاهش می دهد. می توانید دارچین را با چای میل کنید یا به عنوان ادویه به وعده های غذایی خود اضافه کنید. برای بلغم ، دو وعده غذا در روز توصیه می کنم.

 • زنجبیل همچنین دارای ویژگی چربی سوزی است و می توانید آن را همراه چای یا غذا و سالاد میل کنید.
 • رزماری متابولیسم را تسریع کرده و به هضم غذا کمک می کند ، بنابراین باعث کاهش وزن نیز می شود.
 • انجام دادن برای کاهش وزن بسیار مفید است و می توانید آن را به وعده های غذایی اضافه کنید.
 • زیره سیاه برای سوزاندن چربی بسیار مفید است و باعث نازک شدن سریع مخاط می شود. می توانید زیره را به وعده های غذایی خود اضافه کنید.

برای نازک شدن سریع خلط باید غذاها ، به ویژه میوه ها و سبزیجات با طبیعت گرم مصرف شود. در اینجا میوه های توصیه شده برای بلغم وجود دارد: خرما ، انبه ، سیب ، توت فرنگی ، انجیر ، کشمش ، کشمش. مخاط باید اعمال شود. مخاط برای کاهش وزن و کاهش وزن باید از ترشی و حبوبات اجتناب کند.

توصیه های مهم

نکات مهم در زندگی روزانه خلط

افرادی که مزاج بلغمی دارند در واقع سرد و مرطوب هستند و سرما و رطوبت زیادی در بدن خود دارند و افرادی هستند که مستعد چاقی هستند. این افراد اغلب احساس سردتر و سردتری نسبت به دیگران دارند.

افراد بلغمی اغلب چاق هستند و اندام های پهن دارند. در رژیم های کاهش وزن سریع این افراد باید غذاهای مرطوب کمتر مصرف شود. به عنوان مثال ، این افراد باید ماست کمتری مصرف کنند. مخاط به محصولات لبنی و غذاهای ترش و تند حساس است و نباید مصرف شود.

لازم به ذکر است که خلط اغلب از فشار خون پایین رنج می برد. این افراد اغلب ضعف عضلانی دارند و ممکن است به آلزایمر مبتلا شوند. این افراد اغلب خواب بیش از حد دارند و میل به شیرینی با بلغم دارند.

کاهش وزن بیش از 7 کیلوگرم در یک دوره (21 روز)

م effectiveثرترین رژیم کاهش وزن در ایران در سالهای 1997 و 1998 رای داد

بیش از 10000 نتیجه مثبت و برجسته نشانه قدرت و منحصر به فرد بودن رژیم کتوژنیک Z217 است.

اگر بلغم دارید ، نکات من را خوب بخوانید:

از خوردن غذاهای سرد مزاج خودداری کنید ، بنابراین این بدان معناست که مصرف گوشت گاو و گوشت گوساله را به حداقل برسانید زیرا مزاج شما سرد است.
از گوشت گوسفند یا بوقلمون داغ استفاده کنید. مصرف عدس ، قارچ و سیب زمینی را به حداقل برسانید.

از ادویه جات که طبیعت گرم دارند استفاده کنید. ادویه جات با طبیعت گرم عبارتند از: زعفران ، دارچین ، هل ، نعناع ، ریحان ، کرفس ، ترخون.

نوشیدن آب سرد برای افراد مبتلا به بلغم مضر است.

نوشیدنی های گرم و شربت ها برای بلغم بسیار مفید هستند. من به افراد مبتلا به بلغم توصیه می کنم این نکات را رعایت کرده و از غذاهای طبیعی گرم استفاده کنند.

خلاصه مهمترین نکات

خلاصه مهمترین نکات

تمام نکاتی که در این مقاله به آن اشاره کردم شامل پنج نکته زیر است:

1. رعایت این نکات به کاهش وزن در بلغم کمک می کند: ورزش کنید ، قبل از ورزش از روغن ها (نیگلا ساتیوا ، شوید و بابونه) ​​استفاده کنید. ادویه جات گرم (آویشن ، رازیانه ، زیره) بخورید و رژیم مناسبی برای از دست دادن رطوبت خلط داشته باشید.

2. به طور کلی خلق و خوی افراد را می توان به 9 دسته متوسط ​​، گرم ، سرد ، مرطوب (مرطوب) ، خشک ، گرم و خشک ، گرم و مرطوب ، سرد و خشک ، سرد و مرطوب تقسیم کرد و هر کدام دارای ویژگی های خاص خود را دارد.

3. قرص بلغم ترکیبی از گیاهان مختلف (آویشن ، زیره سیاه ، آلوئه ورا و …) است و معده را تقویت می کند. حقیقت این است که وقتی معده تقویت می شود ، هضم بهتر است.

این قرص همچنین به فعالیت های گوارشی کمک می کند. افرادی که دارای بلغم هستند مستعد چاقی هستند زیرا رطوبت بدن آنها بسیار زیاد است ، بنابراین باید این رطوبت را کنترل کنند. قرص های مخاطی گزینه مناسبی برای کاهش رطوبت بدن هستند و همچنین برای کاهش وزن م andثر و مفید هستند.

4. من چای هایی که به کاهش وزن کمک می کنند را در این متن معرفی کرده ام. پیکان به دلیل طبیعت گرم برای افراد مبتلا به بلغم مفید است. Pecan همچنین می تواند به نازک شدن خلط کمک کند.

5- برای کاهش سریع وزن ، کافی است ادویه جات ترشی جات مانند دارچین ، زنجبیل ، نعناع (و اغلب ادویه های داغ) را به چای یا قهوه خود اضافه کنید. زیرا هضم را تقویت می کند. سبزیجات گرم را در رژیم غذایی خود قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید