لاغری موضعی با RF | لاغری با دستگاه RF در تهران


لاغری موضعی با دستگاه RF

راه دیگر برای از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب ، می تواند به هرکسی که هر مقدار چربی دارد ، کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کند.

نباید فراموش کرد که ما می توانیم سلولیت را با استفاده از دستگاه RF از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده توسط RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. از دستگاه rf می توان برای چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره استفاده کرد. می توان از آن برای قسمت های مختلف بدن از جمله استفاده کرد

کاهش وزن با خستگی و خستگی مداوم همراه خواهد بود. اما گاهی اوقات برخی از افراد وجود دارند که اصلا چاق به نظر نمی رسند ، اما چند کیلو اضافه وزن دارند یا در قسمت هایی از بدن خود مانند شکم و باسن رسوب چربی دارند. این تجمع چربی ممکن است برای افراد خوشایند نباشد و آنها به دنبال راهی برای خلاص شدن از شر آنها هستند.

لاغری موضعی با RF

لاغری موضعی با RF

لاغری موضعی با RF

راه دیگر برای از بین بردن چربی بدن استفاده از دستگاه های لاغری RF است. این روش در کنار تغذیه مناسب می تواند به همه افرادی که دارای هر مقدار چربی هستند کمک کند تا کاهش وزن را تسریع کنند.

نباید فراموش کرد که ما می توانیم سلولیت را با استفاده از دستگاه RF از بین ببریم. تعداد جلسات مورد استفاده دستگاه RF بستگی به میزان چربی انباشته شده و ناحیه مورد نظر دارد. دستگاه RF را می توان روی چانه ، شکم ، باسن ، پشت ، ران و غیره اعمال کرد. می توان از آن برای قسمت های مختلف بدن از جمله استفاده کرد

با درمان سریع ، راحت ، بدون آسیب و بدون زخم ، دستگاه RF باعث سفت شدن پوست ، شل شدن و از بین بردن سلولیت می شود. این کار بدون جراحی با دستگاه RF انجام می شود که در سال های اخیر بین مردم بسیار رایج شده است و بدن ایده آل بدون نیاز به جراحی به دست می آید.

فرکانس رادیویی یک فناوری است که از سال 2001 در RF و سایر دستگاه ها برای سفت کردن پوست بدون نیاز به جراحی استفاده می شود.

مزایای RF لاغری

تضعیف RF یک روش عملی برای تضعیف محلی با مزایای بسیاری است. برخی از این موارد عبارتند از:

این یک روش غیر تهاجمی بود و بدون استفاده از جراحی می توان نتیجه مطلوب را بدست آورد.

برای همه انواع پوست موجود است.

با استفاده از دستگاه لاغری RF ، می توان کشش پوست را به طور همزمان و همچنین ارسال امواج برای کاهش وزن انجام داد. این روش از افتادگی پوست جلوگیری می کند.

این یک روش مناسب برای افرادی است که نمی توانند با رژیم لاغری وزن کم کنند. در واقع می توان از آن به عنوان یک شوک برای ادامه فعالیت ها استفاده کرد.

در نتیجه ، وقتی رژیم و ورزش جواب نمی دهد ، این روش می تواند یکی از م effectiveثرترین روش ها برای نتیجه گیری باشد.

از دیگر مزایای این روش می توان به روش غیر تهاجمی و عدم نیاز به جراحی اشاره کرد.

چه کسانی برای لاغری ناحیه ای با RF مناسب هستند؟

نامزدهای این روش در واقع افرادی هستند که اندامی متناسب دارند و رسوبات چربی در یک قسمت از بدن خود مانند شکم و باسن دارند که با رژیم غذایی و ورزش از بین نمی روند. این روش برای کسانی که می خواهند سلولیت را از بین ببرند بسیار توصیه می شود.

چه کسی نمی تواند از این روش استفاده کند؟

کاهش وزن RF برای افرادی که دارای اختلال حسی هستند توصیه نمی شود. دلیل این امر این است که بیمار نمی تواند مشکل خود را در این زمینه به خوبی منتقل کند.
هیچ مدرکی مبنی بر خطرناک بودن RF برای زنان باردار وجود ندارد. اما در دوران بارداری و شیردهی بهتر است از این روش استفاده نکنید.
برای کسانی که از دستگاه های میکرو برای بیماران قلبی عروقی یا پروتز فلزی ، صفحه دندان و غیره استفاده می کنند. کاربران نمی توانند از روش RF استفاده کنند.

تضعیف موضعی با RF چگونه انجام می شود؟

اول از همه ، کرم بی حسی به ناحیه مورد نظر بیمار اعمال می شود. این بیهوشی جزئی است و نیازی به بیهوشی عمومی ندارد. پس از اعمال بیهوشی ، کرم با استفاده از الکل از ناحیه مورد نظر برداشته می شود. با استفاده از ترکیب امواج ، می توان ترکیب دوقطبی و تک قطبی را از ناحیه مورد نظر حذف کرد. متخصصی که به او اشاره می کنید باید تنظیمات را برای هر فرد به طور جداگانه با استفاده از آموزش های لازم با توجه به دستگاه انجام دهد (تنظیمات دستگاه برای هر فرد متفاوت است). این باعث می شود که انرژی به طور مساوی به تمام قسمت ها اعمال شود.

پس از اعمال بیهوشی و تنظیمات اولیه ، از کرم برای روانکاری پوست استفاده می شود. کرم یا روغن را به قسمت مورد نظر بمالید تا دسته دست دستگاه به راحتی روی پوست حرکت کند. با حرکت دادن دستگیره روی ناحیه ، چربی ها اسیدهای چرب را در ناحیه لنفاوی آزاد می کنند. پس از انتشار اسیدهای چرب ، چربی ها کوچک شده و به اندام مورد نظر می رسند. پس از انجام مراحل ، می توان از کمپرس یا لوسیون بر روی پوست استفاده کرد.

زمان بازیابی پس از استفاده از دستگاه لاغری موضعی RF

ممکن است پس از کار با دستگاه RF قرمزی کمی را تجربه کنید. قرمزی زیاد شدید نیست و به اندازه آفتاب سوختگی است. نگران نباشید ، این جوش ها به سرعت برطرف می شوند و حتی نیازی به مرخصی از محل کار ندارید. پس از انجام این کار ، می توانید به فعالیت های روزانه خود بازگردید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که لوسیون را بعد از استفاده از دستگاه RF بمالید.

آیا استفاده از دستگاه FR بی خطر است؟

به طور خلاصه ، بله – مادامی که برای انجام این کار به یک متخصص مراجعه کنید تا شما را بشناسد و همچنین از این روش و آشنایی کامل با آن مطلع شوید.

راههای ارتباط با خانم هندی بهاری

شماره تماس مستقیم: ۰۹۰۳۱۳۱۳۱۱۹

نشانی : بلوار کشاورز ، بین جمالزاده و کارگر ، ساختمان پزشکان بهار ، پ. 340 ، طبقه دوم ، واحد ۱۲۲

اقدامات احتیاطی لازم قبل و بعد از تضعیف موضعی با دستگاه RF

همانطور که قبلاً نیز گفته شد ، استفاده از دستگاه RF نیازی به نگهداری و بازیابی خاصی ندارد. این در واقع یکی از نکات مثبت در این روش است. اما رعایت برخی نکات می تواند به بهبود نتیجه و کاهش عوارض جانبی احتمالی کمک کند. برخی از موارد عبارتند از:

بهتر است چند روز قبل و بعد از کشیدن سیگار ، سیگار را ترک کنید.

مصرف مشروبات الکلی سه روز قبل و بعد از کار با RF توصیه نمی شود.

دو تا سه روز قبل از کار از ورزش های سنگین خودداری کنید.

همچنین تا یک هفته بعد از انجام RF از ورزش های سنگین خودداری کنید.

در طول درمان ، بهتر است روزانه 8 تا 10 لیوان آب بنوشید.

مصرف آسپرین و داروهای ضدالتهاب توصیه نمی شود.

راه حل

روش rf موضعی شبیه به آن چیزی است که ما برای گرم کردن در سالن بدنسازی انجام می دهیم ، محرک ها منطقه را گرم می کنند و این گرما حرارتی است که ما برای کاهش وزن هنگام ورزش به آن نیاز داریم.

در نتیجه ، چربی ها آماده دفع و متابولیسم توسط بدن می شوند.

علاوه بر این ، در این روش با متمرکز کردن انرژی در عمق پوست به لایه های زیرین پوست ، بر بدن بدن تأثیر می گذارد ، آن را صاف و نرم می کند و ساختار بافت زیر جلدی را بهبود می بخشد.

دیدگاهتان را بنویسید