لری شوارتز ، متحد جنجالی Cuomo ، از هیئت مدیره MTA استعفا می دهد


لری شوارتز – دستیار طولانی مدت دولت سابق. اندی کوومو که از نقش خود به عنوان واکسن دولتی کووید -19 برای ارزیابی حمایت سیاسی از رئیس وحشی خود استفاده کرد – استعفا داد ، دفتر فرماندار کتی هوچول گفت.

هازل کرامپتون-هیس ، سخنگوی هوچول در بیانیه ای اعلام کرد: “لری شوارتز استعفا می دهد ، هنگامی که سنا جایگزین وی را تأیید می کند و فرماندار از خدمات عمومی او سپاسگزار است.”

Crompton-Hays گفت ، برای اطمینان از اینکه هیئت مدیره MTA در برابر رانندگان پاسخگو است و صدای نیویورکی ها را نشان می دهد ، دولت ما از وکلا ، جوامع آسیب دیده و کارشناسان نامزدها برای پر کردن صندلی های باز در هیئت مدیره کمک می خواهد. “ما مشتاقانه منتظر همکاری با قوه مقننه برای تایید این انتصابات در جلسه بعدی قانونگذاری و ارائه مدرنیته ، قابلیت اطمینان و بهبود آنها در نیویورکی هستیم.”

شوارتز قبلاً علاقه ای به ادامه خدمت خود در هیئت مدیره نشان داده بود و اصرار داشت که “من باور ندارم که کاری غیراخلاقی انجام داده ام.”

لری شوارتز تأکید کرد: “من باور ندارم که کاری غیراخلاقی انجام داده ام.”
ohn Lamparski / NurPhoto از طریق گتی ایماژ

“واکسن دولتی” تا 30 آوریل توسط محققان به دلیل استفاده از موقعیت رسمی خود برای فراخواندن مدیران شهرستان و اندازه گیری حمایت آنها از Cuomo در میان فشارهای فزاینده برای تحقیقات رفتاری ، مورد استناد قرار گرفته است.

این تماس ها همچنین توسط کمیسیون مشترک اخلاق عمومی و تحقیقات جداگانه از دفتر دادستانی کل در حال بررسی است.

شوارتز فوراً درخواست اظهار نظر نکرد.

دیدگاهتان را بنویسید