لوازم خانگی قابل استفاده مجدد اقلام قابل بازیافت در خانه


همه ما هر روز ظروف زیادی را دور می اندازیم. در حالی که به راحتی می توان از آنها برای تزئین فضای داخلی محیط زندگیمان استفاده کرد.

لوازم خانگی قابل استفاده مجدد

علاوه بر تزیین منزل، می توانید از این ابزارها برای سازماندهی مکان های خاص یا صرفه جویی در هزینه ها در امور کاربردی استفاده کنید. در این مقاله از مجله دلتا برای ارائه لوازم خانگی قابل استفاده مجدد ما پول می دهیم که آن را دور نریزیم.

لوازم خانگی قابل استفاده مجدد

در ادامه با وسایل کاربردی قابل بازیافت آشنا می شوید و از آنها برای تزئین فضای داخلی محل زندگی خود استفاده می کنید.

کتاب

چه کسی می گوید استفاده عملی از کتاب نمی تواند زیبا باشد؟ ظرفی برای چاقوهای کتابی قدیمی شما بسیار زیبا و خلاقانه است. فقط چند کتاب منحصر به فرد در رنگ های مورد علاقه خود انتخاب کنید و آنها را محکم با طناب ببندید تا خانه ای عالی برای همه چاقوهای آشپزخانه خود بسازید. شما می توانید کتاب ها را با توجه به فصول و مناسبت های مختلف تغییر دهید و رنگ بندی های مختلفی ایجاد کنید. از کتاب های قدیمی نیز می توان به طرز شگفت انگیزی به عنوان قفسه های مخفی برای نگهداری وسایل خاص خود استفاده کرد. شما به چسب، یک چاقوی تیز و یک قاب جعبه ساده نیاز دارید. یک ترفند امنیتی که به خوبی جواب می دهد.

اگر کمی حوصله داشته باشید می توانید با ایجاد یک سوراخ بزرگ بین کتاب ها یک گلدان زیبا بسازید. بازی با ترکیب های مختلف کتاب و عنوان آنها ایده بسیار خلاقانه ای برای ایجاد باغ کوچکی از کلمات و گیاهان است.

توپ تنیس

از یک توپ تنیس می توان به عنوان آچار برای باز کردن درب بطری استفاده کرد. علاوه بر این، چکش کاری برای سطوح حساس بسیار مفید است. همچنین می توانید از این توپ ها به عنوان جعبه ای برای نگهداری وسایل کوچک مانند پیچ ​​یا جواهرات استفاده کنید.

لاستیک های خودرو لوازم خانگی قابل استفاده مجدد

با بازیافت لاستیک های قدیمی خودرو، صندلی های زیبا و خلاقانه بسازید. می توانید از رنگ های مختلف متناسب با فضای مورد نظر خود استفاده کنید و جذابیت فضا را افزایش دهید. این مبلمان بازیافتی برای سقف شما نیز مناسب است. برای چیدمان های زیبا در خانه خود این گیاهان آپارتمانی که گل های زیبایی دارند را بخوانید.

لاستیک ماشین از دستگاه های کار

بطری شیشه ای یا پلاستیکی

امروزه از بطری های مختلف نوشیدنی به راحتی برای انواع پروژه های تزئینی و خلاقانه استفاده می شود. می توانید این بطری ها را طبق سلیقه خود برش دهید و از آنها به عنوان گلدان استفاده کنید.

بطری شیشه ای یا پلاستیکی

جعبه های چوبی قدیمی

این جعبه ها می توانند به ظروف فوق العاده ای تبدیل شوند. از جعبه های چوبی مستطیلی بزرگ می توان به عنوان ظروف گل آرایی خانوادگی در حیاط خلوت یا بالکن استفاده کرد. از گلدان های مربعی کوچک می توان برای کاشت انواع گل های کوچک داخلی استفاده کرد.

جعبه های چوبی قدیمی، لوازم خانگی قابل استفاده مجدد

صندلی از لوازم خانگی قابل بازیافت

رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید و صندلی های قدیمی خود را به گلدان های زیبا و جذاب تبدیل کنید تا فضاهای خود را زیباتر کنید.

صندلی، لوازم خانگی قابل استفاده مجدد

نکات مطالعه: عناصر بدون این دستگاه، دکوراسیون منزل شما ناقص خواهد بود خواندن

برنامه را دانلود کنید