لوبیای پف کرده را بردارید غلات | نفخ شکم | نحوه رشد حبوباتحبوبات یکی از مغذی ترین و سالم ترین مواد غذایی در جهان هستند که مصرف روزانه آن مقدار قابل توجهی از ریز مغذی ها را در اختیار بدن قرار می دهد. با این حال، آنها دارای نکات پختی هستند که نفخ را از بین می برد و خلق و خوی آنها را بهبود می بخشد.

پف کردن لوبیا

حبوبات محصولات سالمی هستند که به راحتی تهیه می شوند و منبع خوبی از فیبر و پروتئین گیاهی هستند. این دانه ها هزاران سال است که کشت می شوند. حبوبات سرشار از روی، مس، منگنز، سلنیوم و ویتامین های B1، B6، E و K هستند. اما برخی افراد با خوردن لوبیا آن را پرورش می دهند. مجله دلتا در این مقاله به بررسی روش ها می پردازد پف کردن لوبیا پرداخت خواهد شد.

پف کردن لوبیا

لوبیا چیتی با تنها ۲۴۵ کالری در هر فنجان (۱۷۱ گرم)، یکی از مغذی ترین مواد غذایی در جهان است. سایر غلات تقریباً به همان اندازه مؤثر هستند و منبع خوبی از پروتئین برای گیاهخواران در نظر گرفته می شوند. با این حال، برخی از افراد ممکن است دچار مشکل نفخ و سنگینی ناشی از این غذاها شوند. برخی از غذاها سرد و برخی گرم، برخی خشک و برخی مرطوب هستند. این بدان معناست که غذا ماهیتی دارد که باید در نظر داشت. دیر پخت، مخلوط کردن کمی زردچوبه و زعفران با پیاز از رطوبت و سردی غذا می کاهد و طبیعت غذا را به اعتدال نزدیک می کند. شما همچنین می توانید با اضافه کردن ادویه هایی مانند زنجبیل، زردچوبه یا رازیانه با نفخ مقابله کنید. این ادویه ها باعث هضم بیشتر لوبیا می شوند و شما را آزار نمی دهند.

روش رشد حبوبات

گرفتن لوبیا، نخود متورم

چولا طبع گرمی دارد و از دیرباز در غذاهایی مانند نخود آبی، آبگوشت و بسیاری از غذاهای سنتی ایرانی استفاده می شده است. نخود یکی از نفاخ ترین غذاهاست و اگر روده و معده شما ضعیف است مراقب باشید. برای افرادی که شکوفه می دهند بهتر است از جوانه عدس استفاده کنند و سریع بپزند. این بسته نرم افزاری سرشار از ریزمغذی های ارزشمند است.

پف کردن لوبیا، عدس

صحبت از عدس است، اما مزاج آن می تواند خیلی تغییر کند، بنابراین وقتی عدس پلو را با کشمش می پزید یا کمی جو و گلپر به عدس اضافه می کنید، یک رژیم غذایی مقوی و متعادل به دست می آورید.

روش رشد حبوبات

حبوبات بیشتر

مرجان و مرجان نیز ویژگی های بی شماری دارند. این حبوبات برای پخت و پز با برنج قهوه ای و در انواع غذاها بهترین گزینه هستند. اگر حبوبات خوب پخته و با کمی زیره اصلاح شده باشد، مشکلی پیش نمی آید.

حبوبات بیشتر

نکات مطالعه: در مورد شلیل با ۷ خاصیت جادویی برای سلامتی بخوانید.

برنامه را دانلود کنید