لوری و مک ایلروی سهم خود را از مشکلات در بیابان به عنوان گام های روشن استراب می یابند


این هرگز نشانه خوبی نیست وقتی مجبور شوید به دنبال بچه خود برای یک توپ دیگر باشید ، این سرنوشتی است که برای شین لوری نه تنها یک بار بلکه دو بار در اولین دور مگاباکس اتفاق افتاد ، قهرمانی CJ Cup در اجلاس سران در لاس. وگاس وقتی از سوارکار بو بو مارتین خواست تا برای تهیه وسایل اضافی داخل کیف مسافرتی سریکسون خود فرو رود.

برای لوری ، ثابت شد که دور اول با شانس کمی یا بدون شانس بود. با این حال ، روبرت استرب آمریکایی – به عنوان یادآوری اینکه گلف ورزشی پر از شگفتی است – از زمان برنده شدن RSM Classic ، دومین عنوان خود در تور PGA ، نوامبر گذشته ، رتبه 141 جهان و بدون حتی 10 نفر برتر را کسب کرد – به نوعی جرقه دور 61 را جرقه زد.

استرب 34 ساله که توسط تام فازیو طراحی شده و در بیابان اما در نزدیکی کازینوها و هتل هایی که چشم انداز بازی نوادا را اشغال کرده اند طراحی شده است ، دور شگفت انگیزی را ایجاد کرد که باعث شد او یک عقاب – در سوم – به علاوه 10 پرنده پرنده ثبت کند. و یک قاتل مجرد در 11. در واقع استرب در یک شروع فوق العاده سریع ، هفت زیر شش حفره داشت که او را به بالای جدول راند.

مشکل لوری به سرعت اتفاق افتاد ، تقریباً در دور خود: در جفت دوم سه تایی او با شلیک روی چشمان خود سبز رنگ را از دست داد ، به ارتفاع 7 پا رسید و نتوانست ضربه محکم و ناگهانی به مشت بزند. سپس ، در تساوی سوم ، یک رانندگی وحشی در سمت راست با یک ضرب ضعیف پشت سر هم دنبال شد ، که در نهایت با ضربه پنجم خود به رنگ سبز برخورد کرد و چهار پا را برای یک شیطانک مته کرد.

در قسمت پنجم ، از هفت پا و ششم ، پرندگان وجود داشت ، جایی که او با یک گوه فوق العاده به ارتفاع دو پا برخورد کرد ، تا قبل از اینکه پنالتی ها در نهم اجرا شود به سطح یکسان برسد. منطقه ، و یازدهم جایی که شلیک سه راهی او خطر آب را پیدا کرد. او موفق شد یکی از این شلیک ها را در فاصله 14 پا به فاصله 6 پا به پرنده پرتاب کند. لوری با چهار پارس مستقیم به کار خود ادامه داد تا با 73 امتیاز یک بر یک امضا کند که همه 12 شوت پس از استرب بود.

شین لوری در دور اول جام CJ در The Summit Club در لاس وگاس ، نوادا ، از پناهگاه در سوراخ 17 بازی می کند. عکس: کریستین پترسن / گتی ایماژ

Rory McIlroy ، که ماه گذشته برای اولین بار از یک جام ناامید کننده Ryder در Whistling Straits بازی کرد ، اولین بازیکنی بود که در چهل و پنجمین جفت عقاب ثبت کرد ، در حالی که بیش از 5 زیر یک جفت روی کارت خود رفت و یک پرنده دیگر نیز به آن اضافه کرد. پانزدهم به شش زیر حرکت می کند.

اما هفت بچه سه گانه تمام کارهای خوب خود را با پرنده ای که در هجدهم بسته شد حذف کردند و او را زیر 68 سال برای 68 امضا کرد.

استرب – دو بار برنده تور PGA ، اولین بازگشت موفقیت آمیز او در سال 2014 در مک گلادری کلاسیک و دومین بار او 11 ماه پیش در RSM Classic – در بیشتر سال تلاش کرد ، اما به نوعی با یک دور نسبتاً خیره کننده دوباره فرم خود را کشف کرد. 61 امتیاز که به او یک برتری یکباره نسبت به کیت میچل ، که 10 پرنده را در اولین دور خود در 62 بازی بدل کرد ، داد.

هادسون سوافورد با آرون وایز ، جاناتان وگاس ، کامرون اسمیت ، هیدکی ماتسویاما ، اسکاتی شفلر و یان پولتر بعد از 66 ثانیه با ضربه 65 به زمین رفت.

“من فکر می کنم شما واقعاً باید خوب شروع کنید ، من فکر می کنم اینجا بسیار مهم است. به اعتقاد من ، هفت یا هشت حفره اول کاملاً قابل دستیابی است و پس از آن ، به ویژه با باد و ارتفاع ، کاملاً دشوار می شود. اسمیت بالاخره خیلی داغ شد و توپ کمی بیشتر حرکت کرد و باد کمی چرخید ، بنابراین خیلی سخت بود.

مطمئناً ، استرب پرواز پرشوری را آغاز کرد: پرنده-پرنده-عقاب-پرنده-پرنده-مرغ پرنده در هفت زیر آن از سوراخ های بازش قرار دارد. “من سعی می کردم تا آنجا که می توانم بمانم و ، نمی دانم ، احساس می کنم می توانم هدف را برای چیزهایی شروع کنم. استرب توضیح داد و به نظر می رسد که همه چیز به روال من پیش می رود.[You try to] در لحظه بمانید و به نوعی به کاری که انجام می دهید پایبند باشید. بدیهی است که پسران این هفته قرار است باس را اینجا بزنند ، بنابراین سعی کنید وصل کنید و ببینید در پایان هفته کجاست. “

دیدگاهتان را بنویسید