لیست قیمت کمپرسور پیستونی بیتزر آلمانی – نیکان سه فایل


لیست قیمت کمپرسور پیستونی بیتزر ساخت آلمان
کمپرسور بیتزر

کمپرسورهای دو مرحله ای بیتزر عموماً برای مشاغل بزرگ صنعتی مناسب هستند. کمپرسور دو مرحله ای بیتزر که با نام های کمپرسور ۲ مرحله ای بیتزر یا کمپرسور دو مرحله ای بیتزر نیز شناخته می شود یکی از پرکاربردترین محصولات این شرکت می باشد.

کمپرسور بیتزر

کمپرسور دو مرحله ای بیتزر نیز برای استفاده در دماهای پایین طراحی شده است که می تواند با استفاده از ساب خنک کننده گاز بین دو فاز تراکمی، ظرفیت تبرید را افزایش داده و بازده کل سیستم را بهبود بخشد.در حال حاضر ۱۵ کارخانه درگیر هستند. این شرکت با ۹۰ نمایندگی فعال در بیش از ۶۲ کشور از جمله آلمان، برزیل، اندونزی، پرتغال، آمریکا و چین و ۳۴۰۰ کارمند، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کمپرسورهای برودتی است.

۲- با استفاده از روغن B5 به درستی عمل می کند. کنترل مقدار روغن در جعبه لنگ کمپرسور یخچال بیتزر، کنترل یخچال در سیستم، کنترل صدا و لرزش کمپرسور، کنترل فیلتر روغن، کنترل گرمایش و فشار مکش و دمای کمپرسور، روغن موجود در اتصالات کنترل نشت از انواع راه ها برای کنترل و نگهداری کمپرسور یخچال بیتزر وجود دارد.

در ویدیوی ۵۴ ثانیه ای زیر به معرفی مختصری از کمپرسور یخچال بیتزر می پردازیم. اما امروزه کمپرسورهای سیلندر پیستونی برند Fraskeld و Book نیز جایگزین مناسبی برای کمپرسورهای یخچال بیتزر محسوب می شوند.

ارسال محتوای GSA ایجاد شده توسط Ge ᠎ nera از r de MO!

کمپرسورهای بیتزر برای برق سه فاز و تک فاز بهینه شده اند. کمپرسورهای Beatz به سه دسته پیستونی (پیستونی)، اسکرو و کمپرسورهای دو مرحله ای یا دو مرحله ای طبقه بندی می شوند. چیلرهای بیتزر یا چیلرهای اسکرو بیتزر چیلرهایی هستند که مجهز به پیستون بیتزر یا کمپرسور پیچی یا پیچی هستند.

می تواند با دمای بالای کندانسور در ماشین های دمای پایین و دمای بالا اپراتور سازگار شود. با وجود وزن کم و تعادل مناسب، سرعت کمپرسورهای تسمه بیتزر کند است.

کمپرسورهای تسمه ای بیتزر در صورت بروز مشکل قابل تعمیر هستند و به دلیل دوام و کیفیت بالا می توان از این کمپرسورها نسبت به سایر محصولات مشابه مدت زمان بیشتری استفاده کرد.

اگر از نوشتن این مقاله لذت بردید و مطمئناً می توانید اطلاعات بیشتری در مورد خرید کمپرسور پیستون بیتزر سلام سرد بخواهید، لطفا از صفحه ما دیدن فرمایید.