لیست قیمت کمپرسور پیستونی بیتزر آلمانی – نیکان سه فایل


لیست قیمت کمپرسور پیستونی بیتزر اصل تولید آلمان
کمپرسور بیتزر

کمپرسورهای دو مرحله ای بیتزر عموماً برای دستیابی به طیف وسیعی از فعالیت های صنعتی مفید هستند. کمپرسور دو مرحله ای بیتزر که با نام های کمپرسور ۲ مرحله ای بیتزر یا کمپرسور دو مرحله ای بیتزر نیز شناخته می شود یکی از پرکاربردترین محصولات این شرکت می باشد.

کمپرسور بیتزر

کمپرسور دو سطحی Bitzer نیز برای استفاده در دماهای پایین‌تر طراحی شده است که می‌تواند ظرفیت تبرید و کارایی کل سیستم را با استفاده از زیرخنک‌کننده گاز بین دو سطح تراکم بهبود بخشد. در حال حاضر شامل ۱۵ انبار در کشورهای مختلف مانند آلمان می باشد. این شرکت با ۹۰ نمایندگی فعال و ۳۴۰۰ کارمند در برزیل، اندونزی، پرتغال، آمریکا و چین و بیش از ۶۲ کشور در سراسر جهان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان کمپرسورهای برودتی است.

۲- تلاش برای استفاده صحیح از روغن B5 مهم است. بررسی میزان روغن در میل لنگ کمپرسور یخچال بیتزر، بررسی یخچال موجود در سیستم، بررسی صدا و لرزش کمپرسور، بررسی فیلتر روغن، چک کردن مکش کمپرسور و فشار و دمای تخلیه، بررسی نشتی روغن کارنا. یکی از مهمترین مراحل در نگهداری و نگهداری کمپرسور یخچال بیتزر.

در ادامه ویدیوی ۵۴ ثانیه ای زیر به معرفی مختصر کمپرسور یخچال بیتزر می پردازیم. با این حال امروزه کمپرسورهای سیلندر پیستونی Mark Fraskeld و Mark Bock بهترین جایگزین برای کمپرسور یخچال بیتزر محسوب می شوند.

ارسال محتوای GSA ایجاد شده توسط Ge ᠎ nera از r de MO!

کمپرسورهای بیتزر برای برق سه فاز و تک فاز بهینه شده اند. کمپرسورهای بیتز به سه نوع پیستونی (پیستونی)، اسکرو و کمپرسورهای دو مرحله ای یا دو مرحله ای طبقه بندی می شوند. چیلرهای بیتزر یا چیلرهای اسکرو بیتزر چیلرهایی هستند که مجهز به پیستون بیتزر یا کمپرسور پیچی یا پیچی هستند.

می تواند دمای پایین اپراتور و دمای بالای کندانسور را در تداوم خودروهایی با گرمایش چندگانه به خطر بیندازد. سرعت کمپرسورهای تسمه بیتزر با وجود وزن کم و تعادل ظریف، به تدریج شکل می گیرد.

کمپرسورهای تسمه بیتزر در صورت ایراد قابل تعمیر بوده و به دلیل دوام و کیفیت بالا می توان از این کمپرسورها نسبت به سایر محصولات مشابه مدت زمان بیشتری استفاده کرد.

اگر از نوشتن این مقاله لذت بردید و مطمئناً می توانید اطلاعات بیشتری در مورد گزینه خرید کمپرسور پیستون بیتزر دریافت کنید، سلام، لطفاً از صفحه مادر بپرسید.