ماسک چاق کننده صورت با ماسک سیب زمینی ماسک چاق کننده صورت با ماسک سیب زمینی


لاغری صورت یکی از شایع ترین مشکلاتی است که اکثر مردان و زنان در سراسر جهان با آن مواجه هستند و سعی در درمان آن دارند. آیا راه حلی برای این مشکل رایج پیدا کرده اید؟

چاق کردن صورت با ماسک سیب زمینی

راه های چاق شدن صورت شامل غذاهای چرب، تکنیک های ورزشی چرب و استفاده از ماسک مخصوص صورت است. این روش بهترین و طبیعی ترین راه برای کاهش وزن است. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله چاق کردن صورت با ماسک سیب زمینی ما پرداخت می کنیم

از ماسک سیب زمینی برای حجیم شدن صورت استفاده کنید

ماسک سیب زمینی خواص شگفت انگیزی برای پوست دارد. استفاده از سیب زمینی به طور عمده روی پوست صورت باعث روشن شدن پوست، رفع لک های پوستی، کاهش چین و چروک و چاقی می شود.

شاید شنیده باشید که ماده اصلی محصولات آرایشی برای جوانسازی پوست کلاژن است. سیب زمینی پر از کلاژن است. بنابراین، استفاده از ماسک سیب زمینی خام باعث ساخت کلاژن در پوست و سفت شدن پوست صورت می شود.

همچنین نشاسته موجود در ماسک سیب زمینی خام در دراز مدت باعث ضخیم شدن موضعی صورت می شود. برای استفاده از ماسک سیب زمینی برای چربی صورت می توانید مقداری آب سیب زمینی را روی صورت خود بمالید یا روزانه یک سیب زمینی کوچک خرد کنید و مقداری عسل به آن اضافه کنید و روی صورت خود بمالید.

ضخیم کردن صورت با ماسک

ماسک صورت، فقط با سیب زمینی

  • برای تهیه این ماسک ساده ۱/۲ آب سیب زمینی را بگیرید و سپس با استفاده از پنبه تمیز روی کل صورت یا قسمت های مورد نظر (مانند گونه ها) بمالید.
  • حتما از آب سیب زمینی تازه استفاده کنید. نگهداری آب سیب زمینی می تواند مواد مغذی آن را کاهش دهد.
  • می توانید از حلقه های بسیار نازک سیب زمینی (به ضخامت یک چیپس سیب زمینی) برای بلند کردن صورت خود استفاده کنید.

صورت را با ماسک سیب زمینی و گلاب ضخیم کنید

گلاب به عنوان یک عامل آبرسان بسیار قوی برای پوست در نظر گرفته می شود. استفاده از گلاب می تواند به شما این اطمینان را بدهد که از شر چین و چروک، آکنه و لک خلاص خواهید شد.

  • برای تهیه این ماسک ۱ تا ۱/۵ قاشق چایخوری گلاب را در ۱/۴ آب سیب زمینی مخلوط کنید و پس از مالیدن این مخلوط روی صورت خود صبر کنید تا کاملا خشک شود.

ماسک سیب زمینی

مطالعات پیشنهادی: برای مطالعه بیشتر مقالات مد و زیبایی در مورد سرم های پوست، هر چند وقت یکبار کد برای زیبایی شما را بخوانید.

برنامه را دانلود کنید