مانتوهای کت و شلواری زنانه در مانتوهای کت و شلواری تپال مانتو


خانم های چاق و کوتاه قد در انتخاب مانتو با چالش بزرگی روبرو هستند. طول کت، شکل، رنگ، طرح و عوامل دیگر می تواند تاثیر بسزایی در استایل شما داشته باشد.

مانتو برای خانم های قد بلند

همه ما دوست داریم زیباتر به نظر برسیم و مورد توجه اطرافیانمان قرار بگیریم. هر خانمی باید در لباس پوشیدن به اندام و قد خود توجه کند و لاغر و بلند قد به نظر برسد. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله مانتوهای مناسب برای خانم های قد بلند ما پرداخت می کنیم

سایز مانتو برای قد کوتاه و اندام ضخیم مناسب است

سایز فاکتور بسیار مهمی در انتخاب مانتو است. خانم های قد کوتاه و چاق تا حد امکان از پوشیدن مانتوهای گشاد پرهیز کنند و لباس متناسب با اندام خود بپوشند. البته پوشیدن مانتوهای تنگ توصیه نمی شود.

رنگ مانتو مناسب بانوان در تپال

استایل تک رنگ می تواند برای خانم هایی با این تیپ بدنی مناسب باشد. سعی کنید رنگ کتی را انتخاب کنید که همرنگ یا نزدیک به رنگ شلوار و بقیه لباس هایتان باشد. رنگ‌های تیره نیز بدن را باریک‌تر و بلندتر نشان می‌دهند، بنابراین از رنگ‌هایی مانند مشکی، قرمز تیره، سبز یشمی، آبی آبی و غیره استفاده کنید.

مانتو برای خانم های قد بلند

قد مانتو برای قد کوتاه و اندام کلفت مناسب است

مانتو بلند یا کوتاه؟ خانم های قد کوتاه و چاق نباید کت خیلی کوتاه بپوشند زیرا پاها پهن و چاق به نظر می رسند. خانم هایی که این هیکل را دارند باید به سراغ مانتوهای بلند و تک رنگ بروند تا اندامشان بلند و باریک به نظر برسد.

یقه مانتو برای قد کوتاه و اندام کلفت مناسب است

برای افزایش تاثیر کت بلند بر روی اندام خود، به سراغ مانتو با یقه یقه‌اس بروید. تا جایی که ممکن است از یقه های مربعی دوری کنید زیرا بر پهنای بدن شما تاکید می کنند. اگر به تیپ خود اهمیت می دهید مقاله این رنگ را بپوشید تا همه از دیدن شما شگفت زده شوند.

طراحی مانتو مناسب برای قد کوتاه و اندام ضخیم

انتخاب یک چادر ساده و بدون طرح بسیار توصیه می شود، اما اگر از پوشیدن چادرهای بسیار ساده خسته شده اید، می توانید به سراغ چادرهای راه راه عمودی بروید زیرا بر خلاف چادرهای راه راه افقی، بر بلندی آن تاکید دارند.

جنس مانتو برای قد کوتاه و اندام ضخیم مناسب است

مانتوهایی که پارچه خیلی ضخیم یا پف دارند نپوشید. این نوع مانتوها به اندام حجم می دهند. در عوض، کت هایی با پارچه های نازک و ظریف را انتخاب کنید.

    مانتو سفارشی

مطالعات پیشنهادی: برای دانستن بیشتر در مورد مد و زیبایی، مقاله لاغرتر از همیشه را با چند ترفند ساده بخوانید.

برنامه را دانلود کنید