ما آماده آموزش نیروی کار مورد نیاز جامعه هتل هستیم




ایسنا/ هرمزگان رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرعباس از فراهم بودن این مرکز برای تربیت نیروی انسانی مورد نیاز جامعه هتلداری به ویژه در حوزه های هتلداری و گردشگری در مقطع کاردانی و کارشناسی و همچنین کوتاه مدت تخصصی خبر داد. دوره های آموزشی.

نشست انعقاد تفاهم نامه مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس و هتل ناز و قدس در هتل ناز بندرعباس با حضور بیژن خوشنود رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی بندرعباس دانشگاه، سهراب بناوند، مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان هرمزگان و «مجید میرزا اسماعیلی» مدیر هتل های ناز و قدس و اعضای هتل های بندرعباس و در نهایت این تفاهم نامه امضا شد.

بیژن خشنود، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی بندرعباس، اهمیت نیروی کار آموزش دیده و ماهر را یکی از مهم ترین زیرساخت های توسعه برشمرد و افزود: جامعه پذیرایی به ویژه در حوزه های هتلداری و گردشگری در کاردانی و کاردانی سطح لیسانس و همچنین دوره های تخصصی کوتاه مدت.

سهراب بناوند مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان هرمزگان نیز ضمن ابراز خرسندی از انعقاد این تفاهم نامه، بر لزوم آموزش های لازم در حوزه گردشگری و مهمان نوازی تاکید و حمایت خود را از رفع مشکلات اعلام کرد. در زمینه مهمان نوازی

مجید میرزا اسماعیلی مدیر هتل های ناز همکاری دانشگاه و هتل های بندرعباس را نقطه عطفی در حوزه گردشگری و هتلداری دانست و در عین حال از نیاز جامعه هتلداری به تربیت متخصص درازمدت خبر داد. ، همکاری در چارچوب نیاز به تفاهم نامه.

وی هتل ها را بهترین محل کارآموزی دانشجویان پذیرایی عنوان کرد و بر لزوم همکاری جامعه هتلداری بندرعباس و دانشگاه تاکید کرد.

انتهای پیام

soreces





مطلب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. شما به طور خودکار به صفحه اول …