مجرد نیستم چطور و کی به شوهرم بگم؟ – فقط سه فایل


اهمیت مجرد بودن در ازدواج، از دست دادن باکرگی قبل از ازدواج، مجرد نبودن با سوانی

از دست دادن باکرگی قبل از ازدواج

باکره نبودن و از خواستگار گفتن یا پنهان شدن

اگر قبل از ازدواج به دلیل تصادف، اشتباه یا رابطه جنسی بکارت خود را از دست داده اید، باید باکرگی خود را از نظر باکرگی قبل از ازدواج و چگونگی آن را به معشوق خود بگویید تا رابطه را ادامه دهید. که مجردی شما قادر به تصمیم گیری نیستید.

در جوامع سنتی، باکرگی معیاری برای سنجش نجابت و شایستگی دختر برای ازدواج است. با این حال، تصورات غلط زیادی در مورد پرده بکارت وجود دارد و از آنجایی که باکرگی در جوامع غربی اهمیت چندانی ندارد و به همین دلیل مورد مطالعه علمی قرار نمی گیرد، بیشتر دانسته ها و گفته هایی که در مورد باکرگی می شنویم غیر علمی و تجربی و آمیخته با آنهاست. بسیاری از خرافات.

غشای نازکی که اغلب به آن پرده بکارت می گویند در بسیاری از دختران از بدو تولد وجود ندارد و خونی که در اولین نزدیکی به صورت پرده بکارت دیده می شود در بیشتر موارد به دلیل کشیده شدن دیواره باریک واژن است و ربطی به آن ندارد. برای انجام با آن ورودی واژن ندارد.

در فرهنگ ما به دلیل اینکه هنوز ریشه در مردسالاری دارد، مردان باکرگی دختران را نوعی قدرت و مردانگی و احساس مالکیت توسط زنان می دانند.

البته امروزه همه می دانیم که باکره نبودن زن دلیل بر کم حیا بودن او و باکره بودن زن دلیل بر عدم رابطه جنسی و نوع و دخول او نیست. میزان یا نوع رابطه جنسی در خونریزی واژن.

باکرگی یک تمایز واضح بین زن و مرد است

باکرگی به معنای عدم رابطه جنسی و تماس جنسی برای مردان و زنان است. وقتی کلمه باکرگی فقط برای زنان به کار می رود، به معنای تبعیض جنسیتی است. مردی که به باکرگی همسرش اهمیت می دهد یا باید باکرگی او را تا زمان ازدواج حفظ کند یا قبل از ازدواج صادقانه به باکره اطلاع دهد که باکره نیست تا دختر حق انتخاب داشته باشد.و دان. با مردی که مجرد است و با او همتا نیست، به دروغ وارد زندگی مشترک نشوید.

در فرهنگ‌هایی که لذت جنسی فقط برای مردان مجاز است و به آنها اجازه داده می‌شود که همزمان چند زن و صیغه داشته باشند، اما زنان پس از ازدواج فقط با یک مرد اجازه دارند رابطه زناشویی داشته باشند و زن با فضیلت یک زن است. از ابراز لذت و نیاز جنسی خودداری کنید و تا زمان ازدواج خود را حفظ کنید، اما هیچکس از مردان تا زمان ازدواج نمی پرسد مجرد هستید و زنان از شروع رابطه جنسی با همسر خود خجالت می کشند، بله، تصویر زن خوب و نجیب است. معادل زنی است که تجربه جنسی نداشته و به ارضای نیازهای جنسی زن توجهی نمی شود.

ترس از دست دادن باکرگی آسیب های روحی زیادی به دختر خانم ها وارد می کند و بر زندگی آنها سایه سنگینی می اندازد و همیشه می ترسند که حتی در هنگام شست و شوی خود ناخواسته به باکرگی خود آسیب وارد کرده باشند.خانم هایی که به دلیل فشار زیاد آب یا فشار زیاد آب دچار استرس می شوند. هر خونی که بعد از حرکات شدید ببینند باعث ترس آنها از آسیب دیدن باکرگی آنها می شود.

انگیزه ها و فشارهای روانی وارد شده به دختران در مواجهه با احساس نیاز جنسی و احساس گناه در مواجهه با احساس طبیعی، میل جنسی را در زنان سرکوب می کند و فشار روانی زیادی ایجاد می کند و در نتیجه اختلالات روانی از جمله این آسیب های روانی است:

– ناراحتی یا تعصب جنسی ناشی از کلیشه های ذهنی

– ارضای نیاز جنسی به روش نادرست

– دروغ و تدلیس در ازدواج در صورت از دست دادن باکرگی

– تن دادن به تهدیدهای تهاجمی از ترس افشای راز و تحقیر شدن در چشم دیگران.

دروغ گفتن به پسر در مورد باکرگی، صحبت با خواستگار در مورد باکره نبودن

با اونی که از باکرگی حرف میزنه

آیا باید در مورد مجردی خود به خواستگارم دروغ بگویم؟

توجه داشته باشید که پرده بکارت تنها راه ورود به واژن نیست و در بیشتر موارد این دیواره واژن است که در اولین بار نفوذ و باز شدن آن خونریزی می کند، بنابراین اگر به اشتباه فکر می کنید پرده بکارت شما آسیب دیده است یا انگشت یا وسیله ای باریک به داخل واژن وارد شده است. واژن شما کمی و خونریزی کمی دارید. این احتمال وجود دارد که در اولین دخول همچنان مقداری خونریزی داشته باشید، پس نگران آن نباشید.

فقط در صورتی که رابطه جنسی کاملاً دخول داشته اید و آلت تناسلی چندین بار در وسط واژن به جلو و عقب رفته باشد، می توانید مطمئن باشید که باکرگی شما پاره شده است. در موارد دیگر، در این مدت متوجه خونریزی کمی از واژن خواهید شد. اولین رابطه با شوهرش

در هر صورت، اگر باکرگی شما به دلیل رابطه جنسی کامل از بین برود، حتی اگر آن را مخفی کنید، در نهایت شوهرتان در اولین رابطه متوجه این موضوع می شود، بنابراین به جای اینکه زندگی خود را هدر دهید و شوهرتان عقلتان را از دست بدهد، تعجب با اشتباه کردن که در از ابتدا ثبت نام کنید، پس از آشنایی کامل با یکدیگر و زمانی که هر دو به این نتیجه رسیدید که می توانید زوج خوبی باشید، حقیقت را به او بگویید.

اگر پسرتان واقعاً به شما علاقه مند باشد، شما را همانطور که هستید می پذیرد.

ممکن است با واکنش های منفی روبرو شوید یا او شما را ترک کند، اما همه اینها بهتر از این است که بعد از ازدواج با این مشکلات روبرو شوید و بدون دلیل شناسنامه خود را قطع کنید و بعد از ازدواج و طلاق با تلخی و سردی مواجه شوید.

ازدواج اجباری به دلیل عدم باکرگی

برای برخی خانواده ها اهمیت باکرگی آنقدر زیاد است که دختران مجبور می شوند برای پنهان کردن باکرگی خود ازدواج کنند، مثلاً با کسی که با او رابطه داشته اند اما قادر به زندگی نیست یا با مردی که از نظر فکری و فرهنگی یا از نظر اجتماعی مناسب یکدیگر یا حتی مردی که زن و فرزند دارد مناسب نیستند.

شما نباید اجازه دهید باکرگی شما بقیه زندگی شما را خراب کند.

امروزه افراد زیادی هستند که زن و مرد را مساوی می دانند و چون قبل از ازدواج رابطه جنسی داشته اند، انتظار ندارند همسرشان مجرد باشد.

پس از مدتی زندگی در اجتماع و اختلاط با افراد مختلف و پیشرفت مالی و اجتماعی، ممکن است مورد مناسبی برای ازدواج و زندگی مشترک پیدا کنید.

حتی مجرد بودن و داشتن آرامش و تنهایی بهتر از یک ازدواج اشتباه، بدون عشق و پر از دعوا و اعصاب است.

چگونه به وکیلم بگویم که مجرد نیستم، باکره نیستم و برای گفتن همسرم مشکل دارم

صحبت از مجرد نبودن با منبع ما

چگونه می توانم به دوست پسرم بگویم مجرد نیستم؟

دلایل زیادی برای از دست دادن باکرگی وجود دارد، چه خواسته یا ناخواسته.

اهمیت داشتن تفاهم فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، فکری و دینی در ازدواج بسیار بالاست و نبود این مشترکات می تواند باعث شکست ازدواج شود.

اولین چیزی که باید در نظر داشته باشید این است که اگر فکر نمی کنید که رابطه قبل از ازدواج مشکل ساز است و برای ارضای یک نیاز جنسی یا عاطفی وارد رابطه جنسی شده اید و باکرگی خود را از دست داده اید، از نظر فکری و فرهنگی چیزی ندارید. با مردی که به رابطه جنسی قبل از ازدواج اهمیت می دهد و باکره نیست.

پس در قدم اول باید پیشنهادی را که در مورد مجرد بودن و عدم رابطه جنسی صحبت می کند رد کنید. شما دیدگاه ها و باورهای یکسانی با یکدیگر ندارید و حتی اگر راز خود را پنهان کرده و ازدواج کنید، بعداً با مشکلات زیادی روبرو خواهید شد و ازدواج شما موفق نخواهد بود.

ازدواج شما با کسی که به گذشته شما اهمیتی نمی دهد و می خواهد از طریق ازدواج تعهدی پایدار داشته باشد موفق می شود.

اما اگر باکرگی شما به دلیل تجاوز جنسی، بدرفتاری یا هر اشتباه یا آسیب جسمی است، می توانید قبل از مراسم بله برون در مورد آن با همسر آینده خود صحبت کنید و اگر علاقه متقابل دارید حقیقت را به او بگویید.با خود وارد زندگی شوید. با چشمانی باز و حق انتخاب.

ازدواج دختر غیر باکره، ازدواج اجباری به دلیل عدم باکره، ازدواج به دلیل باکره نبودن

چگونه با خواستگار در مورد باکره نبودن صحبت کنیم؟

چگونه می توانم با دوست پسرم در مورد باکره نبودن صحبت کنم؟

صحبت از عدم باکرگی در مراحل اولیه ازدواج و قبل از آشنایی با پسر یا خانواده اش اشتباه است.

این احتمال وجود دارد که ازدواج به ازدواج ختم نشود و اختلافات بیشتری به وجود بیاید یا بعد از آشنایی بیشتر متوجه شوید که ارزش آن را ندارید.

از آنجایی که موضوع باکرگی و رابطه جنسی یک موضوع خصوصی بین زوجین است، موافقت کنید که این موضوع را به اعضای خانواده ندهید.

قبل از اینکه شخصاً مشکل خود را توضیح دهید، در مورد حوادثی که در اینترنت خوانده اید یا اتفاقاتی که برای کسی افتاده است صحبت کنید تا در مورد دیدگاه و احساسات وکیل خود در مورد این موارد اطلاعات کسب کنید.

اگر او نگرش بسیار قوی و عاطفی داشت و دختر را مقصر و مقصر می دانست و به نظر او چنین دختری شایسته ازدواج با فردی مانند او نیست، لازم نیست مشکل خود را بیان کنید و باید به او بگویید می توانید طلاق دهید.

اگر منطقی‌تر و بدون احساس واکنش نشان می‌دهد، می‌توانید پس از مدتی درباره مشکلی که برایتان پیش آمده با او صحبت کنید و تصمیم‌گیری را به خودتان بسپارید.

اگر او از شما جدا شد و نتوانست مشکل را بپذیرد، نه از او ناراحت شوید و نه از خودتان. این مسائل ریشه در باورها و شخصیت های شخصی دارد که از کودکی در وجود ما ریشه دوانده است.

زمانی که دو نفر با هم ازدواج می کنند و شریک زندگی خود را انتخاب می کنند، حق دارند فرد مقابل را بر اساس اعتقادات و خواسته های خود انتخاب کنند تا در کنار او احساس آرامش را تجربه کنند.

زندگی با مردی که مجردی را مساوی با مشکلات اخلاقی و بداخلاقی می داند و بعد از فهمیدن حقیقت نظرش را نسبت به شما از دست می دهد برای شما بدتر از جهنم است پس قبل از ازدواج از هم جدا شوید بهترین گزینه است.

چه مردانی نمی توانند با نداشتن باکره کنار بیایند؟

برخی از مردانی که نمی توانید با آنها در مورد باکره نبودن صحبت کنید زیرا آنها باکرگی را نجابت شما می دانند:

– مردان متدینی که برای آنها مرز بسیار دقیق و مشخصی بین محرم و نامحرم، روابط مشروع و نامشروع وجود دارد.

– مردی که دلبسته خانواده، مادر و سنت های قدیمی است.

– مردی که مدام ارتباط، مسافرت و تماس شما را چک می کند.

– مردی که از گذشته شما می پرسد و گذشته شما را می کاود.

– مردی که بدبین است و دید منفی دارد.

– مردی که به شما می گوید زندگی پاکی داشته و همسری پاک می خواهد و رابطه قبل از ازدواج را با نجاست یکی می داند.

– مردی که توانایی مدیریت هیجانات و مهارت کنترل هیجانات و حل مشکلات را ندارد.

تلفیقی: قسمت زناشویی بیتوت