مدل لباس عروس مناسب برای شما مدل لباس عروس لباس عروس


اولین فاکتور برای انتخاب لباس عروس اندازه بدن هر فرد است. خانم ها برای انتخاب لباس عروس متناسب با فرم اندام باید دقت کرده و با حوصله لباس عروس خود را متناسب با اندام خود انتخاب کنند.

مدل لباس عروس مناسب شما

پیشنهاد می شود اگر مدل لباس عروسی را مد نظر دارید، قبل از انتخاب و خرید آن، لباس را امتحان کنید تا ببینید آیا لباسی که انتخاب می کنید به تیپ اندام شما می آید یا خیر. اگر نمی دانید کدام مدل لباس عروس به تن شما می آید، با ما همراه باشید. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله مدل لباس عروس مناسب شما ما پرداخت می کنیم

مدل لباس عروس مناسب شما

لباس عروس مناسب اندام گلابی شکل

لباس عروس هایی که دامن A شکل یا دامن پفی دارند برای عروس هایی با ته چاق و اندام به اصطلاح گلابی مناسب هستند.

لباس عروس مناسب برای خانم های ریزه اندام و ریزه اندام

بهترین انتخاب برای خانم های ریزه اندام که قد بالایی ندارند، لباس عروس های بلند و ماکسی است. این خانم ها باید از انتخاب لباس عروس های پف دار اجتناب کنند، زیرا باعث کوچکتر به نظر رسیدن آنها می شود و در لباس عروس های بزرگ و گلدار گم می شوند.

اگر ریزه اندام هستید، هرگز فکر نکنید که نمی توانید در شب عروسی خود جذاب به نظر برسید، بلکه لباس خود را هوشمندانه انتخاب کنید. ما به شما یک لباس عروس با دامن ماکسی به شکل فون پیشنهاد می کنیم. مدل تمام قد برای خانم های ریزه اندام که بزرگ و چاق هستند عالی است.

برخی از مدل های لباس عروس دارای قسمت تزیینی مانند پاپیون یا چیزی شبیه روبان یا کمربند و … هستند که برای برجسته شدن لباس عروس استفاده می شود. در انتخاب لباس عروس دقت کنید که این قسمت تزیینی در کجای لباس قرار دارد.

اگر کوتاه قد هستید این زینت نباید در قسمت پایین تنه شما باشد زیرا شما را کوتاه قد نشان می دهد. برای خانم های ریزه اندام، هر چه این قسمت از لباس عروس بلندتر باشد، به شما کمک می کند که به نظر برسید.

زوج عروسی

لباس عروس مناسب برای خانم های قد بلند

عروس های قد بلند باید مدل لباسی را انتخاب کنند که قدشان کوتاهتر به نظر برسد. بر همین اساس، لباس عروس های پرنسسی برای این افراد مناسب است زیرا دامن این لباس ها پر است و قد را کوچکتر می کند. اما پیراهن بسیار تنگ و تنگ برای این افراد مناسب نیست زیرا قد را بلندتر از آنچه هست نشان می دهد.

لباس عروس مناسب برای خانم های چاق

عروس های چاق باید لباسی را انتخاب کنند که زیباتر به نظر برسد. لباسی با اندام تنگ و دامنی که از کمر گشاد می شود برای این عروس خانم ها مناسب است. همچنین بهتر است قسمت تزیینی لباس عروس دور کمر باشد و لباس عروس های یقه هفت برای این افراد مناسب است.

توجه داشته باشید که لباس هایی با تاپ های بسیار تنگ می توانند اندام شما را حجیم و نه چندان جالب جلوه دهند. لباسی با یقه قلبی شکل و برش های نامتقارن در قسمت کمر برای تقارن و فرم اندام این عروس خانم ها بسیار مناسب است.

لباس عروس

مطالعات پیشنهادی: شما همچنین می توانید این جملات را بخوانید که شما را چاق می کند.

برنامه را دانلود کنید