مدل کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب انواع کمد در اتاق خواب


کمد لباس یکی از مهمترین چیزهایی است که هر خانه ای به آن نیاز دارد. البته بهتر است بگوییم که هر اتاقی به آن نیاز دارد.

مدل کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

کمد مکانی برای آویزان کردن لباس‌ها، مرتب کردن ملافه‌ها و نگهداری کیف، کفش و سایر وسایل است. در این مقاله از مجله دلتا برای معرفی انواع مدل کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب ما پرداخت می کنیم

مدل کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

در ادامه این مقاله از ویژگی های مهم یک کمد دیواری خوب برای اتاق خواب صحبت می کنیم و همچنین شما را با مدرن ترین مدل های کمد دیواری آشنا می کنیم.

کمد دیواری و فضای تلویزیون از انواع مدل های کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

این کمدها بزرگ هستند و طوری طراحی شده اند که کل دیوار یا بیشتر آن را اشغال کنند. بین این قفسه ها فضایی برای قرار دادن تلویزیون ایجاد شده است. این مدل برای افرادی که دوست دارند تلویزیون را روی دیوار اتاق خواب خود نصب کنند بسیار جذاب و کاربردی خواهد بود.

مدل کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

کمد دور تخت

این مدل کمد مدرن برای اتاق های کوچک بسیار مناسب است. شما می توانید این کمد لباس منحصر به فرد و جذاب را طبق سلیقه خود سفارش دهید. به عنوان مثال، می توانید قفسه هایی را در بالای تخت برای نگهداری کتاب و سایر وسایل طراحی کنید. همچنین برای زیبایی و سادگی و همچنین استفاده بهتر از فضای اتاق خواب می توانید از تخت خواب تاشو در کنار کمد لباس استفاده کنید.

مدل کمد دیواری در دکوراسیون اتاق خواب

میز و کمد

یکی دیگر از مدل های کمد دیواری مدرن، طراحی میز تحریر در کنار کمد است. این ایده برای اتاق های جوانان و نوجوانان بسیار کاربردی است و اتاق را شیک و جذاب می کند. این مبل ارزان را در خانه خود بسازید تا یک چیدمان زیبا در خانه خود داشته باشید! بازدید کنید

میز و کمد

میز آرایش و کمد دیواری از انواع مدل کمد در دکوراسیون اتاق خواب

علاوه بر میز تحریر می توان یک میز آرایش زیبا در کنار کمدهای دیواری تهیه کرد. یک آینه زیبا و نورپردازی بالای آن زیبایی دکوراسیون اتاق خواب شما را کامل می کند.

میز آرایش و کمد لباس

کمد و مبل

اگر اتاق خواب شما پنجره دارد می توانید از مدل دیگری از کمدهای دیواری مدرن استفاده کنید که پنجره را با قفسه و کابینت می پوشاند و در زیر پنجره مکانی برای استراحت و نشستن تعبیه شده است. علاوه بر کمدهای دیواری چند منظوره، مدل های مدرن دیگری نیز وجود دارند که طراحی جذاب و زیبایی دارند.

کمد و مبل

کمد با درهای شیشه ای

این مدل از کمدهای دیواری که طرفداران زیادی دارد، جدای از ظاهر زیبا، نور را به داخل اتاق منعکس می کند و در نتیجه اتاق را پرنورتر و بزرگتر نشان می دهد. می توانید طرح و رنگ آینه را با توجه به دکور اتاق انتخاب کنید. مثلا آینه مشکی درب کمد دیواری جذابیت خاصی به اتاق هایی با چیدمان مدرن می دهد.

کمد با درهای شیشه ای

مطالعات پیشنهادی: مواد با این ترفندها به خانه خود ظاهری جدید ببخشید خواندن به

برنامه را دانلود کنید