مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در رحلت امام خمینی (ره) و قیام ۵ خرداد عزاداری کرد.
ایسنا/ سیستان و بلوچستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان در پیامی رحلت امام خمینی (ره) و سالگرد قیام خونین ۱۵ خرداد را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، در متن پیام حسین مسگرانی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان آمده است:

به نام خدا

با وجود درد بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی ایران، ۱۴ خرداد مصادف با عروج ملکوتی روح الله و ماتم ملت عزیز ایران و پانزدهم خرداد سالروز قیام تاریخی است. . از مومنان و لیبرال ها در سال ۱۳۴۲ برای پاسداری از ارزش ها و رفتار اسلامی. خمینی (ره) حماسه ای جاودانه آفرید و این قیام خونین سرآغازی باشکوه در تاریخ ایران و مجاهدت و فداکاری مردم غیور تا ابد انقلاب اسلامی ایران و انقلاب مهدی به رهبری امام امت بود. . صاحب الزمان (عج). زمان (س) در این آب و خاک شکل گرفت و نقطه عطفی برای عزت و حقوق و پیشرفت و ترقی ایران شد. راه را برای انقلاب اسلامی مردم ایران هموار می کند تا این امانت الهی به دست یوسف زهرا(س) برسد و جهان در پیشگاه مقدس او پر از عدل و انصاف شود.

با سالگرد رحلت امام خمینی(ره) و عزاداری تجدید عهد با آرمان های فرزند جمران، یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد را می اندازم و از طریق سبحان به محضر مقام معظم رهبری می روم. . برای رهبر، سلامت و کشور عزیز ایران اسلامی، سربلندی و سربلندی و برای دولت انقلابی آیت الله رئیسی، بالاترین افتخار و مقام در خدمت و توفیقات بزرگ را مدیون هستم.

حسین خانم گرانی

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سیستان و بلوچستان:

انتهای پیام/

می جوشد

مطالب پیشنهادی


ممکن است آدرس را اشتباه تایپ کرده باشید. شما به طور خودکار به صفحه اول هدایت می شوید …