مدیریت بحران مشکلات پست برق مصلی را حل کرد
معاون دفاعی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران استان تهران از انعقاد تفاهم نامه بین سازمان مدیریت پایانه های حمل و نقل و مسافر تهران و شرکت برق منطقه ای تهران در خصوص حل اختلاف و طرح حل مشکل پست مصلی در سال جاری خبر داد. .

به گزارش ایسنا، محمدحسن فصیح در این خصوص گفت: با توجه به اهمیت ایمنی و نگهداری ایستگاه های فشار قوی شبکه انتقال برق شهرها و پست ۲۳۰ کیلوولت مصلی که یکی از منابع تامین برق است. در شهر تهران. در تابستان ۱۴۰۱ موضوع تخریب دیوار ضلع شمالی پست ۲۳۰ کیلوولت مصلی و پایانه بهاگی به دلیل مشکلات فنی زهکشی و بارندگی های مداوم در دستور کار معاونت پدافند سازمان مدیریت بحران تهران قرار گرفت. و پتانسیل تهدیدات امنیتی.

فشیح افزود: از این رو نشست مشترکی با مدیران ارشد منطقه ۶ شهرداری تهران در محل شرکت برق منطقه ای تهران، سازمان مدیریت حمل و نقل و پایانه های مسافربری تهران و سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران برگزار شد. با توجه به اینکه این مشکل از مدت ها قبل ادامه داشته است، حفاظت غیرعملکردی دیوار ضلع شمالی پست ۲۳۰ کیلوولت مصلی مورد بررسی قرار گرفت و اقدامات لازم در این زمینه انجام شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، فشیح بر ارتقای امنیت و به روز رسانی مسائل پدافند غیرعامل پست موصلی تاکید کرد و گفت: در این جلسه مقرر شد ضلع شمالی دیوار ۲۳۰ کیلوولت مصلی انجام شود. پست‌های سازمان مدیریت پایانه‌های بار و مسافر شهر تهران می‌بایست نسبت به ساخت و تمهیدات لازم در خصوص زه‌کشی و مسائل ایمنی توسط شرکت برق منطقه‌ای تهران اقدام کنند.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ استاندار آذربایجان غربی با اشاره به عزم دولت برای احیای دریاچه ارومیه…