مزایای ورزش بر سلامت روان – تناسب اندام کندی


آیا می دانید ورزش می تواند سلامت روانی شما را بهبود بخشد؟ اغلب ، ما بر فواید فیزیکی ورزش تمرکز می کنیم اما این واقعیت را نادیده می گیریم که مزایای روانی قابل توجهی نیز به همراه دارد. اگر تا به حال آن “دونده بالا” را تجربه کرده اید ، می دانید منظور ما چیست و تأثیرات ذهنی مثبت ورزش در مطالعات به خوبی ثبت شده است. به عنوان مثال ، جیمز بلومنتال ، دکتری. در دانشگاه دوک ، طی یک سری آزمایشات تصادفی مشخص شد که مزایای ورزش در سلامت روان با درمان با داروهای ضد افسردگی قابل مقایسه است.

کاهش اضطراب ، افسردگی و استرس

وقتی با افسردگی و اضطراب دست و پنجه نرم می کنید ، احتمالاً ورزش دورترین چیزی است که از ذهن شما دور می شود. با این حال ، مطالعات نشان می دهد که حتی یک تمرین کم اثر می تواند یک ضد افسردگی قوی باشد. آنقدرها هم مهم نیست چی برای انجام این کار ، به سادگی حرکت کنید.

با این وجود ، پیوستن به یک باشگاه بدنسازی به شما امکان می دهد تا انواع بیشتری از فعالیتهای انتخابی خود را نسبت به آنچه در خانه دارید انتخاب کنید ، در نتیجه احتمال پیدا کردن چیزی که دوست دارید افزایش می یابد. نه تنها این ، بلکه انتخاب سالنی که خدمات بدنسازی منحصر به فردی مانند مشاوره تغذیه رایگان ارائه می دهد ، راه دیگری برای بهبود وضعیت روانی شما است.

خواب بهتر

خواب ناکافی با تعداد بی شماری از مشکلات سلامتی مرتبط است و مطالعات نشان می دهد که ورزش به افراد کمک می کند سریعتر بخوابند ، بیشتر بخوابند و از کیفیت خواب بهتری برخوردار شوند. شواهد واضح است: برای شروع یک تمرین ورزشی ، باید در کوتاه ترین زمان زیبایی خود را بازیابی کنید.

تصویر شخص پیشرفته

نه تنها ورزش منظم و خواب ناشی از آن ظاهر شما را بهبود می بخشد ، بلکه تعیین و انجام اهداف کوچک می تواند برای عزت نفس شما معجزه کند. این احساس که می توانید کارهای بیشتری انجام دهید نیز می تواند به تقویت نفس منجر شود. بسیاری از افرادی که برای کاهش وزن برنامه ورزشی را شروع می کنند ، به سرعت به مزیت هیجان انگیز بهبود سطح استقامت پی می برند.

افزایش انرژی

این استقامت تازه یافت شده نه تنها به شما در رسیدن به اهداف سلامتی کمک می کند ، بلکه در سایر فعالیت ها نیز ادامه خواهد داشت. هر کسی که با اضطراب و افسردگی دست و پنجه نرم می کند می داند که انجام ساده ترین کارهای روزانه چقدر دشوار است ، به همین دلیل افزایش انرژی یکی از بزرگترین مزایای ورزش منظم است.

چه طور باید شروع کرد

اگرچه ورزش در نهایت شما را مولدتر می کند ، اما زمانی که مسائل مربوط به سلامت روان انرژی شما را کاهش داده است ، شروع به کار دشوار است. در اینجا برخی از نکاتی را که باید هنگام شروع یک برنامه تناسب اندام جدید در نظر داشته باشید ، ذکر کرده ایم.

چگونه می توان کار روتین را شروع کرد و با روال تمرین همراه بود

تناسب اندام کندی دارای چندین مکان در جنوب جرسی است. اگر به دنبال اطلاعاتی درباره سالن بدنسازی استخر ما در Turnersville ، NJ یا یکی از سایتهای دیگر ما در South Jersey هستید ، همین امروز با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید