مزایای کشاورزی با کودک


بیرون بودن همیشه یک تجربه سرگرم کننده است، پارک یکی از بهترین مکان ها برای تفریح ​​خانوادگی است و همچنین مزایای زیادی برای فرزند شما دارد.

حیاط خلوت آنها یک راه عالی برای شروع یادگیری دروس عادی است، مانند درک بیشتر در مورد محیط اطراف، فعال بودن در خانه و کاوش و یادگیری در مورد انواع گیاهان در باغ خود.

بنابراین، اگر شما و فرزندتان جوان هستید، یا می‌خواهید چیزهای جدید و هیجان‌انگیزی را امتحان کنید، در اینجا برخی از مزایا وجود دارد. باغبانی به عنوان یک خانواده.

درس هایی برای یادگیری

رفتن به خارج از کشور ثابت شده است افزایش تعامل با یادگیری به طور کلی، در میان کودکان.

با انجام فعالیت‌هایی با هم در باغ خود، الگوی فرزندتان هستید که یادگیری می‌تواند در هر جایی اتفاق بیفتد، و اینکه داشتن فرصتی برای یادگیری چیز خوبی است و می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده باشد.

همچنین راه خوبی برای ترغیب او به فعالیت طبیعی است.

روند رشد هر گونه گیاه و گل به کودکان کمک می کند تا چرخه های زندگی را از بررسی رنگ برگ ها یا نحوه جذب آب در خاک درک کنند. باز شدن گل ها یا ریزش گلبرگ ها نیز می تواند به توضیح چگونگی عملکرد فصول در بریتانیا کمک کند.

گیاهان با دانه یا میوه راه خوبی برای نشان دادن منبع غذایی ما، ترویج تغذیه سالم و سبک زندگی، و راهی سرگرم کننده برای تشویق فرزندان شما به امتحان غذای جدید هستند.

رشد آفتابگردان

وقتی صحبت از نوع چیزهایی می شود که می توانید در باغ خود پرورش دهید، گل آفتابگردان می تواند فواید زیادی برای شما و خانواده شما داشته باشد.

شما می توانید کشت آنها را با یک پروژه زنده مانند پیک نیک گل آفتابگردان ترکیب کنید، جایی که می توانید مراحل گل آفتابگردان را در باغچه های جلوی افراد مختلف ببینید و مستند کنید. یا می توانید آن را با فعالیت های یادگیری در فضای باز و باغبانی برای مهد کودک خود، مانند مسابقه آفتابگردان Kiddi Caru، مرتبط کنید.

این گیاهان زرد زیبا می توانند مزایای بسیار بیشتری نسبت به آنچه که از رشد آنها می توان آموخت، به ارمغان آورد.

همانطور که قبلاً ذکر شد، این گل ذخیره سالمی از دانه های خوراکی را به صورت رایگان فراهم می کند، که می تواند به کودک شما کمک کند تا بفهمد چگونه غذا را پرورش دهد و چه چیزی باعث یک رژیم غذایی سالم می شود. آنها منبع عالی ویتامین E، منیزیم، سلنیوم و سایر مواد مغذی هستند.

آفتابگردان ها همچنین حیوانات وحشی مانند پرندگان و زنبورها را به باغ شما جذب می کنند، زیرا منبع غذایی مناسبی برای آنها هستند.

تماشای این حیوانات می تواند به کودکان خردسال کمک کند تا در مورد محیط زیست، حیات وحش و نحوه عملکرد طبیعت خود بیاموزند. اگر فرزندان شما بزرگتر هستند، کاشت آفتابگردان دروازه ای برای درک بیشتر در مورد گرده افشانی و گرده افشان است.

تحریک حواس

همانطور که کودک شما رشد می کند، دائماً از طریق حس لامسه، بینایی، صدا، چشایی و بویایی خود کاوش می کند – و باغ شما مکانی عالی برای رشد این حواس است.

کاشت گل‌های رنگارنگ یا استفاده از گلدان‌های رنگارنگ می‌تواند به تجربه باغبانی شما کمک کند. این گیاهان همچنین می توانند از نظر بافت متفاوت باشند و بسیاری از آنها در لمس نرم هستند، به این معنی که کودک شما می تواند از گیر کردن دستان خود در آنها لذت ببرد.

صداهای باغ نیز مهم هستند.

می توانید از گیاهان و درختچه های خش خش استفاده کنید تا صدایی که در باغ شنیده می شود را تقویت کنید. چرا فعالیتی را حول این موضوع ایجاد نمی کنید و یک تصویر یا چک لیست از حواس مختلف محرک ایجاد نمی کنید؟

افزودن این لایه اضافی برای غنی‌سازی باغتان به ویژه به کودکانی با نیازهای خاص یا ناتوانی‌های حسی کمک می‌کند، زیرا تمام عناصر باغ می‌توانند برای همه خانواده‌تان کاوش و لذت ببرند.

حرکت فیزیکی

تشویق فعالیت بدنی بسیار مهم است و ورود به باغ همیشه یک راه سرگرم کننده برای انجام این کار است. نه تنها کاشت و باغبانی همه را به حرکت در می آورد، بلکه کودک شما می تواند مهارت های حرکتی ظریف خود را با استفاده از تجهیزات مورد نظر بهبود بخشد.

ایده خوبی است که روی برخی ابزارهای کوچک و مناسب برای کودکان سرمایه گذاری کنید که می توانند خودشان نگه دارند و از آنها استفاده کنند.

با یک آبخوری ساده شروع کنید که معمولاً می توان آن را با نقش های رنگارنگ یا شخصیت کارتونی مورد علاقه او تزئین کرد. سپس می توانید به سراغ چنگک های کوچک، شیارها و بیلچه ها بروید تا باغبان کوچک از آن لذت ببرد.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر