مزایا و مضرات آب آشامیدنی پس از رضایت – نیکان سه فایل


مضرات آب آشامیدنی بعد از رابطه جنسی، فواید نوشیدن آب بعد از ارضا شدن، فواید نوشیدن آب بعد از ارضا شدن

بعد از ارگاسم آب بنوشید

مضرات نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی

در باره نوشیدن مقدار زیادی آب نظرات مخالف زیادی وجود دارد، اما آیا نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی و رضایت برای بدن مفید است یا مضر؟ در این مقاله بتهوون به طور کامل نقل شده است.

بعد از ارضا شدن و تجربه ارگاسم، احتمال تشنگی شما بیشتر است، به خصوص اگر رابطه گرمی دارید و به شدت عرق می کنید. بدن شما کم آب شده و احساس تشنگی خواهید کرد، اما آیا نوشیدن آب در زمان سیری درست است؟ آیا می توانید بلافاصله بعد از ارگاسم آب بنوشید یا بهتر است کمی صبر کنید؟ بعد از رابطه جنسی چه چیزی بنوشیم بهتر است؟ آب سرد بهتر است یا آب گرم؟

فواید نوشیدن آب بعد از ارضا شدن، فواید نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی، مضرات نوشیدن آب بعد از ارضا شدن

فواید نوشیدن آب بعد از سیر شدن

فواید نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی

در باره نوشیدن مقدار زیادی آب نظرات مختلفی وجود دارد و هنوز هیچ نتیجه منطقی در مورد مزایا و معایب نوشیدن الکل بعد از رابطه جنسی بدست نیامده است.

بدن شما، مانند هر فعالیت بدنی دیگری، مستعد از دست دادن بیش از حد رطوبت و کم آبی بدن در نتیجه فعالیت جنسی بیش از حد است و نیاز به هیدراته شدن دارد.

نوشیدن یک لیوان آب بعد از رابطه جنسی می تواند کم آبی بدن شما را جبران کند و به دفع بهتر سموم و تسریع در بازسازی بدن کمک کند و از خستگی سریع بعد از ارضا شدن کمک کند.

بعد از رابطه جنسی چه بخوریم، بعد از ارگاسم آب بنوشیم، بلافاصله بعد از ارضا شدن بنوشیم

نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی

از طرفی نوشیدن آب بعد از نزدیکی مقدار ادرار را افزایش می دهد و شدت ادرار به دفع باکتری هایی که در حین رابطه جنسی وارد مجرای ادرار می شوند کمک می کند و از عفونت ادراری جلوگیری می کند.

نوشیدن ۱ تا ۲ لیوان آب بعد از رابطه جنسی باعث افزایش مقدار ادرار، دفع سموم و سپس احساس سبکی می شود.

 نوشیدن کافی بعد از ارضا شدن، مضرات نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی، مضرات نوشیدن آب بعد از ارضای

مشکلات آب آشامیدنی پس از سیر شدن

مضرات آب آشامیدنی پس از سیر شدن از دیدگاه سنتی

در طول رابطه جنسی، بدن و اندام ها در اثر فعالیت گرم می شوند و نوشیدن آب بلافاصله بعد از رابطه جنسی می تواند گرمای طبیعی را کاهش دهد. از طرفی به دلیل گرمای بدن، آب به سرعت به اندام ها می رسد و بدن را خنک می کند. از آنجایی که رابطه جنسی می تواند یک ورزش شدید برای بدن در نظر گرفته شود، نوشیدن آب بلافاصله پس از آن می تواند مضر باشد.

مانند طب سنتی، معمولا توصیه می شود که چه زمانی رابطه ی جنسی یا قبل از آن آب ننوشید، زیرا شما را سرد می کند. نوشیدن آب بعد از رابطه جنسی نیز منجر به ناتوانی جنسی در آینده می شود.

اگر احساس تشنگی شدید دارید بهتر است به جای آب سرد یک لیوان آب داغ یا یک لیوان چای زعفران با عسل یا ۱ عدد خرما یا شکلات تلخ بنوشید. شیر عسل، شیر کاکائو و شیر خرما نیز می توانند جایگزین های خوبی برای رفع تشنگی پس از رابطه جنسی باشند.

مجموعه: قسمت زناشویی بیتوته