مزایا و معایب لیزر موهای زائد مزایا و معایب لیزر موهای زائد | لیزر مولیزر موهای زائد یکی از دغدغه هایی است که بسیاری از افراد با آن مواجه هستند. این روزها راه های زیادی برای از بین بردن موهای زائد وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند.

مزایا و معایب لیزر موهای زائد

لیزر بهترین راه برای از بین بردن موهای زائد بدن است. لیزر موهای زائد با توجه به نوع پوست و مو انجام می شود. به طور کلی برای از بین بردن موهای زائد باید چندین لیزر انجام دهید تا بتوانید موهای زائد بدن را برای همیشه از بین ببرید. از مجله دلتا به موضوع این مقاله مزایا و معایب لیزر موهای زائد می پردازم.

مزایای لیزر موهای زائد

بدون شک لیزر موهای زائد مزایای زیادی نسبت به سایر روش های رفع موهای زائد دارد. مهمترین مزایای لیزر موهای زائد عبارتند از:

  • درست است که استفاده از لیزر موهای زائد شما را برای همیشه از بین نمی برد، اما یکی از بهترین راه ها برای کاهش سرعت رشد مو و کاهش میزان موهای زائد نسبت به روش های دیگر است.در کاهش موثرتر است. .
  • درد لیزر نادر است و نباید نگران آن باشید. در واقع درد در ناحیه بین ژلاتین و اپیلاسیون است. البته قبل و بعد از لیزر از داروهای بی حس کننده مانند یخ برای کاهش درد استفاده می شود. این درد معمولا با تعداد جلسات کاهش می یابد.
  • یکی از مزایای لیزر موهای زائد این است که لیزر موهای زائد در تمام نقاط بدن قابل استفاده است و شما می توانید به راحتی از لیزر حتی دور از دسترس استفاده کنید. بنابراین محدودیتی برای آن وجود ندارد و به راحتی می تواند نقاط مختلف بدن را تحت تاثیر قرار دهد.

مزایا و معایب لیزر

معایب لیزر موهای زائد

البته این روش علاوه بر مزایای فراوان، معایبی نیز دارد. مهمترین معایب لیزر موهای زائد به شرح زیر است:

  • برای اینکه از این روش به نتیجه مطلوب برسید، باید تمام مراحل را طی کنید. معمولاً بین هر جلسه حدود ۶ هفته طول می کشد. البته این اصطلاح در مواردی تغییر می کند.
  • یکی دیگر از معایب این روش هزینه بالای آن نسبت به سایر روش های رفع موهای زائد است. البته همانطور که گفتیم این روش ماندگاری و کیفیت بالاتری دارد.
  • چیزی که لیزر را موثرتر می کند، تفاوت رنگ مو و پوست بدن است. به همین دلیل است که لیزرها معمولاً برای موهای تیره و پوست روشن‌تر بهترین عملکرد را دارند. ریزش مو برای افرادی که پوست تیره دارند کمی سخت است، بنابراین ممکن است کمی کمتر موفقیت آمیز باشد.
  • یکی از مهم ترین مواردی که باید در مورد لیزر موهای زائد در نظر گرفت، کلینیک مورد نظر است. اگر این کار توسط تکنسین های مجرب در کلینیک های معتبر انجام شود، می تواند منجر به مشکلات پوستی یا لک های پوستی شود. پس حتما در انتخاب مرکز لیزر خود دقت کنید تا بتوانید بهترین مرکز لیزر موهای زائد را انتخاب کنید و بتوانید لیزر موهای زائد را با قیمت و هزینه مناسب انجام دهید. افرادی که کار لیزر انجام می دهند باید آموزش های مربوطه را دیده باشند.

    لیزر موهای زائد

نکات مطالعه: همچنین می توانید در مورد حفظ پوست جوان و درخشان با این ماده طبیعی مطالعه کنید.

برنامه را دانلود کنید

منبعپیوند با صندلی کلینیکی