مزیت نخ PDO نسبت به سایر روش های زیبایی چیست؟


وقتی صحبت از درمان علائم پیری می شود، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. این شامل روش های کم تهاجمی برای جراحی پلاستیک است. اگرچه تکنیک های زیادی برای جوان سازی صورت شما طراحی شده است، اما نکته کلیدی این است که درمان مناسب برای مناطق مشکل دار خود را پیدا کنید. دکتر. ما در مرکز زیبایی فرد بهترین راه حل های جوانسازی صورت غیر جراحی را ارائه می دهیم که از نظر پزشکی اثبات شده است. یکی از این روش ها لیفت با نخ PDO است که در سال های اخیر به دلیل مزایایی که نسبت به سایر روش های زیبایی دارد، رواج بیشتری پیدا کرده است. بنابراین اگر سوالی دارید، آیا لیفت با نخ PDO مفید است؟ و آیا می تواند در بازسازی شما تفاوتی ایجاد کند؟ در ادامه به همه این سوالات پاسخ خواهیم داد. با ما بمان.

مزیت نخ های PDO

نخ PDO چیست؟

ابتدا، نخ PDO چیست؟ نخ PDO یکی از نخ های بخیه قابل جذب زیستی است که در عمق و در نواحی خاصی از پوست قرار می گیرد. این روش درمانی اثر لیفتینگ روی ناحیه دارد و باعث لیفت و سفت شدن فوری و سپس بهبود تدریجی پوست می شود. در نهایت، پس از اینکه این درمان بافت های پوست را از بین می برد، تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند. این روش مشابه تزریق فیلر بدون برش و بخیه است و فقط به بی حسی موضعی نیاز دارد.

انواع نخ های PDO

۳ نوع مختلف نخ در لیفت با نخ PDO وجود دارد: مستقیم، پیچ خورده و خاردار. هر نوع یک عملکرد منحصر به فرد دارد. نخ های مسطح تولید کلاژن را در ناحیه تحت درمان در اطراف نخ تحریک می کنند و در صورت نیاز می توان برای سفت شدن پوست از نخ های صاف عبور کرد. نخ پیچ خورده به عنوان یک لنگر پوست و ساختار پشتیبانی برای کشیدن پوست شل عمل می کند. نخ های خاردار خواص نخ های صاف و پیچ خورده را با هم ترکیب می کنند تا پوست شما را سفت و تغییر شکل دهند و به تحریک کلاژن کمک کنند. نوع و نحوه قرارگیری نخ ها به اهداف زیبایی شناختی شما بستگی دارد.

زمان مناسب برای برداشتن

زمان مناسب برای بلند کردن نخ و تزریق فیلر

زمان مناسب برای لیفت نخ و تزریق فیلر چه زمانی است؟

اگر بین ۳۰ تا ۶۰ سال سن دارید، ممکن است بهترین زمان برای بلند کردن نخ PDO باشد. با این حال، قبل از تصمیم گیری در مورد اینکه آیا این درمان برای شما مناسب است، مهم است که با یکی از پزشکان متخصص در مرکز زیبایی دکتر فرد برای پیش درمان مشورت کنید. در برخی از بیماران با سن شدید صورت، ممکن است برای عملی مانند جراحی لیفت صورت مناسب تر باشند. با این حال، ما می توانیم آن را پس از مشاوره توصیه کنیم و همیشه توصیه می کنیم که چه چیزی برای نگرانی های صورت شما بهتر است. ما همچنین سابقه پزشکی شما را بررسی خواهیم کرد تا مطمئن شویم که لیفت با نخ PDO یک گزینه ایمن و مناسب در صورت نیاز است.

نخ های PDO در چه مواردی برای صورت و بدن استفاده می شود؟

نخ های PDO بسیار متنوع هستند و می توانند در بسیاری از نواحی صورت، گردن و نواحی بدن مانند زانو، آرنج و دکلته قرار گیرند. در واقع، هر جا که می توانید آفتاب سوختگی، چین و چروک و پوست آفتاب سوخته را ببینید، می توانید از لیفتینگ با نخ PDO استفاده کنید.

مزایای آسانسور

مزایای نخ PDO

مزیت بزرگ نخ PDO نسبت به سایر روش های زیبایی

یکی از بهترین مزایای لیفت با نخ PDO نسبت به لیفت جراحی، زمان بسیار کوتاه بهبودی است. هنگامی که یک بیمار جراحی لیفت صورت انجام می دهد، باید زیر چاقو رفته و ترتیبی دهد که کسی او را به خانه برساند. اکثر بیماران لیفت صورت را به روش سنتی و با کمک دیگران انجام می دهند. علاوه بر این، جراحی لیفت صورت نیاز به برش هایی در اطراف صورت دارد که بهبودی آنها به زمان نیاز دارد. در زیر سایر فواید این درمان زیبایی آورده شده است.


  • ایمن و آهسته جذب می شود

بسته به نوع نخی که در درمان شما استفاده می شود، جذب می تواند تا یک سال طول بکشد. هنگامی که نخ ها جذب می شوند، نتایج می تواند از سه ماه تا دو سال باقی بماند. در مجموع، شما می توانید انتظار داشته باشید که نتایج درمان بین نه ماه تا سه سال طول بکشد. در مقایسه با لیفت صورت سنتی، ایمنی این درمان موثر ضد پیری بی نظیر است. نخ‌های PDO بیش از سه دهه است که برای درمان و بستن زخم‌ها، بریدگی‌ها در طی عمل‌های زیبایی، درمان مسائل زنان و زایمان و موارد دیگر استفاده می‌شوند. در تمام این مدت هیچ موردی از واکنش های آلرژیک به نخ های PDO گزارش نشده است. علاوه بر این، این نخ ها کاملا غیر سمی هستند و با خیال راحت جذب بدن شما می شوند. برخلاف لیفت صورت سنتی، این درمان تهاجمی نیست. علاوه بر این، نخ ها فقط به لایه های سطحی پوست شما نفوذ می کنند. این روش روی انتهای عصب تاثیر نمی گذارد، بنابراین این درمان مضر نیست. بی حسی موضعی فقط برای جلوگیری از احساس هر گونه ناراحتی احتمالی هنگام تزریق است. در واقع، اگر نمی خواهید در طول درمان از بیهوشی استفاده شود، می توانید به درمانگر خود بگویید. افراد زیادی هستند که احساس بی حسی موقت در صورت خود را دوست ندارند و نمی خواهند منتظر اثر بیهوشی بمانند. جلسات لیفت با نخ معمولا بین ۳۰ تا ۶۰ دقیقه طول می کشد و در مقایسه با چندین هفته بهبودی مرتبط با جراحی لیفت صورت، تنها به چند روز استراحت نیاز دارد. با توجه به تورم و تورم، باید چندین هفته صبر کنید تا نتایج لیفت صورت را ببینید. نتایج یک لیفت با نخ PDO فوری است. زیرا بدن شما برای تولید کلاژن جدید و سالم تحریک می شود. لیفت با نخ اغلب می تواند نتایج طولانی مدتی در رفتارهای سبک زندگی سالم مانند نوشیدن آب زیاد، خوردن مقدار زیادی میوه و سبزیجات و داشتن یک خواب خوب داشته باشد.


  • درمان سیستماتیک

یکی از مهمترین مزایای لیفت با نخ PDO قابلیت شخصی سازی است. از آنجایی که نخ‌های PDO در اشکال و اندازه‌های مختلفی وجود دارند، درمان ضد پیری شما متناسب با نوع پوست، وضعیت پوست و اهداف زیبایی شما انجام می‌شود. به عنوان مثال، نخ های نسبتاً نازک برای بازگرداندن حجم و احیای گونه ها و چانه ایده آل هستند. برعکس، می توان از نخ درشت برای بلند کردن و نگه داشتن پوست سوخته دور گردن استفاده کرد.

نخ احیا کننده

نخ جوان کننده PDO

خطوط شکستگی و چین و چروک یکی از رایج ترین نشانه های پیری است که افراد سعی در کاهش آن با یک سری درمان های ضد پیری دارند. تولید کلاژن از لیفتینگ با نخ می تواند به ترمیم و آبرسانی پوست کمک کند تا ظاهر خطوط و چین و چروک ها را کاهش دهد. لیفت با نخ می‌تواند پوست را ضخیم‌تر و ضخیم‌تر کند تا خطوط ظریف و چین و چروک‌ها کمتر دیده شوند.


  • مقرون به صرفه

هزینه درمان شما به عوامل زیادی بستگی دارد، از جمله مناطقی که می خواهید درمان کنید، نوع صحنه استفاده شده و اینکه آیا بی حس کننده موضعی دریافت می کنید یا خیر. اما آنچه فراگیرتر است این است که این درمان بسیار مقرون به صرفه تر از لیفت صورت جراحی است.


  • تحریک تولید کلاژن

پس از اعمال نخ های PDO روی پوست، بدن شما شروع به تولید کلاژن در این نواحی به عنوان بخشی از روند طبیعی درمان خود می کند. کلاژن یک پروتئین و بلوک ساختمانی است که برای حمایت از پوست و همچنین استخوان ها، مو، رباط ها، اعصاب و ماهیچه ها لازم است. کلاژن به ضخیم و جوان نگه داشتن پوست کمک می کند و می تواند از علائم پیری مانند چین و چروک و آفتاب سوختگی پوست جلوگیری کند.


  • آرامش بخشیدن به پوست و بهبود بافت

افزایش تولید کلاژن به دلیل لیفت با نخ به بهبود بافت پوست شما کمک می کند. کلاژن می تواند تراکم پوست شما را افزایش دهد و رطوبت پوست را افزایش دهد تا خطوط و چین و چروک های ظریف را صاف کند و خشکی و زبری را کاهش دهد. لیفت با نخ مشابه سایر روش های سفت کردن پوست مانند پرکننده های پوستی است که در آن می تواند پوست را ضخیم کرده و آفتاب سوختگی را کاهش دهد. تجزیه کلاژن و الاستین در پوست اغلب باعث آفتاب سوختگی می شود، اما لیفت با نخ به عنوان یک درمان لیفتینگ پوست عمل می کند تا چاقی را بازگرداند و صورت شما را پرتر و جوان تر نشان دهد.


  • ترکیب با سایر درمان های ضد پیری

لیفت با نخ PDO را می توان با یک یا چند درمان ضد پیری دیگر ترکیب کرد تا به شما در دستیابی به ظاهر زیبایی ایده آل کمک کند. درمان هایی که می توانید با لیفت با نخ ترکیب کنید شامل لایه برداری شیمیایی، میکرونیدلینگ، پلاسمای غنی از پلاکت صورت، بوتاکس و انواع پرکننده های پوستی است.

نتیجه

لیفت با نخ یک روش درمانی جوانسازی پوست است که در آن یک سری نخ و سوزن کوچک به پوست وارد می شود تا کلاژن طبیعی بدن شما را تحریک کند. لیفت با نخ که به عنوان درمان با نخ پلی دیوکسینون (PDO) نیز شناخته می شود، مزایای ضد پیری مختلفی را ارائه می دهد، مانند کاهش ظاهر چین و چروک، بهبود شل شدن پوست، و حجم دادن به گونه های چروک شده. در مقایسه با سایر درمان‌های جوان‌سازی پوست، لیفت با نخ PDO می‌تواند نتایج طولانی‌مدت و ظاهری جوان‌تر را بدون نیاز به جراحی به شما بدهد.

آیا این مقاله برای شما مفید بود؟