مسکن طبیعی مسکن طبیعی درمان های خانگی برای دندان درد


بارها برای شما پیش آمده که با دندان درد یا کمردرد یا هر نوع درد دیگری، اولین گزینه ای که به ذهنتان می رسد استفاده از قرص است!

بسیاری از گیاهان و ادویه ها می توانند التهاب و سایر بیماری های مرتبط را درمان کنند. این جایگزین های گیاهی در دسته بندی درمانی قرار می گیرند و به عنوان طب جایگزین شناخته می شوند. اینها شامل طب سوزنی، یوگا، ریکی و سایر تمرینات بدنی است. وقتی صحبت از تسکین درد می شود، ممکن است تعجب کنید که مسکن های طبیعی چقدر می توانند موثر باشند. پس با مجله دلتا همراه باشید تا به ۵ نمونه از این دست بپردازیم زیستگاه طبیعی تا بهتر بدانیم.

پوست درخت بید

در ابتدا مردم پوست درخت بید را برای تسکین درد و تب می جویدند، اما امروزه پوست درخت بید را به عنوان گیاهی خشک می فروشند که می توانید آن را به عنوان چای بنوشید. می توانید از پوست درخت بید برای تسکین ناراحتی ناشی از سردرد، کمردرد، آرتریت (OA) و بسیاری از شرایط دیگر استفاده کنید.

اما باید بدانید که پوست درخت بید نیز خطرات و عوارض خاص خود را دارد، مثلاً می‌تواند معده را ناراحت کند، کلیه‌ها را کند کند و مانند آسپرین زمان خونریزی را طولانی‌تر کند و همان‌طور که مقادیر زیاد آسپرین می‌تواند مضر باشد. فرزندان علاوه بر مضر بودن، پوست درخت بید می تواند برای کودکان سمی باشد، بنابراین فقط باید توسط بزرگسالان مصرف شود.

زیستگاه طبیعی

زردچوبه

زردچوبه یک ادویه زرد رنگ با طعمی منحصر به فرد است. این ادویه حاوی ترکیب کورکومین است که به محافظت از بدن در برابر مولکول‌های رادیکال آزاد که می‌توانند به سلول‌ها و بافت‌های بدن آسیب برسانند، کمک می‌کند. زردچوبه همچنین می تواند برای درمان تعدادی از بیماری ها استفاده شود، از جمله:

  • هضم ضعیف
  • زخم
  • ناراحتی معده
  • اگزما
  • سرطان

برخی از افراد مبتلا به آرتریت نیز به زردچوبه به عنوان مسکن طبیعی روی می آورند، زیرا به کاهش التهاب کمک می کند.

میخک ها

یکی دیگر از مسکن های طبیعی میخک است. ماده فعال میخک اوژنول است، یک مسکن طبیعی که در برخی از مسکن های OTC نیز استفاده می شود. مالیدن کمی روغن میخک روی لثه ها می تواند تا زمانی که به دندانپزشک مراجعه کنید، درد دندان را به طور موقت تسکین دهد.

مسکن طبیعی

گرما و برف

یکی از رایج ترین مسکن های خانگی این است که حرارت و یخ را مستقیماً روی نواحی دردناک قرار دهید. اگرچه این درمان ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما همه نمی دانند چه زمانی باید از یخ در مقابل گرما استفاده کنند.

استفاده از کیسه یخ برای کاهش تورم و التهاب بلافاصله پس از کشیدگی عضله، تاندون یا رباط می تواند تسکین دهنده باشد. جالب توجه است، هنگامی که التهاب از بین رفت، گرما می تواند سفتی ناشی از رگ به رگ شدن و کشیدگی را کاهش دهد.

قرار دادن کیسه سرد روی سر برای مدت کوتاهی نیز می تواند به تسکین سردرد کمک کند، اما اگر مشکل دردناک شما آرتریت است، قرار دادن کیسه آب گرم روی مفصل آسیب دیده ممکن است بیشتر از یخ کمک کند.

مطالعات پیشنهادی: ۸ خاصیت جادویی زیتون را بخوانید که شما را شگفت زده خواهد کرد.

برنامه را دانلود کنید