رابرت هدشات
رابرت فنتون، مدیرعامل Qualio

رابرت فنتون در ایرلند متولد شد و در آنجا داروسازی خواند اما به زودی متوجه شد که زندگی یک داروساز برای او مناسب نیست. در طول مدت تصدی خود در شرکت های بزرگ داروسازی، او به اهمیت کیفیت پی برد و اینکه چگونه به راحتی نمی توان به آنچه وعده داده شده بود عمل کرد، حتی به عنوان یک شرکت بزرگ با منابع فراوان.

وقتی رابرت یک دهه پیش Qualio را تأسیس کرد، از قبل یک رویکرد کار از راه دور داشت – که اکنون ترجیح می دهد آن را به عنوان “محلی در همه جا” توصیف کند. واضح است که دنیا در دو سال گذشته در کنار او بوده است.

سیستم مدیریت کیفیت این شرکت (یا eQMS) بر ۱۲ رکن کیفیت استوار است. این برای داروها، دستگاه های پزشکی، نرم افزار به عنوان یک دستگاه پزشکی و حتی برای شرکت های شاهدانه طراحی شده است.

برخلاف برخی از بازیکنان قدیمی، Qualio در کل اکوسیستم علوم زیستی از جمله آزمایشگاه‌ها، CROها و شرکت‌های بسته‌بندی استفاده می‌شود. و در حالی که بسیاری از مشتریان لیست شده در وب سایت Qualio کوچکتر هستند، رابرت به خود می بالد که بسیاری از IPO ها مشتری هستند و برخی از مشتریان بزرگ با نام های معروف نیز از Qualio استفاده می کنند.

پادکست HealthBiz در Spotify، Apple Podcasts، Google Podcasts، YouTube و بسیاری از خدمات دیگر در دسترس است.


نوشته شده توسط دیوید ویلیامز، مشاور کسب و کار مراقبت های بهداشتی، رئیس، گروه تجارت سلامت.

۶ ژانویه ۲۰۲۲