معجون برای لاغری | معجون برای لاغری ران


افراد زیادی هستند که به دنبال روش های مختلف برای کاهش وزن هستند. یکی از راه های کاهش وزن استفاده از یک سری معجون و نوشیدنی است. در این مقاله انواع معجون های لاغری را مورد بررسی قرار می دهیم.

بهترین معجون لاغری:

بسیاری از افراد برای کاهش وزن از قرص های لاغری ، معجون و نوشیدنی های لاغری استفاده می کنند. در کنار رژیم غذایی مناسب و ورزش ، استفاده از معجون برای کاهش وزن بسیار مثر است. در این قسمت از مقاله ، چند معجون لاغری را معرفی می کنیم.

مخلوط سرکه سیب

مخلوط سرکه سیب

اکسیر سرکه سیب: یکی از فواید سرکه سیب این است که سوخت و ساز بدن را تسریع کرده و به فرد احساس سیری می دهد. هفت فنجان سرکه سیب و یک لیوان هر روز در هفته برای تهیه این مخلوط مورد نیاز است. از آب لیمو و نعناع به همراه سرکه سیب برای افزایش اثر آن استفاده کنید. شما باید هر روز از یک فنجان از این معجون استفاده کنید. همچنین می توانید از فریزر برای ذخیره متیونین استفاده کنید.

اکسیر دارچین: دارچین چربی سوز است و قند خون را پایین می آورد. برای تهیه این مخلوط ، از یک تکه چوب دارچین ، زنجبیل ، مقداری عسل و یک لیوان آب گرم استفاده کنید. شما باید هفته ای یکبار از این اکسیر استفاده کنید.

چای جینسینگ چای معجزه آسا: جینسینگ یک ریشه گیاهی با خواص ضد استرس ، کاهش وزن و ضد سرطان است. این اکسیر باعث افزایش انرژی و متابولیسم بدن می شود. برای تهیه این مخلوط از دو قسمت جینسینگ ، مقداری دارچین و عسل را مخلوط کنید. همه این مواد را به مدت پنج دقیقه روی اجاق گاز قرار دهید. بعد از دم کردن معجون بخورید.

مخلوط آناناس و زنجبیل

    آناناس و زنجبیل

مخلوط آناناس و زنجبیل: زنجبیل خاصیت چربی سوزی دارد و متابولیسم بدن را افزایش می دهد. آناناس همچنین حاوی مقدار زیادی فیبر است که به شما احساس سیری می دهد. همچنین حاوی مقدار زیادی آنتی اکسیدان است و روغن ندارد. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب آناناس ، یک پرتقال ، یک لیوان آب ، زنجبیل و چهار قسمت یخ را با هم ترکیب کنید. این مواد را در مخلوط کن بریزید و سپس میل کنید. این نوشیدنی را می توان قبل از پیاده روی استفاده کرد.

ترکیب انار: آب انار کالری کمی دارد اما از نظر انرژی بسیار زیاد است. یک لیوان آب انار را با یک چهارم لیوان آب مخلوط کنید. این کار هم کالری را افزایش می دهد و هم باعث سیری زیادی می شود. شما می توانید آب انار را در هر زمان بنوشید ، اما قبل از ورزش بهتر است.

اکسیر لاغری زنجبیل و لیمو

اکسیر لاغری زنجبیل و لیمو

زنج ترکیب زنجبیل و لیمو: این مخلوط حاوی مقدار زیادی ویتامین C و آنتی اکسیدان است. بدن را سم زدایی می کند که در نهایت منجر به دفع سموم از بدن و در نهایت کاهش وزن می شود. دو انگشت زنجبیل تازه را با یک لیمو ترکیب کنید. این مخلوط را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. برای افزایش چربی سوزی از زیره استفاده کنید. مخلوط را صاف کرده و صبح میل کنید.

ترکیب تمشک و لیمو ترش: لیمو حاوی مقدار زیادی ویتامین C است و می تواند سموم و رادیکال های آزاد بدن را به دلیل خاصیت آنتی اکسیدانی از بین ببرد. تمشک همچنین دارای کتون است. کتون ها اشتها را کاهش داده و کالری دریافتی را کاهش می دهند. در نهایت ، باعث کاهش وزن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید مقداری تمشک را با نصف لیمو ترش مخلوط کنید.

ترکیب گریپ فروت و خیار: گریپ فروت دارای خاصیت چربی سوزی است و کبد را تمیز می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این اکسیر دارای ویژگی است که به شما امکان می دهد حتی در زمان استراحت وزن خود را کاهش دهید. برای تهیه این مخلوط ، خیار را خرد کرده و با یک لیوان آب ، گریپ فروت ، لیمو و مقداری نعناع مخلوط کنید.

شما باید سه تا پنج بار در روز از این اکسیر استفاده کنید. فیبر و آنتی اکسیدان های موجود در این اکسیر به فرد کمک می کند وزن خود را به خوبی کاهش دهد.

ترکیب چای سبز و زنجبیل

ترکیب چای سبز و زنجبیل

چ چای سبز و ترکیب زنجبیل: چای سبز یکی از چای های قدیمی است که برای کاهش وزن استفاده می شود. ترکیب چای سبز با زنجبیل خواص لاغری آن را افزایش می دهد. مصرف یک لیوان از این اکسیر قبل از ورزش اثرات آن را چند برابر می کند.

مخلوط لیمو و فلفل سیاه: فلفل خواص چربی سوزی زیادی دارد و استفاده از آن همراه با فلفل این ویژگی را افزایش می دهد. با داشتن برنامه غذایی سالم و استفاده از این اکسیر ، می توانید کاهش وزن مورد نظر خود را تجربه کنید. برای تهیه این مخلوط ، یک لیوان آب را با نصف لیمو ترش ترکیب کرده و مقداری فلفل سیاه به آن اضافه کنید. این مخلوط باعث می شود غذا بهتر هضم شود و فرد احساس سیری کند.

مخلوط هندوانه و زغال اخته: این مخلوط دارای خواص آنتی اکسیدانی زیادی است و باعث سم زدایی از بدن می شود. برای تهیه این مخلوط ، باید 7 لیوان هندوانه ، یک لیوان زغال اخته بدون هسته و آب یک چهارم لیمو را مخلوط کنید. اکسیر را خوب مخلوط کرده و از طریق صافی صاف کنید. بعد از ورزش م effectiveثر از این معجون استفاده کنید.

مخلوط آناناس و دارچین

ترکیب آناناس و دارچین: آناناس حاوی موادی است که هضم را بهبود می بخشد و التهاب را کاهش می دهد. دارچین همچنین یک ماده خوب برای کاهش وزن است. برای به دست آوردن این مخلوط ، یک لیوان آناناس خرد شده و نصف قاشق چایخوری پودر دارچین را با 2 قاشق غذاخوری آب لیمو مخلوط کنید.

تم مخلوط تمشک: می توان مخلوط تمشک را برای کاهش وزن آماده کرد. تمشک حاوی آنتی اکسیدان های زیادی است که آنها را سم زدایی می کند. همچنین متابولیسم بدن را افزایش می دهد. این مخلوط را با مخلوط کردن 4 تمشک ، 4 بلوبری ، 4 خیار ، مقداری یخ و آب درست کنید و مخلوط را به مدت نیم ساعت در یخچال بگذارید ، سپس میل کنید.

ک مخلوط کرفس و لیمو: کرفس و لیمو دارای فیبر زیاد و کربوهیدرات کمی هستند. وقتی این دو ماده با خیار ترکیب شوند ، خواص خود را دو چندان می کنند. خیار ، کرفس و لیمو را در مخلوط کن بریزید و در یک لیوان بخورید.

مخلوط کدو تنبل: کدو دارای خواص زیادی است و به کاهش قند خون و کاهش وزن کمک می کند. کدو سبز ، خیار ، سیب ترش یا سیب رز را مخلوط کنید تا مخلوطی حاصل شود. صبح و عصر از این اکسیر استفاده کنید. همچنین می توانید از این اکسیر بعد از ورزش برای جلوگیری از پرخوری استفاده کنید.

معجون لاغری ران:

در قسمت قبل ، معجون هایی را معرفی کردیم که اغلب باعث کاهش وزن می شوند. در این قسمت می خواهیم لاغری ران را معرفی کنیم. مخلوطی که برای این منظور استفاده می شود مخلوط جوش شیرین است. این اکسیر برای کاهش وزن نیز مناسب است. سایر مزایای جان شیرین عبارتند از:

التهاب را کاهش می دهد.
PH و فرآیند درمان را متعادل می کند.
energy انرژی تولید می کند و کارایی را افزایش می دهد.
علائم عفونت ادراری را برطرف می کند.
. دارای ویژگی ضد اسید است.
برای تهیه جوش شیرین ، دو قاشق غذاخوری آب لیمو را با نصف قاشق چایخوری جوش شیرین مخلوط کرده و یک لیوان آب معدنی به آن اضافه کنید. می توانید از این اکسیر صبح با معده خالی استفاده کنید تا به نتیجه دلخواه برسید. این اکسیر دارای خاصیت چربی سوزی است و از تعدادی از سرطان ها جلوگیری می کند. این نوشیدنی فواید دیگری نیز دارد از جمله:

حذف کاهش استرس ؛
پیشگیری از سرطان ؛
● می تواند سلول های سرطانی را بدون تأثیر بر سلول های سالم از بین ببرد.
تعادل pH را حفظ می کند.
برای به دست آوردن نتیجه مطلوب از این اکسیر ، باید دو لیتر آب در روز بنوشید. همچنین از غذاهای ارگانیک و تازه استفاده کنید. مصرف روزانه میوه ها و سبزیجات به نتیجه دلخواه از این مخلوط کمک می کند. ورزش منظم نیز نقش مهمی در تأثیر این اکسیر دارد.

اکسیر سینوهه برای لاغری:

اکسیر سینوهه برای لاغری:

یکی از راه های کاهش وزن استفاده از نوشیدنی ها و معجون های لاغری است. ما در فصل های قبل انواع معجون های لاغری را معرفی کردیم. یکی از نگرانی های افراد دارای اضافه وزن ، چربی تجمع یافته در اطراف شکم و لگن است.

نوشیدنی ها و معجون ها می توانند این چربی ها را از بین ببرند و باعث تناسب اندام شوند. انواع مختلفی از معجون ها و نوشیدنی ها وجود دارد و از مواد گیاهی استفاده می کنند. این اجزای گیاهی دارای خواصی هستند که باعث سوزاندن چربی و افزایش متابولیسم بدن می شوند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. همچنین ، گروهی از اکسیرها دارای خاصیت سم زدایی و سم زدایی از بدن هستند.

طرز تهیه اکسیر سینوهه:

طرز تهیه اکسیر سینوهه:

انواع مختلفی از نوشیدنی ها وجود دارند که چربی سوزی می کنند و در نهایت منجر به کاهش وزن می شوند. ما در ابتدای مقاله به بسیاری از این نوشیدنی ها اشاره کردیم. در زیر معجون لاغری را معرفی می کنیم.

اسموتی موز: این نوشیدنی می تواند تاثیر بسزایی در از بین بردن چربی اضافی بدن داشته باشد. با مصرف این نوشیدنی در طول هفته می توانید به نتیجه بسیار خوبی برسید. موز سرشار از پتاسیم است و می تواند سموم را از بین ببرد و ماهیچه ها را تقویت کند.

مواد لازم برای تهیه این اسموتی یک موز ، یک پرتقال ، نصف قاشق چایخوری پودر زنجبیل ، دو قاشق غذاخوری آب پنیر ، یک قاشق غذاخوری دانه کتان و یک قاشق غذاخوری روغن نباتی است.

طرز تهیه این اسموتی ، باید این مواد را در مخلوط کن بریزید و مخلوط کنید. سپس مواد را در یک لیوان بریزید. بهترین زمان برای خوردن این اسموتی صبح است زیرا دارای انرژی زیادی است.

نوشیدنی تمشک: این نوشیدنی خاصیت سم زدایی و مقوی دارد. همچنین با تسریع چربی سوزی و متابولیسم به کاهش وزن کمک می کند.

مواد تشکیل دهنده این نوشیدنی چهار تمشک ، چهار بلوبری ، آب معادل مقدار کمی آب معدنی ، چهار تکه خیار کوچک و مقداری یخ است.

برای تهیه این نوشیدنی لازم است تمام موادی که ذکر کردیم را در یک لیوان آب قرار داده و سی دقیقه در یخچال بگذارید. این به جذب خواص میوه در آب کمک می کند.

ذات:

نرخ چاقی در سراسر جهان در حال افزایش است و مردم به دنبال راه هایی برای کاهش وزن هستند. چربی های دور شکم و باسن سلامت فرد را مختل می کند و بسیاری از افراد تمایل دارند که این چربی را از بین ببرند. یکی از راه های کاهش وزن و کاهش چربی ، استفاده از نوشیدنی های ساخته شده از موادی است که می توانند متابولیسم بدن را افزایش دهند.

فقط استفاده از معجون برای کاهش وزن م workثر نخواهد بود. در عوض ، شما باید از رژیم غذایی مناسب پیروی کنید و ورزش را در برنامه هفتگی خود قرار دهید.

انواع مختلفی از این نوشیدنی ها وجود دارد که هر کدام از مواد مختلفی تشکیل شده اند که بیشتر آنها گیاهی هستند. هر یک از این مواد دارای خواص خاصی هستند که در نهایت باعث می شود این نوشیدنی دارای خاصیت کاهش وزن و چربی سوزی باشد. در این مقاله انواع مختلفی از نوشیدنی های مورد استفاده برای کاهش وزن را معرفی کرده ایم.

دیدگاهتان را بنویسید