مقدمه ای بر ماکسیموم استایل – نور کریم


سبک ماکسیمالیستی، سبک ماکسیمالیست چیست، سبک حداکثری

دانستن سبک بیشتر و بیشتر

نکاتی برای استایل حداکثری:

اساساً، حداکثر لباس پوشیدن به معنای پذیرش این ایده است که “بیشتر بیشتر است” و اجتناب از طرح ها و اکسسوری های ساده و مینیمال. در ادامه این مقاله bytot شما از بسیاری جهات حداکثر سبک ارائه می کنیم

اگر در مورد سبک ماکسیمالیسم آیا نشنیده اید، سبک ماکسیمالیسم اساساً «زیبایی شناسی افراط» است. از زمانی که سبک فانکی در دهه ۱۹۶۰ رایج شد، جنبش ماکسیمالیسم اینجاست تا از هر رنگ و طرحی نهایت استفاده را ببرد!

سبک ماکسیمالیسم چیست؟

ممکن است از خود بپرسید سبک حداکثری یا ماکسیمالیسم چیست؟ سبک ماکسیمالیسم دقیقا برعکس مینیمالیسم است. با الهام از جنبش هنری دهه ۱۹۶۰، این روند با استفاده از رنگ های زنده، چاپ های عجیب و غریب و ساخت و سازهای مجلل، ویژگی های بیشتری به خود می گیرد.

سبک ماکسیمالیسم یک ورود مجدد جسورانه ایجاد می کند، زیرا همه گیر به ما میل به افراط داده است. به جای لباس‌های غیررسمی، به مجموعه‌های پیچیده و خلاقانه فکر کنید. این اصرار بر بیان شخصیت از طریق لباس، نشانه روزگار است. آماده اید تا ظاهر خود را از معمولی به خارق العاده تبدیل کنید؟ چند راه برتر برای متمایز شدن از دیگران وجود دارد، به حداکثر رساندن سبک.

در اینجا چند راه ساده برای شروع لباس پوشیدن حداکثری وجود دارد. شما به زودی در ترکیب چاپ و تکان دادن قطعات جالب حرفه ای خواهید شد!

الگوهای ترکیبی در حداکثر سبک

اولین و مهم ترین قانون لباس پوشیدن به سبک حداکثری ترکیب طرح و رنگ است! ممکن است در ابتدا ترسناک به نظر برسد، اما زمانی که آن را امتحان کنید، متوجه خواهید شد که پوشیدن الگوها در کنار هم می‌تواند لباس‌های شما را کاملاً جدید نشان دهد.

پیشنهاد می کنیم یک قطعه را با یک چاپ طرح دار کوچک با یک قطعه با چاپ بزرگ و چشم نواز ست کنید. به این ترتیب می توانید به جای استفاده از چاپ های بسیار مشابه، تکه های لباس خود را متعادل کنید. با هم خیلی شیک و هنری به نظر می رسد!

یکی از چیزهایی که من در مورد لباس پوشیدن و ترکیب الگوها دوست دارم این است که لباس های شما می توانند خیلی سریع یک لباس را از ملایم به پیچیده تبدیل کنند.

یکی دیگر از راه‌های عالی و آسان برای ترکیب و تطبیق طرح‌ها و طرح‌ها با لباس‌هایی که از قبل در کمد خود دارید، استفاده از همان خانواده رنگی است. برای مثال، با پوشیدن دو تکه با الگوهای سیاه و سفید متفاوت، ظاهر مشکی ساده را تقویت کنید. به این ترتیب چاپ روی لباس های شما چشم نواز خواهد بود، اما شما بیش از حد به هم ریختگی احساس نمی کنید!

چرخه رنگ را با حداکثر سبک کاوش کنید

یک عادت خوب برای کار کردن در تمام لباس هایتان توجه به چرخه رنگ است. صرف چند دقیقه برای یادگیری در مورد سایه ها، رنگ ها و رنگ های مکمل، ظاهر شما را به سطح بالاتری می برد. دانستن رنگ های شما برای هر سبکی عالی است، اما برای حداکثر استایل کاملا ضروری است.

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه فیگورهای سبک می توانند دسته ای از رنگ های روشن مختلف را بپوشند و همچنان بسیار شگفت انگیز به نظر برسند؟ این همه علم است! قطعات را در سایه های مشابه روی چرخ رنگ مطابقت دهید تا هر رنگ در برابر رنگ بعدی ظاهر شود. یا می توانید از سایه های مختلف یک رنگ برای برجسته کردن الگوها، چاپ ها و بافت ها استفاده کنید.

برای قطعاتی که می‌خرید، بیشتر خنثی‌ها را انتخاب کنید زیرا ما می‌خواهیم آنها با بسیاری از قطعات دیگر مطابقت داشته باشند. چرا یک قطعه پررنگ و طرح دار نمی تواند همین کار را انجام دهد؟

هنگامی که یاد گرفتید که چگونه رنگ ها را با هم ترکیب کنید و آنها را در مجموعه های خود به کار ببرید، می توانید قطعات سرگرم کننده مانند یقه یقه اسکی سبز سرگرم کننده یا کت بلیزر اسطوخودوس را به کمد لباس خود اضافه کنید.

آنچه دوست دارید بپوشید

این بهترین نکته برای هر سبکی است! از آنجایی که ماکسیمالیسم به معنای گنجاندن زیاده روی در کمد لباس شماست، این شانس شماست تا تمام قطعات انتخاب شده ای را که دوست دارید به نمایش بگذارید.

دانستن مکس استایل، درباره مکس استایل، شناخت مکس استایل

هر چه را که دوست دارید با هر تعداد که ممکن است بپوشید

نکاتی برای حداکثر استایل برای مردان:

۱. استایل خود را با رنگ به حداکثر برسانید

آماده شوید تا زندگی رنگارنگی داشته باشید تا لباس ماکسی خود را به سطح بعدی ببرید. تنظیم یک داستان رنگی راهی مطمئن برای اثبات این روند است. به عنوان مثال، یک گروه تک رنگ در یک سایه پررنگ یک رویکرد ساده برای تکان دادن این سبک است. از اینکه با گزینه های مد بیشتر از منطقه راحتی خود خارج شوید نترسید.

به هر حال، اکنون زمان بسیار خوبی برای امتحان کردن یک جفت فرد است. نگاهی به چرخه رنگ یا یک راهنمای رنگی شیک و کاربردی بیندازید. افزودن رنگ های مکمل یک راه عالی برای امتحان کردن چیزی سرگرم کننده و تازه است. سایه ها با هم کار می کنند تا ترکیبی را به ظاهر شما بیاورند. از رنگ های روشن فصل استفاده کنید و رنگ های زنده را از رنگ های محبوب اضافه کنید. آبی کبالت، نارنجی نئون و سبزهای پر جنب و جوش را انتخاب کنید تا روحیه پر انرژی خود را با لباس خود هماهنگ کنید.

استایل ماکسیمالیسم، ماکسیمالیسم همه چیز درباره مد و استایل، سبک ماکسیمالیسم چیست

با افزودن رنگ، سبک ماکسیمالیسم را تقویت کنید

۲. از طریق مدل سازی ریسک کنید

پس از لذت بردن از سبک کور ملایم (یک سبک ساده و آرام برای مردان) که از روند مد دهه ۹۰ الهام گرفته شده است، وقت آن است که سبک ماکسیمالیسم خود را با طعنه به کار ببرید. از الگوهای عجیب و غریب گرفته تا الگوهای مکالمه، زمان آن رسیده است که سبک های چاپ را بپذیرید. با در نظر گرفتن این موضوع، تی شرت های ساده و سفت را با طرح های هندسی جایگزین کنید. بهتر از آن، الگوها را با هم ترکیب کنید تا منحصر به فرد بودن خود را افزایش دهید.

یک ژاکت راه راه یا چک شده با پیراهن گلدار یک ست نوآورانه است. آیا برای سلیقه شما کمی زیاد است؟ در عوض، چاپ های کوچکتر را امتحان کنید یا فقط روی یک الگو تمرکز کنید. این باعث می شود لباس پوشیدنی تری نسبت به بسیاری از لباس های شما داشته باشید. اگر هنوز کمی احساس خستگی می کنید، ساده شروع کنید. یک پیراهن با رنگ روشن انتخاب کنید و با پوشیدن جوراب های طرح دار به طرح جذاب آن بروید. دیدن چاپ به این شکل به ایجاد اعتماد به نفس در طی مراحل کمک می کند.

نکته سبک: در حالی که بیشتر استایل ها در مورد زیاده روی هستند، هنوز هم باید تمی وجود داشته باشد که ظاهر شما را جمع کند. ترکیب دو پارچه چهارخانه متفاوت شما را دو چندان شیک نشان می دهد. چاپ های نامتناسب در داستان یک رنگ لباس شما را منسجم نگه می دارد.

سبک ماکسیمالیست چیست، سبک حداکثری، آشنا با سبک ماکسیمالیست

به سبک حداکثری ریسک پذیر باشید

۳. متن اضافه کنید تا حداکثر حالت خود را افزایش دهید

بدون شک، بافت یک راه عالی برای غنی سازی حداکثر لباس شما است. به دنبال سازه های مجلل مانند مخمل و ابریشم باشید. اینها به راحتی جذابیت بیشتری به ظاهر شما می بخشند و حداکثر استایل شما را می بندند. یک کت شلوار مخملی را روی یک تی شرت نخی امتحان کنید تا این حس را به شما نشان دهد. از طرف دیگر، با شلوار جین شستشوی تیره، یک نسخه باریک تر از این روند را تکمیل کنید.

اگر می خواهید کمی عمیق تر در این زیبایی شناسی غوطه ور شوید، به سراغ یک ژاکت تزئین شده روی پیراهن ابریشمی بروید. این بدون شک راهی سازگار با محیط زیست برای گنجاندن این پارچه های فوق العاده در کمد لباس شما است. در نهایت، ظاهر خود را با شلوارهای پشمی یا مخملی هماهنگ بپوشید تا تسلط خود را بر استایل بیشتر تثبیت کنید.

درباره سبک ماکسیمالیست، سبک ماکسیمالیسم، آشنا با مد و سبک ماکسیمالیست

بافت پارچه را برای به حداکثر رساندن استایل اضافه کنید

۴. اطراف یک قطعه بسازید

آیا شما تحت تأثیر این زیبایی شناسی پر جنب و جوش و پیشرفته هستید؟ نگران نباش. کلید دستیابی به حداکثر مد این است که احساس کنید بهترین خودتان هستید. اگر خیلی اجباری به نظر می رسد، ظاهر خود را با چیزی که نشان دهنده اعتماد به نفس شما باشد اصلاح کنید. پس از همه، شما مجبور نیستید خود را با چاپ سر تا پا یا سبک حداکثری سنگ به سنگ بپوشانید. سعی کنید روی یک قطعه برجسته کار کنید. به این ترتیب می توانید بدون اینکه زیاده روی کنید، اجازه دهید شخصیت خود بدرخشد.

برای یک پاتوق غیررسمی با دوستان، یک پیراهن هندسی را با یک ژاکت جامد یا ژاکت ورزشی انتخاب کنید. لباس خود را با جین رنگی لنگر بیاندازید و با کفش های کتانی سفید شفاف به پایان برسانید. احساس ماجراجویی می کنید؟ یک پیراهن دکمه دار و آستین کوتاه طرح دار با شلوارهای رنگی، این جفت بدون شک به اندازه کافی همه کاره است که می تواند لباس های بالا یا پایین بپوشد. کفش‌های کتانی را برای ظاهری الهام‌گرفته از استایل خیابانی اضافه کنید یا آن‌ها را با کفش‌های آکسفورد جایگزین کنید تا با استایل غیر رسمی کسب‌وکارتان مطابقت داشته باشد.

به دنبال یک گروه کامل برای پاپ در یک قطعه بیانیه هستید؟ ما می گوییم برو. ناگفته نماند که ترکیبات شلوار و ژاکت در کتاب ما یک پیروزی است. اگر یک ست با سلیقه شما مطابقت ندارد، یک لباس ماکسی ایجاد کنید که خیره کننده است. سعی کنید رنگ، الگو و بافت را برای یک تهدید سه گانه ترکیب کنید. با شلوار شرابی و پیراهن چاپ شده شروع کنید. یک پلیور بافت دار را با پارچه ای زیبا مانند ترمه یا پشم بپوشانید که برای اوایل فصل پاییز شما مناسب است. اگر دما در حال کاهش است، یک کت ساختار یافته اضافه کنید تا ظاهر پویا خود را با طعمی بی عیب و نقص تکمیل کنید.

آیا آماده اید تا استایل خود را به حداکثر برسانید؟ همین امروز شروع کنید و از آرایشگر خود بخواهید که قطعات متنوعی را در ترکیبی از رنگ ها، الگوها و ساختار ارائه دهد.

مد و استایل حداکثری، استایل حداکثری، ماکسیمالیسم همه چیز درباره مد و استایل

تا حد امکان در اطراف یک قطعه سبک بسازید

کلمات پایانی:

به علاوه، لباس‌های ماکسی با پارچه‌های طرح‌دار و بافت‌های جالب می‌توانند راهی عالی برای نشان دادن لباس‌هایی باشند که فرصت پوشیدنشان را نداشته‌اید.

لباس پوشیدن بیش از حد به این معنی است که شما باید کمی بیشتر از شکستن اولین تکه هایی که در کمد خود می بینید فکر کنید. اما، به شما فرصتی می دهد تا تکه هایی را که می خواهید و توانایی خود را در پوشیدن آنچه می خواهید و یک جفت به نمایش بگذارید.

اگر می‌خواهید آزمایش کنید اما نمی‌دانید از کجا شروع کنید، سعی کنید چند قطعه را انتخاب کنید که دوست دارید اما معمولاً نمی‌پوشید. یا از کمد لباس خود شروع کنید و قطعات را به گونه ای ترکیب کنید که قبلا هرگز آنها را نپوشیده اید – با رنگ های مشابه، بافت های متضاد یا سایه های مکمل.

مهمتر از همه، این به شما بستگی دارد که در لباس پوشیدن حداکثر استایل داشته باشید. این در مورد آن قطعات اضافی است که شما را از پوشیدن آنها خوشحال می کند و از تجربه جفت کردن آنها به روش های مختلف خوشحال می شوید.

تلفیقی: بخش مد بیتوت