مقر بانک مرکزی ایرلند برای فروش 13.5 میلیون یورو ارائه می شودمقر بانک مرکزی ایرلند در مرکز خرید 32 South Mork در کورک با قیمت راهنمای 13.5 میلیون یورو برای فروش 5.82 درصد ارائه می شود.

از نظر جذابیت ، کل ساختمان به بانک ایرلند اجاره داده می شود ، که به عنوان مستاجر بلوچی در یک تعمیر کامل و اجاره بیمه با مدت تاریخ منقضی نشده بیش از 10 سال باقی می ماند.

این اجاره از بررسی اجاره پنج ساله ، فقط به بالا ، سود می برد. اجاره فعلی 864،879.35 یورو در سال است.

این ملک یک ساختمان اداری پنج طبقه است که به مساحت 26683 فوت مربع و مساحت آن به 0.26 هکتار (0.1 هکتار) می رسد. محل اقامت شامل یک سالن بانک خرده فروشی در طبقه همکف ، با چهار طبقه اقامتگاه مدرن برای دفاتر سربار است.

ساوت مال از سال 1970 مقر بانک مرکزی ایرلند در شهر مونستر بوده و یکی از دو شعبه باقی مانده بانک ایرلند در مرکز شهر است: شعبه دوم در خیابان پاتریک واقع شده است.

مرکز خرید جنوبی در قلب Cork’s ، یک منطقه تجاری مرکزی قرار دارد و موقعیت اصلی گوشه ای رو به بازار و خیابان پارلمان را اشغال کرده است. منطقه نزدیک میزبان چندین سرنشین بین المللی فناوری و امور مالی از جمله AIB ، KPMG ، Apple ، Huawei ، PwC و Deloitte است.

بازار معروف انگلیسی در فاصله پنج دقیقه پیاده روی از ملک قرار دارد ، به همراه تعدادی هتل ، بار ، کافه و رستوران معروف ، از جمله هتل امپریال. ایستگاه کنت و ایستگاه اتوبوس Parnell Place 10 دقیقه پیاده روی با شما فاصله دارند.

به روز رسانی برنامه

در کلانشهر کورک ، که دومین شهر بزرگ جمهوری است ، 210 هزار نفر جمعیت دارد و کمی بیش از 540 هزار نفر در این شهرستان زندگی می کنند. این شهر یک مرکز تجاری ، خرده فروشی و آموزشی در جنوب است و سابقه جذب سرمایه گذاری های چند ملیتی قابل توجه را دارد.

چوب پنبه همچنان بهترین شهر ایرلندی خارج از پایتخت برای سرمایه گذاران املاک است. مهمترین معامله تا اینجای سال ، تملک One Navigation Square توسط صندوق املاک فرانسه Corum Asset Management به مبلغ 60 میلیون یورو گزارش شده بود.

شماره 32 ساوت مال در سال 2008 برنامه قابل ملاحظه ای برای بهسازی و نوسازی انجام داد و اکنون یکی از چشمگیرترین بناهای منطقه است.

میشل مک گری ، سرپرست بازار سرمایه با Colliers ؛ و موریس کولان ، از Cohalan Downing ، که مدیریت فروش را بر عهده دارند ، معتقدند که مدت طولانی مدت قرارداد منقضی نشده و قرارداد بلوک چیپس ایرلند برای سرمایه گذاران جالب توجه خواهد بود.

با توجه به نرخ سود منفی سپرده ها ، عوامل انتظار سود قوی از سرمایه گذاران محلی ، خصوصی و نهادی را دارند. آنها می گویند ، “یک فرصت عالی برای سرمایه گذار برای به دست آوردن دارایی های جام در مرکز شهر کورک”.

دیدگاهتان را بنویسید