مهلت ثبت نام رای دهندگان برای نیویورک و نیویورک نزدیک است


اگر می خواهید در انتخابات آینده در نیویورک و نیوجرسی شرکت کنید ، زمان در حال تمام شدن است. مسابقه خیمه شب بازی در شهر تصمیم می گیرد که پس از هشت سال شهردار بیل دو بلاسیو ، چه کسی فرمانروایی شهرداری را بر عهده بگیرد. در نیوجرسی ، رای دهندگان فرماندار بعدی ایالت خود را انتخاب می کنند.

روز انتخابات در هر دو ایالت سه شنبه 2 نوامبر است. رای گیری زودهنگام در نیویورک از 23 اکتبر تا 31 اکتبر ادامه دارد.

در اینجا آنچه شما باید در مورد ثبت نام برای رای دادن در نیویورک و نیویورک بدانید ، آمده است

مهلت ها

  • جمعه 8 اکتبر در نیویورک
  • سه شنبه ، 12 اکتبر در نیوجرسی

کجا در نیویورک ثبت نام کنم؟

شخصاً به هر دفتر هیئت انتخاباتی مراجعه کنید و تا جمعه 8 اکتبر یک فرم کاغذی پر کنید. در هر یک از پنج منطقه و همچنین یک دفتر اجرایی در میانه منهتن دفاتر وجود دارد.

همچنین می توانید یک فرم کاغذی بارگیری کنید ، آن را چاپ کنید ، اطلاعات خود را پر کرده و به BOE ارسال کنید. نکته مهم: BOE فرم با هر نوع امضای دیجیتالی را نمی پذیرد ، شما باید خودتان آن را امضا کنید. فرض بر این است که هزینه پست پرداخت می شود. اما اگر آن را در یک پاکت قرار دهید ، که اگر فقط یک تکه کاغذ را چاپ کنید ، منطقی است ، باید پاکت را مهر کنید.

این فرم باید حداکثر تا جمعه 8 اکتبر توسط پست مهر شده و سپس تا روز چهارشنبه 13 اکتبر توسط BOE دریافت شود. در اینجا نشانی ای است که در صورت ثبت نام در شهر نیویورک به آن ارسال می شود:

هیئت انتخاباتی

32 برادوی ، 7 پرواز

نیویورک ، نیویورک 10004-1609

تنها راه ثبت نام آنلاین در ایالت نیویورک از طریق گروه وسایل نقلیه موتوری است. Int دارد شما گواهینامه رانندگی صادر شده توسط DMV State ، مجوز یا کارت شناسایی غیر راننده دارید. همچنین به کد پستی که در حال حاضر در فایل با DMV و چهار رقم آخر شماره امنیت اجتماعی خود نیاز دارید ، نیاز خواهید داشت.

به خاطر داشته باشید: DMV در واقع فرم های ثبت نام رای دهندگان را پردازش نمی کند ، آنها فقط اطلاعات هیئت انتخابات را جمع آوری کرده و سپس داده ها را به آنها منتقل می کنند. به عبارت دیگر ، به این پلت فرم آنلاین به عنوان یک گزینه قابل اعتماد لحظه آخری تکیه نکنید.

بر اساس وب سایت دولتی DMV ، BOE های محلی قرار است پس از انجام مراحل ثبت نام با رای دهندگان تماس بگیرند. سپس آنها این توصیه را ارائه می دهند ، تأکید ما: “لطفاً اجازه دهید تا شش هفته برای اطلاع از هیئت انتخاباتی شهرستان یا شهرستان خود. اگر بعد از 6 هفته نام آنها را نشنیده اید، با شماره تلفن یا آدرس ارائه شده در وب سایت هیئت انتخاباتی ایالت نیویورک با آنها تماس بگیرید. “

کجا در نیوجرسی ثبت نام کنیم؟

می توانید با گواهینامه رانندگی معتبر یا کارت شناسایی غیر راننده که توسط کمیسیون خودروهای نیوجرسی (MVC) صادر شده است ، به صورت آنلاین ثبت نام کنید. شما همچنین می توانید از شماره تأمین اجتماعی خود استفاده کنید ، اما طبق مقررات وزارت امور خارجه ، “شما باید توانایی امضای روی صفحه یا بارگذاری امضای خود را برای تکمیل مراحل ثبت نام داشته باشید. اگر نمی توانید امضای دیجیتالی ارائه دهید ، می توانید” t آنلاین ثبت نام کنید. “

همچنین می توانید فرم را چاپ کرده و به استان مربوطه ارسال کنید. فرم ها را در اینجا پیدا کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیویورک هستند؟

یک شهروند آمریکایی ، 18 سال یا بیشتر می تواند ثبت نام کند و رای بدهد (نوجوانان 16 و 17 ساله می توانند پیش ثبت نام کنند ، اما تا 18 سالگی مجاز به رای دادن نخواهند بود). شما باید حداقل 30 روز قبل از انتخابات در آنجا اقامت داشته باشید. او نمی تواند به دلیل محکومیت به زندان بیفتد. توسط یک دادگاه ناتوان ذهنی تصمیم گرفته شد. یا حق رای دادن را در جای دیگر مطالبه کنید.

چه کسانی واجد شرایط ثبت نام برای رای دادن در نیوجرسی هستند؟

یک شهروند آمریکایی ، 18 سال یا بیشتر می تواند ثبت نام کند و رای دهد (نوجوانان 17 ساله می توانند در نیوجرسی پیش ثبت نام کنند). شما باید حداقل 30 روز در آنجا اقامت داشته باشید و ممکن است محکومیت زندانی نداشته باشید ، “در نتیجه محکومیت برای جرمی که طبق قوانین این یا ایالت دیگر یا ایالات متحده مجازات شده است.”

چگونه بررسی کنم که آیا ثبت نام کرده ام؟

اگر هنوز سionsالات بیشتری دارم؟

دیدگاهتان را بنویسید