مهمترین مشکل آموزش و پرورش بروجرد کمبود نیروی انسانی، منابع مالی و فضای آموزشی است.
ایسنا/لرستان مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: مهمترین مشکل آموزش و پرورش بروجرد کمبود نیروی انسانی، منابع مالی و فضای آموزشی است.

نریمان سبحانیا در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: هر چیزی که صرف آموزش می شود سرمایه گذاری است و برای پیشرفت یک جامعه حیاتی است و هدر نمی رود.

وی بیان کرد: مهم ترین مشکل آموزش و پرورش بروجرد کمبود نیروی انسانی، منابع مالی و فضای آموزشی است و باید با رایزنی و همکاری با سایر نهادها در رفع مشکلات آموزش و پرورش تا حد امکان تلاش کنیم.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد خاطرنشان کرد: آموزش و پرورش زمینه ساز رشد فکری و اخلاقی افراد جامعه پویا است.

سبحانی نیا افزود: اهمیت آموزش در دنیای امروز به حدی است که بسیاری از دانشمندان علوم اجتماعی آن را مهمترین نهاد در ساختن یک جامعه موفق می دانند.

وی با اشاره به سند تحول بنیادین و تاکید بر اجرای این سند با همکاری سایر نهادها گفت: کارکرد آموزش و پرورش در جامعه شناخت و رفع نیازهای فکری جوانان است.

مدیر آموزش و پرورش بروجرد گفت: خودسازی و آموزش مهارت های زندگی به نسل های آینده از مهمترین وظایف معلمان است.

سبحانیه با اشاره به انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه آیت الله بروجردی و استفاده از ظرفیت دانشگاه ها و نخبگان فرهنگی و اساتید دانشگاه گفت: وضعیت فعلی کنکور و معدل نهایی ارزشی ندارد. شهری با استعدادهای درخشان، از این رو کمیته ارتقای تحصیلی و تشکیل اتاق، نخبگان، مربیان و اساتید دانشگاه در فکر این هستند که تمام تلاش خود را برای ارتقای کیفیت آموزش به کار گیرند.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


تعداد زائران عرب در شهر کربلا به ۲۱ میلیون نفر رسیده است. به گزارش ایسنا، دبیرخانه…