مواد لازم برای رفع خط خنده رفع خط خنده خط خنده


برای از بین بردن خط خنده چه باید کرد و چگونه می توان از شر این خطوط مزاحم که زیبایی چهره را به چالش می کشد خلاص شد؟!

مطالبی برای حذف خط خنده

اگر احساس خوبی نسبت به خط خنده ندارید و تصمیم به اصلاح آن با روش های مدرن دارید، لازم به ذکر است که می توانید از روش های طبیعی و ساده استفاده کنید. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله مطالب حذف خط خنده ما پرداخت می کنیم

از داروهای خانگی برای از بین بردن خطوط خنده استفاده کنید

روغن زیتون

این روغن به دلیل خاصیت ضد پیری که دارد در از بین بردن خطوط خنده بسیار موثر است. روغن زیتون همچنین حاوی چربی های اشباع نشده است که از ظاهر شدن خطوط خنده در وهله اول جلوگیری می کند.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که مقداری روغن زیتون را روی صورت خود بمالید و نزدیک ناحیه ای که معمولاً خطوط خنده ایجاد می شود به خوبی ماساژ دهید. این روند را دو بار در روز تکرار کنید. همچنین می توانید روغن زیتون را با کمی عسل مخلوط کنید. این خمیر را هر روز روی صورت خود بمالید و در کمترین زمان از شر این خطوط خلاص شوید.

روغن آرگان

روغن آرگان حاوی ۸۰ درصد اسیدهای چرب غیر اشباع است که با رادیکال های آزاد در پوست شما مبارزه می کند. این به نوبه خود نه تنها خطوط خنده را درمان می کند، بلکه به شما کمک می کند تا از شر چین و چروک های پوست خود خلاص شوید.

پس از پاک کردن آرایش و پاکسازی پوست، چند قطره روغن آرگان را به صورت خود بمالید و به آرامی ماساژ دهید. این کار را هر روز قبل از رفتن به رختخواب انجام دهید. به زودی متوجه تفاوت در پوست خود خواهید شد.

    خط خنده را بردارید

زردچوبه

زردچوبه دارای خواص ضد پیری است که به کاهش چین و چروک و سایر خطوط ریز اطراف دهان کمک می کند و پوست را صاف و نرم می کند. ۱ قاشق چایخوری پودر زردچوبه را در یک کاسه اضافه کنید. یک قاشق غذاخوری روغن نارگیل را اضافه کنید و مخلوط کنید. این مخلوط را روی چین و چروک های اطراف دهان بمالید و بگذارید ۱۵ دقیقه بماند. بعد از این مدت می توانید آن را با آب ولرم بشویید.

چای سبز

چای سبز دارای خواص ضد پیری است که به کاهش خطوط ریز و چین و چروک کمک می کند. همچنین حاوی آنتی اکسیدان هایی است که به سفت شدن پوست اطراف دهان کمک می کند. مقداری چای سبز درست کنید و در یخچال نگهداری کنید. این مقدار را روی صورت خود بمالید و بعد از ۲۰ دقیقه با آب ولرم بشویید.

خط خنده

مطالعات پیشنهادی: برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مد و زیبایی، مقاله نحوه آرایش مژه ها با ترفندهای ساده خانگی را مطالعه کنید.

برنامه را دانلود کنید