مورائیس: تا پایان کاری که شروع کرده ام در سپاهان می مانم
سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید تا زمانی که کاری که شروع کرده به عنوان یک مرد در این تیم می ماند.

به گزارش ایسنا، تیم فوتبال سپاهان فردا (جمعه) در چارچوب هفته هشتم لیگ برتر ایران میزبان پرسپولیس است.

خوزه مورائس در نشست خبری پیش از این دیدار گفت: این هفته ویژه است و همه می دانیم که بازی فردا دربی نیست اما بازی مهمی برای لیگ و هواداران دو تیم است زیرا در شادابی و نشاط موثر است. از تیم . . . کشور امیدوارم این بازی بازی خوبی برای کشور باشد.

وی درباره شایعه پایان قراردادش با سپاهان نیز گفت: در هفته ای که مسابقات مهمی داریم، طبیعی است که شایعات پراکنده ای به گوش برسد. من قرارداد بلندمدتی دارم و در دل تعهدی داده ام که باید به آن عمل کنم. من اینجا خوشحالم و به عنوان یک مرد باید کاری را که شروع کردم به پایان برسانم. شما همیشه آماده انجام کاری هستید که قبلا انجام داده اید و می توانید موفقیت قبلی را تکرار کنید، اما این بار مثل قبل نیست و تیم مقابل ما پرسپولیس است نه استقلال و ما باید کار متفاوتی انجام دهیم.

وی گفت: می دانیم بازی آسانی نیست و باید ببینیم در بازی فردا چه اتفاقی می افتد. قطعا بازی جالبی است. من ۲۰ بازیکن اصلی دارم و هرکسی بتواند بازی کند به میدان می رود تا با هم تلاش کنیم. همه بازیکنانم با کیفیت هستند و آماده بازی هستیم.

وی گفت: ما به حریف نگاه می کنیم و باید روی کیفیت آنها تمرکز کنیم. وقتی توپ را از دست می دهیم، ساختار تغییر می کند، دفاع یک کار تیمی است و هرکسی وظایف خاصی دارد. وقتی توپ را در اختیار داریم، کارهای دیگری را به صورت تهاجمی انجام می دهیم. در یک تیم تخصصی و چابک اینطور نیست که به یکباره به آنها حمله کنند. یازده بازیکن هر کدام وظیفه خود را دارند.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز (پنجشنبه) مخالفت خود را با اصلاحات لبنان در پیش نویس…