مکان های فرحزاد مکان های فرحزاد کجا هستند؟ فرحزاد فرحزاد تهران


فرقی نمی کند چه فصلی باشد، شب های فرحزاد همیشه زیباست. در فرحزاد سرگرمی های زیادی وجود دارد و بنابراین می توانید در آن ساعات خوش بگذرانید.

دیدنی های فرحزاد

حتماً ضرب المثل «هنوز F نگفتی، فرحزاد رفتم و برگشتم» را زیاد شنیده اید. آیا تا به حال فکر کرده اید که این فرحزاد، آن فرحزاد کجاست؟ اگر به دنبال پاسخی برای این سوال هستید مقاله خوبی را انتخاب کرده اید زیرا در ادامه مطلب مجله دلتا برای ارائه دیدنی های فرحزاد و ما برای سرگرمی آن هزینه می کنیم.

تاریخ فرحزاد

فرحزاد در قدیم یکی از روستاهای اطراف تهران بود، اما با توسعه تدریجی شهرسازی، این روستا به یکی از همسایگان پایتخت تبدیل شد. این روستا در گذشته بسیار پر رفت و آمد بوده اما با احداث جاده امامزاده داوود دیگر هیچکس از آن عبور نمی کند چرا که فرحزاد یکی از ورودی های اصلی این امامزاده محسوب می شود.

فرحزاد

جاهای دیدنی فرحزاد کدامند؟

رودخانه فرحزاد

این دره جدا از زیبایی، ارزش طبیعی و فرهنگی زیادی دارد و به همین دلیل اهمیت زیادی دارد. رودخانه فرحزاد در نهایت به رودخانه کن می پیوندد.

دیدنی های فرحزاد

پارک نهج البلاغه

دره فرحزاد و رودخانه اطراف آن منطقه ای است که افراد زیادی از آن دیدن می کنند و به همین دلیل این منطقه به نام پارک نهج البلاغه نامگذاری شد و در سال ۱۳۸۷ بهترین پارک یکی از این پارک ها ساخته شد. تهران.

نهج البلاغه

پارک ژوراسیک

این پارک یک مجموعه تفریحی آموزشی برای کودکان است که در پایان سال ۲۰۱۳ افتتاح شد. در پارک ژوراسیک مجسمه هایی از انواع دایناسورها با ابعاد طبیعی وجود دارد. طراحان با دقت زیادی این دایناسورها را با پیروی از طرح هایی که توسط باستان شناسان کشیده شده اند ساخته اند.

پارک ژوراسیک

امامزاده داوود

بارگاه امامزاده داوود در دوره صفویه ساخته شد و به دستور فتحعلی شاه توسعه یافت. فرحزاد در گذشته مسیر اصلی دسترسی به این امامزاده بوده و هنوز هم افراد زیادی از این منطقه دیدن می کنند.

امامزاده داوود

قدم زدن در فرحزاد

فرحزاد هوای خوبی دارد. می توانید در خیابان های آن قدم بزنید و هوای تازه را به ریه های خود بکشید. بدون شک این یکی از تفریحات مفرح و سالم فرحزاد است که می توانید به صورت رایگان انجام دهید.

راه رفتن

عکاسی در فرحزاد

وجود رودخانه، پل، چندین پارک و … فرحزاد را به مکانی ایده آل برای عکاسی تبدیل کرده است. در حین گشت زنی در این منطقه می توانید عکس های زیبا و خاصی نیز بگیرید که برای همیشه در یادها می ماند.

حمله شکمی در منطقه فرحزاد

غواصی شکم یکی از بهترین تفریحاتی است که می توانید در فرحزاد تجربه کنید. در فرحزاد رستوران های مختلفی وجود دارد. در هر خیابان این منطقه می توانید رستوران ها و سفره خانه های زیادی را ببینید که بوی غذاهای آنها شما را متحیر می کند. اگر علاقه مند به صرف غذا در بیرون از منزل هستید مقاله بهترین کافه های خیابان ولیاسر را بخوانید.

رستوران فرحزاد

پیک نیک و تور فرحزاد

افراد زیادی به همراه خانواده از این منطقه دیدن می کنند، بنابراین می توانیم آن را به لیست کارهایی که در فرحزاد انجام می شود اضافه کنیم. می توانید وسایل ضروری خود را بردارید و تشک را در یکی از این مناطق محله بریزید.

بهترین زمان برای سفر به فرحزاد چه زمانی است؟

شما می توانید تابستان را به عنوان بهترین زمان سفر به فرحزاد انتخاب کنید، چرا که هوای فرحزاد در این فصل خنک است و می توانید با رفتن به آنجا از گرمای پایتخت در امان بمانید. فرقی نمی کند چه فصلی باشد، فرحزاد در هر فصلی زیباست.

دیدنی های فرحزاد

پروپوزال مطالعه: برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد جاهای دیدنی بهترین مکان های نزدیک تهران را بخوانید.

برنامه را دانلود کنید