میمون های روستای انجلی سنگاچین سنگاچین کجا هستند؟


بسیاری از افرادی که به شهرهای شمالی استان گیلان سفر می کنند می خواهند بدانند سنگچین انزلی کجاست و چه امکاناتی دارد.

روستای سنگچین بندرانجلی

با مجله دلتا همراه باشید روستای سنگچین بندرانجلی بهتر بدانید سنگچین یکی از روستاهای زیبای استان گیلان است. به دلیل زیبایی منحصر به فرد این روستا، بسیاری از گردشگرانی که به گیلان سفر می کنند، این روستا را انتخاب می کنند. سنگچین به عنوان یکی از روستاهای ساحلی شناخته می شود. سادگی این روستا این روستا را چندین برابر زیباتر کرده است.

موقعیت جغرافیایی روستای سنگچین بندرانجلی

روستای سنگچین از نظر موقعیت در ساحل دریا بسیار طولانی است. از جنوب به مرداب انزلی می پیوندد و از شمال به دریای خزر می رسد. این روستا بین رشت و انزلی قرار دارد و فاصله چندانی با این دو شهر ندارد. سنگچین نقش استراتژیک مهمی در انواع روستاهای شمالی دارد.

جاذبه گردشگری روستای سنگچین

سنگچین انزلی دارای جاذبه های گردشگری بی نظیری است. در واقع با بازدید از این روستا می توانید زیبایی های جنگل و دریا را در کنار هم ببینید. از آنجایی که این روستا فاصله چندانی با شهر انجلی ندارد، گردشگران می توانند به راحتی وارد این روستا شده و در زمان کمتری از نقاط گردشگری این روستا دیدن کنند.

سنگاچین

امکانات و سرگرمی

اگر قصد سفر به روستای سنگچین انجلی را دارید باید از امکانات تفریحی و رفاهی این روستا به خوبی مطلع شوید. مجتمع تفریحی بزرگی در این روستا ایجاد شده است. بنابراین می توانید از امکانات این مجموعه برای لذت بردن از سفر خود استفاده کنید. همچنین باید بدانید که در این روستا هتل ها و هتل های کوچکی وجود دارد. سفر در دریا، نزدیک بودن به دریاچه انزلی و دیدن جاذبه باتلاق از دیگر جاذبه های این روستا است.

گردشگری در روستای سنگچین انزلی

با توجه به توسعه گردشگری در این روستا انواع شغل در این روستا ایجاد شده است. سواحل توریستی در این روستا ساخته شده است تا گردشگران از گردش در دریا لذت ببرند. پرورش کرم ابریشم یکی از مهم ترین فعالیت های مردم این روستا است. می توانید مکان هایی را ببینید که در آن کرم ابریشم رشد می کند.

زیارت روستای سنگچین

در روستای سنگچین می توانید از حرم امامزاده ابراهیم دیدن کنید. در این روستا دو مسجد وجود دارد که می توانید برای انجام فرایض دینی به آنجا بروید. اگر به روستاهای زیبای ایران علاقه دارید، روستای ایرانی بی کوچه و خیابان را بخوانید.

روستای سنگچین بندرانجلی

مطالعات پیشنهادی: برای دیدن اطلاعات بیشتر درباره سفر، هر آنچه برای سفرهای پاییزی نیاز داریم را بخوانید.