می خواهم یک نفر بهتر برای فدراسیون فوتبال کاندید شود
محمد نصرتی می گوید مربیان ایران جرات وارد کردن بازیکنان جوان را ندارند و این باعث پیشرفت نمی شود.

محمد نصرتی در گفت وگو با ایسنا، درباره انتخابات فدراسیون فوتبال اظهار کرد: می خواهم فردی بیاید که بهتر از این نامزدها باشد. البته ممکن است آقای تاج به دلیل ارتباطات و موقعیتی که در کنفدراسیون فوتبال آسیا دارد دوباره نامزد شده باشد و شاید برای جبران گذشته و اعاده اعتبار و اثبات خودش آمده باشد. رویکرد فدراسیون باید ابتدا تیم برتر و سپس تیم های جوانان و لیگ کشور باشد.

وی افزود: وظیفه فدراسیون اعزام تیم خوبی به مسابقات در دور اول است. همه باید دست به دست هم بدهند تا این مشکلات حل شود. درست است که فدراسیون یک سازمان مستقل است اما به برخی نهادهای دولتی وابسته است و به دلیل مشکلات و محدودیت های موجود شاید نتوانیم درآمد خوبی داشته باشیم. به همین دلیل دست ما در جیب دولت است و با این شرایط قطعا فوتبال سیاسی تر می شود.

ملی پوش سابق درباره وضعیت لیگ بعدی و کیفیت تیم های لیگ برتری گفت: با توجه به اینکه لیگ برتر به جام جهانی نزدیک است احتمالا از کیفیت بالایی برخوردار خواهد بود. من فصل گذشته مربی تراکتورسازی بودم و از نزدیک دیدم که کیفیت لیگ برتر بسیار پایین است. من از کیفیت شگفت زده شدم. ربطی به مربیان خارجی و ملی ندارد. به نظر من مربیان ایرانی جرات وارد کردن بازیکنان جوان را ندارند.

وی افزود: وقتی بازیکنان جوان در لیگ بازی نکنند پیشرفتی حاصل نمی شود. این جوانان هستند که لیگ را جذاب تر و با کیفیت تر می کنند. پارسال چند پدیده در لیگ داشتیم؟ ما فقط حسین زاده را داشتیم. فقط مربیان شجاع بازیکنان جوان را به لیگ معرفی می کنند. ما جوان خوب کم نداریم، اما مربیان ما نتیجه گرا هستند و فقط به دنبال نتیجه هستند. این روند باعث افزایش کیفیت نمی شود و بازی زیبایی نخواهد داشت.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


خانواده ایمن الظواهری رهبر القاعده در اولین واکنش به خبر درگذشت وی اعلام کردند که …