نانوایی قمی با شکاف های میلیاردی نقره داغ شد
ایسنا/ قم رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قم از تعطیلی یک نانوایی بربری غیرمجاز در استان به دلیل انباشت ۲۷۸ کیسه آرد به ارزش ۱۷ میلیارد ریال خبر داد.

محمدرضا حاجی رضا با اشاره به گزارشات دریافتی مبنی بر تخلف یک واحد نانوایی بربری در خیابان تولیدی قم داو، افزود: صبح امروز بازرسان سازمان جهاد کشاورزی با همکاری بسیج و همچنین با هماهنگی قاضی پرونده از شعبه مورد نظر، آف گرید و ۶۴ کیسه بر خلاف عرضه خارج از شبکه از این واحد صنفی کشف و ضبط شد.

وی افزود: پس از احراز این تخلف با همکاری پلیس آگاهی اماکان برای متخلف پرونده تشکیل و این واحد صنفی پلمب شد.

رئیس جهاد کشاورزی استان ارزش محموله های کشف شده را بیش از ۱۷ میلیارد ریال عنوان کرد و خاطرنشان کرد: جامعه.

همچنین طی روزهای اخیر مقامات استانی از شناسایی و کشف یک انبار با ۱۱۰۰ گونی آرد مشکوک به انباشته شدن در ابتدای جاده کوه سفید خبر داده اند.

کشف گنجینه ای از کالاهای عمومی در قم

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف یک گنجینه کالای عمومی در تیم بازرسی پلیس امنیت عمومی استان خبر داد.

سردار «بهادر اسماعیلی» روز یکشنبه گفت: پس از انتشار خبر احتکار کالای عمومی در انباری در استان، تیم نظارتی پلیس امنیت عمومی با نماینده تعزیرات، بازرس اتاق اصناف و سازمان جهاد کشاورزی قرار می‌گیرد. با هماهنگی قوه قضائیه حضور داشتند.
جانشین فرماندهی انتظامی استان قم افزود: در این بازرسی ۱۰ هزار کیلوگرم برنج ایرانی و خارجی، ۲۰ هزار قلم انواع مواد شوینده و بهداشتی، ۲ هزار و ۲۴۰ بسته ۷۰۰ گرمی رشته فرنگی، ۱۸۰۰ کیلوگرم شکر، ۸۵۰ کیلوگرم شکر، ۱۴۰ کیلوگرم چای خارجی قاچاق، ۱۲۵ کیلوگرم آجیل خارجی قاچاق و ۱۰۰ کیلوگرم بذر انباشته شده کشف شد.
به گفته کارشناسان، وی ارزش تقریبی اموال مکشوفه را حدود ۲۰ میلیارد ریال عنوان کرد که پس از تشکیل پرونده برای رسیدگی به پرونده به مرجع قضایی معرفی شد.
اسماعیلی تاکید کرد: در صورت اطلاع شهروندان از احتکار اموال توسط افراد سودجو، مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به مرکز فوریت های پلیسی استان اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان تحت تعقیب و رسیدگی قرار گیرد.

انتهای پیام

soreces

مطلب پیشنهادی


ایسنا/ فارس رئیس کل دادگستری استان فارس از آزادی دو زندانی محکوم به قصاص در …